gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Gündeş "O Ses Türkiye"ye Çıkacak mı?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş, ebru gündeş haberleri, ebru gündeş o ses türkiye

Sevgili melekler, rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında eşi Reza Zarrab gözaltına alınan Ebru Gündeş zor günler geçiriyor. Bu sıkıntılı süreçte merak edilen ise Gündeş'in jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye'nin Salı günü gerçekleştirilecek canlı yayınına katılıp katılmayacağı. Alınan bilgilere göre, bugün Acun Medya'da bir durum değerlendirilmesi yapılacak ve son kararın Ebru Gündeş'e bırakılacağı yönünde...

ebru-gündeş.jpg

Ebru Gündeş "O Ses Türkiye"ye Çıkacak mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Ceza Mı

Ebru Gündeş - Ceza Mı

Susmu geldi aniden Susmayan dudaklarına Küsmü geldi aniden İçinden içinden Ceza mı yar ceza mı Yaptıkların ceza mı İstersen öldür beni Kesme sakın selami
  2. O Ses Türkiye Birincisi

O Ses Türkiye Birincisi

O Ses Türkiye Birincisi Oğuz Berkay fidan mı oldu yoksa ben mi yanlış duydum:S
  3. O Ses Türkiye yarışması birincisi

O Ses Türkiye yarışması birincisi

O Ses Türkiye yarışması kim birinci oldu O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda O Ses Türkiye yarışması birincisi hakknıda merak ettiğiniz haberi sizlerle ve tüm meraklı misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. O Ses Türkiye’nin kazanan ismi 16 yaşındaki Oğuz Berkay Fidan oldu. Hadise'nin takımında Bihter Erkmen ve Hülya Avşar'ın takımında Fatma İşcan yarı...
  4. Hadise O Ses Türkiye Jüriliğinden Çıkarıldı mı?

Hadise O Ses Türkiye Jüriliğinden Çıkarıldı mı?

Bu sayfa; Hadise O Ses Türkiye Jüriliğinden Çıkarıldı mı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süredir ortalıkta şarkıcı Hadise'nin O Ses Türkiye jüri üyeliğinden çıktığı haberleri dolaşıyordu. Bu söylentilere cevap en doğru kaynaktan geldi. Acun açıklama yaptı: "Öyle bir şey yok!".. Ilıcalı “Hadise'yi jüriden çıkarttım haberlerine anlam veremiyorum!...
  5. O Ses Türkiye Yarışmasının Yeni Jürisi Ebru Gündeş

O Ses Türkiye Yarışmasının Yeni Jürisi Ebru Gündeş

o ses Türkiye yeni sezon o ses Türkiye Ebru Gündeş o ses Türkiye yeni jürisi O Ses Türkiye yarışmasın da yeni jüri değişikliği yapan Acun Ilıcalı, yeni jürinin yeni sezon da Ebru Gündeş Olacağını açıkladı. Haber ile ilgili detay bilgiler ise şöyle; Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı çok sevilen O Ses Türkiye programında yer alacak yeni juri üyesinin ismini açıkladı. O Ses Türkiye yeni...

Sayfayı Paylaş