gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Ebru Gundes' in dogum hediyesi :)

Konu, 'Magazin' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

ebru gundesin dogum hediyesi ebru gundese esinden hediye ebru gundes yaliya tasiniyor ebru gundese pahali hediye konusu burada melekler Sevgili Melekler,
    Yaklasik 20 gun once dogum yapan unlu sanatci Ebru Gundes'in dogum hediyesi sizce ne? Gectigimiz gunlerde bir kizi dunyaya gelen sanatci kizinin adini ''Alara'' koydu... Dogum hediyesi olarak Gundes'e esi isadami Reza Sarraf Istanbul kandillide 40 milyon dolara iki yali satin aldi...750 metrekarelik yalilarin tadilatina baslanmis ve ciftin 3 ay sonra bu muhtesem yalilara tasinmalari bekleniyormus...Ne diyelim sansli kadinmis Ebru gundes :)

2. sema aytekin

sema aytekin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ALLAH mutlu etsin. bence ebru böyle bir mutluluğu hakediyor.tüm anneler gibi annelik ona da çok yakıştı......

3. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    allah bağışlasın . umarım uzun ömürlü olur evlilliği

Ebru Gundes' in dogum hediyesi :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Ben İnsan Değil Miyim

Ebru Gündeş - Ben İnsan Değil Miyim

ebru gündeş madem unutacaktın ebru gündeş bende mutlu olmak istemezmiydim bende gülmek isterim mutlu olmak istemezmiydim şu yalancı dünyada tanrım dünyaya beni sen attın Ben insan değil miyim Ben kulun değil miyim Tanrım,Dünyaya beni sen attın Çile çektirdin Derman arattın Madem unutacaktın Beni neden yarattın Bende mutlu olmak istemez miydim şu yalancı dünyada Yüce adalet böyle olurmu tanrı...
  2. Ebru Gündeş'e Bebek Hediyesi

Ebru Gündeş'e Bebek Hediyesi

ebru gündeş bebeği ebru gündeş resimleri ebru gündeş doğum yaptımı ebru gündeş haberleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Ünlü Sanatçı Ebru Gündeş Şusıralar doğum yaptımı haberleri ile gündemde yer almıştı melekler.Türk Sanat Müziği'nin sevilen ismi Ebru Gündeş ve Azeri eşine ait 2 at, Adana'da ilk kez yapılacak olan "Cumhurbaşkanlığı Kupası Engel Atlama Binicilik...

Sayfayı Paylaş