gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Gündeş - Osmanın Çorabını yıkadım

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

KULİSTE PASTA KESTİLER [​IMG] EBRU GÜNDEŞ 34 YAŞINA BASTIĞI GECCE, SEVGİLİSİ OSMANTAN ERKIR TARAFINDAN HEDİYE YAĞMURUNA TUTULDU.

Ebru Gündeş, 34'üncü yaşgününü 'Popstar Alaturka' yarışmasının canlı yayınında kutladı. Sevgilisi Osmantan Erkır'ın hediye yağmuruna tuttuğu Gündeş, sevincinden gözyaşlarına hakim olamadı. Erkır, sevgilisini hediye yağmuruna tutarken, onu ne kadar çok sevdiğini de sık sık dile getirdi.

Gündeş'e yeni albümü için yakın arkadaşı Ravi İncigöz'ün 'Ölümsüz Aşk' adlı bir şarkısını hediye ettiğini açıklayan Osmantan Erkır; Selami Şahin ve Yusuf Hayaloğlu'nu da Gündeş'in şerefine programına konuk etti. Ebru Gündeş özellikle Yusuf Hayaloğlu'nun söylediği, 'Ah Ulan Rıza' isimli şiirde gözyaşlarına hakim olamadı.

Ebru Gündeş yeni albümünde yer alan 'Ölümsüz Aşk' isimli şarkıyı söylerken sahneden çok sevdiği sarı gülleri döktüren Osmantan Erkır, son olarak gazetecilerin alınmadığı kuliste Gündeş için pasta kestirdi. Sevgilisine çok güzel ve kıymetli bir hediye de aldığı belirtilen Osmantan, bu hediyenin ne olduğunu ise açıklamadı. Programın sonlarına doğru ise Bülent Ersoy, Ebru Gündeş'i kucağına oturtarak, 'Sen benim bebeğimsin' diye sevgi gösterisinde bulundu.

Osmantan Erkır'ın Gündeş'e şarkı hediye etmesini değerlendiren Bülent Ersoy, 'Adam sana şarkı hediye etti, sen bir çoraplarını yıkamadın' dedi. Gündeş bu sözlere 'Yıkadım, çoraplarını yıkadım' diye karşılık verdi. Ebru Gündeş daha sonra Osmantan Erkır'a yönelik, 'Hayranlarımın sevgisi benim için çok önemli. O yüzden ilk önce onları seviyorum sonra sizi. Çünkü onlar beni bağırlarına basıp, kucakladılar' dedi.

Ebru Gündeş - Osmanın Çorabını yıkadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Arayı Soğutmayalım

Ebru Gündeş - Arayı Soğutmayalım

Bu kalbim durmadiysa bir daha durmaz Ayrilmayi ister gibi baktigin an Gözlerim dolmadiysa bir daha dolmaz Elveda canim deyip gittigin o an 2x Dünya dar gelirdi bize Nazar degdi sevgimize Bunu zaman cözer belki askim Gercegi unutmayalim Arayi sogutmayalim 2x (nakarat 1x) Dünya dar gelirdi bize Nazar degdi sevgimize Bunu zaman cözer belki askim Gercegi unutmayalim Arayi sogutmayalim 2x Dünya...
  2. Ebru Gündeş - Alev Alev

Ebru Gündeş - Alev Alev

Anladım ki aşkımız bir yalandan ibaret Benim sana yaptığım canım,aşk tadında ibadet Ben seni çılgın gibi,uykumda bile sevdim Gelecek bizim olsun gerisi Allah Kerim Alev alev alev alev,yandığımı görüyorsun Bir teselli istemedim,istememde biliyorsun Her yeni gün yeni umut,yeni güneş mi diyorsun O her gün doğar ama,ben bir kere biliyorsun
  3. Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Bu aralar sanki sana bir haller oldu Tavırların çok değişti Bilmediğim bir şey mi var Aklında ayrılık varsa Bir ömür sevsemde yetmez seni sevmeye Kolay mı benden kurtulmak Bilmediğim bir şey mi var Sevgimin bittiği yerde nefretim başlar Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah kapına dayanırım Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah dediğimi yaparım...
  4. Ebru Gündeş - Kızıl Mavi

Ebru Gündeş - Kızıl Mavi

Gittin, boynumu büktüm Nasıl üzüldüm, nasıl üzüldüm Bilemezsin... Uyandım, bir sağa döndüm, bir sola döndüm Deliye döndüm, görsen ölürdün gidemezdin... Başımın ucunda tek kelimelik ayrılık, Büyük harflerle sessizce çıkmış, gitmiş... Elinde tuttuğun karar, bense sanık. Cezam müebbet aşk, tek sorun yalnızlık. Biraz kızıl, biraz mavi Yalnızlığın asil...
  5. Ebru Gündeş Saç Modelleri

Ebru Gündeş Saç Modelleri

ebru gündeş saç modelleri ebru gündes sac modelleri gündeş saç topuz topuz Ebru Gündeş'in özellikle makjayı benim oldum olası hoşuma gider bilhassa göz makyajını yapan gerçekten bu işi bildiği gibi Ebru'yada çok yakışıyor.Sizlere Gündeş'in birbirinden değişik ve şık saç modellerini sunuyorum

Sayfayı Paylaş