gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Gündeş - Ölü Bir Deniz

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

ölü bir deniz gibi sana hasret gözlerim ebru gündeş yanar durur yüreğim ebru gündeş ağlayamam Sen bırakıp giderken beni yalnızlıkla başbaşa Sen bakmadan ardına gömüp duyguları karanlığa

Kayboldum denizlerde
    Kayboldum sessizlikte
    Kayboldum ümitsizliklerde ben

Kayboldum meçhullerde
    Kayboldum derinlerde
    Kayboldum çaresizliklerde ben

Ölü bir deniz gibi sana hasret gözlerim
    Deli fırtına sanki sana eser yüreğim
    Yara almış bir gemi gibi çaresiz kalbim
    Ağlayamam hıçkıramam yanar durur yüreğim

Sen yanarken kanımda beni yaşatırken aşkınla
    Sen küllenir zannedip gömüp duyguları karanlığa

Kayboldum denizlerde
    Kayboldum sessizlikte
    Kayboldum ümitsizliklerde ben

Kayboldum meçhullerde
    Kayboldum derinlerde
    Kayboldum çaresizliklerde ben

Ölü bir deniz gibi sana hasret gözlerim
    Deli fırtına sanki sana eser yüreğim
    Yara almış bir gemi gibi çaresiz kalbim
    Ağlayamam hıçkıramam yanar durur yüreğim

Ebru Gündeş - Ölü Bir Deniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Sen De Benim Hatalarımdan Birisin

Ebru Gündeş - Sen De Benim Hatalarımdan Birisin

Kalinca sebepsiz bir basima Hatiralar beynimde dans ediyor Gunahlarim dizilip bir bir karsima Sanki birer birer intikam aliyor Yuregimden zincire vurulmusum Anilar her bir halkayi bagliyor Ben duyhularimin esiri olmusum Hatalar yalan duygularla basliyor Sende benim hatalarimdan birisin Sen en buyuk gunahlarin bedelisin Senin icin harcanan zamana yazik Sen en guzel duygularin...
  2. Ebru Gündeş - Bir İnat Uğruna

Ebru Gündeş - Bir İnat Uğruna

Bir inat uğruna gittin zamansız Yüreğim tarumar, bedenim cansız Yanarım külsüz, yanarım dumansız Şeytana uyduğun gün rahatça uyudun mu Bende kaybettiğini ah başkasında buldun mu Ben bir bahtı karayım, dayanmaktayım Kimsenin yerine meraklardayım Bir yanım unut diyor Bir yanım çıldırıyor Ah muallaktayım Gelip de al benden emanetini Eller bilsin artık yar kıymetini Nefret aşkımızın kardeşi olmuş...
  3. Ebru Gündeş - Bir Gece Vakti

Ebru Gündeş - Bir Gece Vakti

Gece gündüz kosup pesimden yalvaran sendin Inat edip seni cildirtan naz yapan bendim Kapimin önüne gülleri birakip kaybolan sendin O gülleri kitap arasinda saklayan bendim Kandirmissin besbelli hem beni hem kendini Sustugum o günler gecti ayriyiz simdi Bir gece vakti yolda yürürken Aklina ben geleyim Hüzünlü bir ask sarkisi olup Dudaklarina düseyim...
  4. Ebru Gündeş - Bir Garip Serçe

Ebru Gündeş - Bir Garip Serçe

ebru gündeş yandımı postaneler ebru gündeş yandımı bu postaneler Çok sebebim vardı benim çok kırıldım söylemedim Gözyaşımı göstermedim sana Çok sebebim oldu benim kolay olsa ben giderdim Bu ne gitmek bu nasıl elveda Yandı mı postaneler yıkıldı mı yoksa Ne bir haber ne merhaba zindan bu dünya Uyutmuyor bu yaşananlar akşam olunca Sorma sorma ah sorma sorma Gül dalında bülbül değil bir garip...
  5. Ebru Gündeş - Bir Dolu Efkardayım

Ebru Gündeş - Bir Dolu Efkardayım

Sen aklıma gelince Ağlamaklı olurum Sen aklıma gelince Derinden burulurum Özlem ayrı bir sızı Yüzümde saf bir sitem Ben yalnızlar yalnızı Yüzüme yansır çilem Gurbet hasret denizi Bir terk-i diyardayım Hüzünler yaktı bizi Bir dolu efkardayım Gurbet hasret gemisi Bir terk-i limandayım Hayaller yaktı bizi Bir deli efkardayım

Sayfayı Paylaş