gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ebru Gündeş, sevgilisinden aldığı hediye sonrası havalara uçtu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Osmantan Erkır'la birlikte olan Ebru Gündeş, sevgilisinden aldığı hediye sonrası havalara uçtu. 12 aydır Ebru Gündeş'le birlikte olan Erkır, düğünlerde gelinlere takılan 5'i bir yerde ve 12 Cumhuriyet altınından oluşan özel bir kolye hediye etti sevgilisine. Her ay için 1 Cumhuriyet altın takan Erkır'ın sürprizi karşısında Gündeş çok şaşırdı.

Ebru Gündeş, sevgilisinden aldığı hediye sonrası havalara uçtu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bombacı kız eğitimde havaya uçtu

Bombacı kız eğitimde havaya uçtu

Bombacı kız eğitimde havaya uçtu PKK'nın İran kolu olan PJAK'lılara bomba, suikast ve sabotaj eğitiminin verildiği Kandil Dağı'ndaki kampta bir kadın terörist üzerindeki patlayıcıyla birlikte havaya uçup öldü. Türkiye'nin Güneydoğu illerindeki kırsal alanlarında da çeşitli eylemlere katıldığı belirtilen Suriyeli 23 yaşındaki Berivan Ali'nin örgütün kadın bombacısı olduğu...
  2. Ebru Gündeş- Ağlamayacağım (2011)

Ebru Gündeş- Ağlamayacağım (2011)

ebru gündeş 2011 ebru gündeş ağlamayacağm 2011 şarkı isimleri albüm şarkı isimleri şarkıları Git istersen bana ne, bunlar artık bahane Seninle her şey şahane olabilirdi Bir sorsana kalbine sevgi çok bol dese de Aynısından bir tane bulabildi mi? Bu yalan aşk oyununda doktorların yorumuyla Ben gözyaşı sorunuma son verdim Ağlamayacağım, ağlamayacağım Beklediğin bu, bunu yapmayacağım...
  3. Ebru Gündeş-Beyaz

Ebru Gündeş-Beyaz

Usta yorumcu Ebru Gündeş'in beklenen albümü Beyaz 11 Şubat Cuma günü sevenleriyle buluşacak kızlar... Ebru Gündeş hayranlarının merakla beklediği albümün tanıtımına geçiyorum şimdi :tik: 1- Ebru Gündeş Ağlamayacağım Söz & Müzik: Sinan Akçıl 2-Ebru Gündeş Vatan Söz: Ayla Çelik Müzik: Gökhan Tepe 3-Ebru Gündeş Ferman Söz & Müzik: Serdar Ortaç 4-Ebru Gündeş Beyaz Söz: Şebnem Sungur...
  4. Sevgiliye Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgiliye Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi

Ucuz Sevgililer Günü Hediyeleri Sevgiliye Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi "14 Şubat Sevgililer Günü için sevgilime hediye alacağım ama çok pahalı hediye alamam" diyen tüm arkadaşlarımız, işte sizler için ucuz ve romantik sevgililer günü hediye önerilerimiz burada :) Buyrun Melek'ler;
  5. Ebru Gündeş Mekan Kapattı

Ebru Gündeş Mekan Kapattı

ebru gündeş ebru gündeş haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ve eşi Reza Zarrab, bir arkadaşlarının doğum günü için popüler eğlence mekanı Günay'ı kapattı. Gece boyunca eğlencenin devam ettiği partiye pek çok ünlü isim katıldı. İşte detaylar... Ebru Gündeş ve Reza Zarrab çifti, önceki gece yakın bir arkadaşlarının doğum günü için özel bir yemek daveti verdi. Çift davet...

Sayfayı Paylaş