Ebru Gündeş Saç Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

ebru gündeş saç modelleri ebru gündes sac modelleri gündeş saç topuz topuz Ebru Gündeş'in özellikle makjayı benim oldum olası hoşuma gider bilhassa göz makyajını yapan gerçekten bu işi bildiği gibi Ebru'yada çok yakışıyor.Sizlere Gündeş'in birbirinden değişik ve şık saç modellerini sunuyorum
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Ebru Gündeş Saç Modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Alev Alev

Anladım ki aşkımız bir yalandan ibaret Benim sana yaptığım canım,aşk tadında ibadet Ben seni çılgın gibi,uykumda bile sevdim Gelecek bizim olsun gerisi Allah Kerim Alev alev alev alev,yandığımı görüyorsun Bir teselli istemedim,istememde biliyorsun Her yeni gün yeni umut,yeni güneş mi diyorsun O her gün doğar ama,ben bir kere biliyorsun
  2. Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Bu aralar sanki sana bir haller oldu Tavırların çok değişti Bilmediğim bir şey mi var Aklında ayrılık varsa Bir ömür sevsemde yetmez seni sevmeye Kolay mı benden kurtulmak Bilmediğim bir şey mi var Sevgimin bittiği yerde nefretim başlar Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah kapına dayanırım Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah dediğimi yaparım...
  3. Ebru Gündeş - Kızıl Mavi

Gittin, boynumu büktüm Nasıl üzüldüm, nasıl üzüldüm Bilemezsin... Uyandım, bir sağa döndüm, bir sola döndüm Deliye döndüm, görsen ölürdün gidemezdin... Başımın ucunda tek kelimelik ayrılık, Büyük harflerle sessizce çıkmış, gitmiş... Elinde tuttuğun karar, bense sanık. Cezam müebbet aşk, tek sorun yalnızlık. Biraz kızıl, biraz mavi Yalnızlığın asil...
  4. Ebru Akel Saç Modelleri isteyenler için burada!

Ebru Akel Saçları Ebru Akel Saç Modelleri Dün sizlerle Ebru Akel'in düğünü hakkında haberler paylaşmıştık. Bu gün ise güzel sunucu ve oyuncu Ebru Akel saç modelleri paylaşmak istiyor ve her daim şıklığı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Ebru Akel saçları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz Melek'ler.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ebru gündes topuz

,
  2. ebru gundesin sac rengi

,
  3. ebru gundes sac rengi

,
  4. ebru gundesin sac kesim modeli