Ebru Gündeş, objektiflere 'makyajsız' yakalandı.Ebru'nun makyajsız resimleri

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ebru gündes makyajsız hali ebrunun resimleri ebru gündeşin makyajsız hali yakalanan ünlüler gündeş hamile [​IMG]

HER zaman bakımlı ve şık haliyle görmeye alışık olduğumuz Ebru Gündeş, önceki akşam objektiflere 'makyajsız' yakalandı.

Yapımcı sevgilisi Osmantan Erkır ile birlikte Bebek’teki bir restoranda yemek yiyen Gündeş, gazetecileri görünce panik oldu. Makyajsız haliyle görüntü vermek istemeyen Gündeş’in bu telaşlı hali çevredekileri de bir hayli şaşırttı.

Restorandan apar topar çıkan Gündeş, “Beni bu halde çekmesinler Osman” diye sevgilisinden yardım istedi. Osmantan Erkır da Ebru’yu kırmadı ve gaza hızla basarak gazetecilerin görüntü almasını engellemeye çalıştı

sinemtugra bunu beğendi.
Ebru Gündeş, objektiflere 'makyajsız' yakalandı.Ebru'nun makyajsız resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş Resimleri

ebru gündeşin ayakları ebru gündeş ayak gündeş ayakları resimleri in
  2. Ünlülerin Makyajsız Resimleri

sanatçıların makyajsız hali sanatçıların makyajsız halleri sanatçilarin makyajsiz fotoğraflari eylemin hali eylem DİĞER RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ
  3. Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri var mı sizin sitenizde yoksa lütfen paylaşın ve bana da linkini atın.
  4. Makyajsız Yabancı Ünlülerin Resimleri Buyrun

Bu konu; makyaksız yabancı ünlüler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, elbette ki bakımlı olmak pek çok kusuru kapatıyor. Makyajsız halinizle makyajlı halinizi gözünüzün önüne getirirseniz ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Hele de ekranlardan gördüğümüz muhteşem güzellikte ki yıldızların birer peri kızı olduğunu, hiçbir kusurları olmadığını düşünürüz ama hiç te...
  5. 2014 Ünlülerin Makyajsız Resimleri

ünlülerin makyajsız hali, ünlüler makyajsız, ünlülerin makyajsız fotoğrafları Birazdan göreceğiniz görüntülerden sonra "ey makyaj sen nelere kadirsin" demeden geçemiyeceğim:D:D Ekranlardan hayranı olduğumuz hatta çoğu bayanların özellikle genç kızların idolu haline gelen ünlülerin makyajsız hallerini gördüğünüz de eminim ki benim gibi siz de şok olacaksınız.... Bir makyaj bir bayanı...

Sayfayı Paylaş