gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Gündeş - Kurşun Yerine

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Dün gece ağlayan yaşlı gözlerle Yüreğim yanarak baktım resmine Bir anda kahroldum yıkıldı dünyam
    Resminle vuruldum kurşun yerine..

Yokluğun aklımı başımdan aldı
    Her yanımı özlem ateşi sardı
    Gönlümün çiçeği yağmursuz kaldı
    Hasretle vuruldum kurşun yerine

Kurtulmak istedim bir an sevginden
    Her şeyi unutmak geçti içimden
    Mümkünmü çıkarmak seni kalbimden
    Sevginle vuruldum kurşun yerine

Yokluğun aklımı başımdan aldı
    Her yanımı özlem ateşi sardı
    Gönlümün çiçeği yağmursuz kaldı
    Hasretle vuruldum kurşun yerine

Ebru Gündeş - Kurşun Yerine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Ben Olmayınca

Ebru Gündeş - Ben Olmayınca

ben olmayinca hemen bulmussun birini yol ayriminda unuttun yeminlerini sen bitirdin hem kendini hem de beni simdi git artik, donme geri kime gidersen git beni unut artik bir gun asklar biter, hatiralar kalir, kimi severse hep hatirlatir sanma bir baskasi yerimi alir gelenler gideni elbet aratir ben olmayinca "ondan kurtuldum" demissin benim yerime bir baskasini sevmissin...
  2. Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri var mı sizin sitenizde yoksa lütfen paylaşın ve bana da linkini atın.
  3. Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Ebru Gündeş Kimdir Fotoğrafları Azeri işadamı Reza Zarrabla evliliğinin ardından dünyaya getirdiği bebeğiyle şu sıralar hayli mutlu olan Ebru Gündeş'in hayatı ile ilgili bilgilerimiz ve en güzel resimlerinden derlediklerimiz şöyle melekler :) Ebru Gündeş, 12 Ekim 1974 tarihinde İstanbul´da doğdu.Konfeksiyon işçisi olarak çalıştığı yıllarda sesinin güzelliğini duyan...
  4. Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözü lütfen!!!

Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözü lütfen!!!

Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen biriniz bana Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözlerini yazsın kızlar.
  5. Ebru Gündeş Araba Yerine Tekneyi Tercih Ediyor

Ebru Gündeş Araba Yerine Tekneyi Tercih Ediyor

Bu sayfa; Ebru Gündeş Araba Yerine Tekneyi Tercih Ediyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, popüler müziğin güzel sesi Ebru Gündeş İstanbul trafiğine yakalanmamak için araba yerine tekneyi tercih ediyor. Anadolu yakasında ikiz yalılarda oturan Gündeş, Avrupa yakasına geçmek için teknesini kullanıyor. Geçtiğimiz gün de dostlarıyla yemek yemeye yine teknesiyle gitti. İşte...

Sayfayı Paylaş