gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Gündeş - Sen Allahın Bir Lütfusun

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Sen allahin bir lutfusun Gözlerimin nurusun Seni gören sifa bulur
    Gelde gönlüm sifa bulsun
    Seni seven aski bulur
    Gelde gönlüm aska doysun

Biliyorum yüregin beni ister
    O zaman bu biçare niye bekler
    (Geliverde gül yüzünü göster)
    Burada bir garip seni bekler

Gel sevindir su garibi
    Gelde üzme bu garibi

Ebru Gündeş - Sen Allahın Bir Lütfusun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Ölü Bir Deniz

Ebru Gündeş - Ölü Bir Deniz

ölü bir deniz gibi sana hasret gözlerim ebru gündeş yanar durur yüreğim ebru gündeş ağlayamam Sen bırakıp giderken beni yalnızlıkla başbaşa Sen bakmadan ardına gömüp duyguları karanlığa Kayboldum denizlerde Kayboldum sessizlikte Kayboldum ümitsizliklerde ben Kayboldum meçhullerde Kayboldum derinlerde Kayboldum çaresizliklerde ben Ölü bir deniz gibi sana hasret gözlerim Deli fırtına sanki...
  2. Ebru Gündeş - Bir İnat Uğruna

Ebru Gündeş - Bir İnat Uğruna

Bir inat uğruna gittin zamansız Yüreğim tarumar, bedenim cansız Yanarım külsüz, yanarım dumansız Şeytana uyduğun gün rahatça uyudun mu Bende kaybettiğini ah başkasında buldun mu Ben bir bahtı karayım, dayanmaktayım Kimsenin yerine meraklardayım Bir yanım unut diyor Bir yanım çıldırıyor Ah muallaktayım Gelip de al benden emanetini Eller bilsin artık yar kıymetini Nefret aşkımızın kardeşi olmuş...
  3. Ebru Gündeş - Bir Gece Vakti

Ebru Gündeş - Bir Gece Vakti

Gece gündüz kosup pesimden yalvaran sendin Inat edip seni cildirtan naz yapan bendim Kapimin önüne gülleri birakip kaybolan sendin O gülleri kitap arasinda saklayan bendim Kandirmissin besbelli hem beni hem kendini Sustugum o günler gecti ayriyiz simdi Bir gece vakti yolda yürürken Aklina ben geleyim Hüzünlü bir ask sarkisi olup Dudaklarina düseyim...
  4. Ebru Gündeş - Bir Garip Serçe

Ebru Gündeş - Bir Garip Serçe

ebru gündeş yandımı postaneler ebru gündeş yandımı bu postaneler Çok sebebim vardı benim çok kırıldım söylemedim Gözyaşımı göstermedim sana Çok sebebim oldu benim kolay olsa ben giderdim Bu ne gitmek bu nasıl elveda Yandı mı postaneler yıkıldı mı yoksa Ne bir haber ne merhaba zindan bu dünya Uyutmuyor bu yaşananlar akşam olunca Sorma sorma ah sorma sorma Gül dalında bülbül değil bir garip...
  5. Ebru Gündeş - Bir Dolu Efkardayım

Ebru Gündeş - Bir Dolu Efkardayım

Sen aklıma gelince Ağlamaklı olurum Sen aklıma gelince Derinden burulurum Özlem ayrı bir sızı Yüzümde saf bir sitem Ben yalnızlar yalnızı Yüzüme yansır çilem Gurbet hasret denizi Bir terk-i diyardayım Hüzünler yaktı bizi Bir dolu efkardayım Gurbet hasret gemisi Bir terk-i limandayım Hayaller yaktı bizi Bir deli efkardayım

Sayfayı Paylaş