Ebru Gündeş Saç Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

ebru gündeş saç modelleri ebru gündes sac modelleri gündeş saç topuz topuz Ebru Gündeş'in özellikle makjayı benim oldum olası hoşuma gider bilhassa göz makyajını yapan gerçekten bu işi bildiği gibi Ebru'yada çok yakışıyor.Sizlere Gündeş'in birbirinden değişik ve şık saç modellerini sunuyorum
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Ebru Gündeş Saç Modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş!

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  2. Ebru Gündeş - Gidiyorum

Ne çok üzülmüşüm sevinçlerimden çok Ne çok ağlamışım gülmek yabancı Kaderin eline bırakıp kendimi Harcadım ömrümü kader yalancı Belli ki sen de gideceksin Gözüm yollarda Belli ki ben de solacağım Bu ilkbaharda Gidenlerden intikam Senden önce ben Gidiyorum Sözlerimde bir sen varsın Bir de umutlarım Gidiyorum Ellerimde bir yanlızlığım var Ve bir de gözyaşlarım(2) Gitme desene ne olur...
  3. Ebru Gündeş - Gel Diyemem

yazamiyorum tek bir satir senin hatiran yok ki bende bir iki saat beraber olmak ask icin yetermi sence ne olacak bilemiyorum bir dugum ki cozemiyorum sevmiyorum seni sevemiyorum sana hayir diyemiyorum gel diyemem sev diyemem veremem veremem soz veremem kal diyemem git diyemem sevemem sevemem seni sevemem diyorsunki dost olalim goruselim konusalim uzulursun, kirilirsin bilki sonundan...
  4. Ebru Gündeş - Fırtınalar

ebru gündeş aklımı yolda bıraktım aklımı yolda bıraktım inan ebru gündeş bir dost gibi davran bana bir dost gibi davran bana herkes bizi öyle bilsin inan Bir dost gibi davran bana Herkes bizi öyle bilsin Bugün burada bütün olanlar Saklı, gizli sürüp gitsin Fırtınalar koparsa kopsun Sürüklesin ikimizi Arzular tutuştursun bizi Razıyım sonuna senle olsun Ben sana öylesi taptım inan Öylesi aşka...
  5. Ebru Gündeş - Erkekler

Anlamam Sevdalardan Delİ GÖnlÜm Uslanmaz Artik Kurtuldum Hirdan GÜrden Evlenmek EĞlenmektİr Farketmez HİÇ Boyu Posu Var Mi Bunun BaŞi Sonu Aldandim Huysuzlandim Bak Şİmdİ Evde Kaldim Ben Anlamam Hacidan Ben Anlamam Hocadan Bu Zamanda Koca Zor Bulunur Eller Kiymet Bİlmİyor Bİlenler YÜz Vermİyor Bu YaŞta YÜz Veren Zor Bulunur Hacilardan Hocalardan Bİr Merhamet Bekler İÇtİkÇe SarhoŞ Olur TÜm...
  6. Ebru Gündeş - Dünya

Öyle garip bir hansın ki sen Dünya, Sende yolcu olanın vay haline vay.. Ters dönmeyegörsün bir kere çarkın, Senden medet umanın vay haline vay.. Ezelin ebedin meçhul bilinmez, Ödenir ödenir borcun silinmez, Fanisin bu gerçek inkar edilmez, Sende garip doğanın vay haline vay.. Ezelin ebedin meçhul bilinmez, Ödenir ödenir borcun silinmez, Fanisin bu gerçek inkar edilmez, Sende garip doğanın...
  7. Ebru Gündeş - Dön Ne Olur

Sen gittiğinde gözüm arkada kaldı Canım sıkıldı çabuk gel Tadım kalmadı sensiz Tadım kalmadı hemen gel Bir kaç gün içinde dön ne olur Bıraktığın gibi burdayım Yalnız değilsin canındayım Tut elimi tut yanındayım Yalnız değilsin Canındayım Bir kaç gün içinde dön ne olur
  8. Ebru Gündeş - Dayanamıyorum

Sana giden yollarda Günlerdir koşuyorum Belki kavuşurum diye Katlanıyorum Bir adımda sen at Ne olur, ne olur yalvarıyorum Bu sevdanın tüm yükünü Ben taşıyorum Acısını, kederini ben çekiyorum Birazını al üstümden al ne olur Ne olur, ne olur dayanamıyorum Seni sevdiğimi yıllardır söylüyorum Ne yanıt vereceksin hiç bilmiyorum Kötü ise söyleme ah sus Ne olur, ne olur korkuyorum Karşılıksız bu...
  9. Ebru Gündeş - Ben Olmayınca

ben olmayinca hemen bulmussun birini yol ayriminda unuttun yeminlerini sen bitirdin hem kendini hem de beni simdi git artik, donme geri kime gidersen git beni unut artik bir gun asklar biter, hatiralar kalir, kimi severse hep hatirlatir sanma bir baskasi yerimi alir gelenler gideni elbet aratir ben olmayinca "ondan kurtuldum" demissin benim yerime bir baskasini sevmissin...
  10. Ebru Gündeş, objektiflere 'makyajsız' yakalandı.Ebru'nun makyajsız resimleri

ebru gündes makyajsız hali ebrunun resimleri ebru gündeşin makyajsız hali yakalanan ünlüler gündeş hamile HER zaman bakımlı ve şık haliyle görmeye alışık olduğumuz Ebru Gündeş, önceki akşam objektiflere 'makyajsız' yakalandı. Yapımcı sevgilisi Osmantan Erkır ile birlikte Bebek’teki bir restoranda yemek yiyen Gündeş, gazetecileri görünce panik oldu. Makyajsız haliyle görüntü...

Sayfayı Paylaş