gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ebru Gündeş Kızıl Mavi adlı şarkısına klip çekti

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş ve eşi ebru gündeşin evi İlk klibini "Kızıl Mavi" şarkısına çeken Ebru Gündeş'e yönetmen olarak Rafet El Roman eşlik etti.

[​IMG] [​IMG]

"Evet" isimli albümünün ilk klibini "Kızıl Mavi" şarkısına çeken Ebru Gündeş'e yönetmen olarak Rafet El Roman eşlik etti.
    Gündeş klipte eşini kaybetmiş bir ev kadınını canlandırdı.Gündeş, Alman bir erkek mankenin de rol aldığı kliple şu yorumu yaptı: "Beni kırmadığı için Rafet'e teşekkür ediyorum. Klipte ev işlerinde ne kadar iyi olduğumu göreceksiniz. Çamaşır bile astım."

hurriyet

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Ebru Gündeş Kızıl Mavi adlı şarkısına klip çekti
    hayırlı olsun Ebru'cuğuma :D:D

tşk olsun pasi'ciğimeki paylaştı bizimle bu haberi :D:D

Ebru Gündeş Kızıl Mavi adlı şarkısına klip çekti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş Kızıl Mawi şarkı sözü

Ebru Gündeş Kızıl Mawi şarkı sözü

Gittin, boynumu büktün Nasıl üzüldüm, nasıl üzüldüm bilemezsin Uyandım, bir sağa döndüm, bir sola dödüm Deliye döndüm, görsen ölürdün gidemezdin Başımın ucunda tek kelimelik ayrılık Büyük harflerle sessizce çıkmış, gitmiş Elinde tuttuğun karar, bense sanık Cezam müebbet aşk, tek sorun yalnızlık Biraz kızıl, biraz mawi Yalnızlığın asil rengi Gün batmadan dönsen bari Keşke dedim, duymadın mı
  2. Ferhat Çok sevdim ikimizi adlı klibini çekti

Ferhat Çok sevdim ikimizi adlı klibini çekti

SON ALBÜMÜNÜN 4. KLİBİNİ ÇEKTİ FERHAT GÖÇER SATIŞ REKORLARI KIRAN ''ÇOK SEVDİM İKİMİZİ''ADLI ALBÜMÜNÜN 4. KLİP PARÇASINI ÇEKTİ. Ferhat Göçer 'Çok Sevdim İkimizi' isimli albümünün 4. video klibi 'Sen Söyle Hayat' isimli şarkısına klip çekti. Şarkının bestesi Bülent Özdemir' e, sözleri ise Aslı Zen Yentur' a ait. Murat Küçük yönetmenliğinde 16.mm film olarak çekilen klip müzik kanallarında...
  3. Ebru Gündeş - Kızıl Mavi

Ebru Gündeş - Kızıl Mavi

Gittin, boynumu büktüm Nasıl üzüldüm, nasıl üzüldüm Bilemezsin... Uyandım, bir sağa döndüm, bir sola döndüm Deliye döndüm, görsen ölürdün gidemezdin... Başımın ucunda tek kelimelik ayrılık, Büyük harflerle sessizce çıkmış, gitmiş... Elinde tuttuğun karar, bense sanık. Cezam müebbet aşk, tek sorun yalnızlık. Biraz kızıl, biraz mavi Yalnızlığın asil...
  4. Şarkıcı Yelda Halka şarkısına klip çekti

Şarkıcı Yelda Halka şarkısına klip çekti

yelda, halka, şarkısı, yeni şarkısı, yeni klibi, çiçekli elbisesi, haberleri burada arkadaşlar. Güzel şarkıcı Yelda, "Halka" isimli şarkısınıa çiçekli bir elbise ile ve çiçekler arasında çok güzel bir klip çekmiş Melek'ler:) Yelda, sadece dijital platformda satışa çıkardığı “Halka” şarkısının klibi için kamera karşısına geçti. Bir bölümü Bulgaristan sınırına yakın çiçek...
  5. Yelda Halka adlı remiks şarkısına klip çekti

Yelda Halka adlı remiks şarkısına klip çekti

yelda halka şarkısı klibi yeni klibi halka remiks şarkısı haberleri burada arkadaşlar. Şarkısı Yelda "Halka" şarkısının remiks versiyonuna yeni klip çekmiş Melek'lerim. Yelda yeni klibi için kaykay nasıl kullanılır diye kaykay kullanma eğitimi aldı ve kaykay sürme konusunda da yeni klibi için bilgi edindi. Merakla bekliyoruz Yelda Halka klibi izlemek için :D

Sayfayı Paylaş