gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ebru Gündeş Yaparım Bilirsin Şarkı Sözü yazar mısınız?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ebru Gündeş Yaparım Bilirsin Şarkı Sözü yazar mısınız bana acaba rica etsem, bu şarkıyı çok seviyorum ben lütfen sözlerini bilen varsa yAZSIN.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ebru Gündeş Yaparım Bilirsin Sözleri

2012 Albümünden yaparım bilirsin adlı şarkının sözleri

Ebru Gündeş Yaparım Bilirsin
    Engel mi mesafeler aşk yoluna meşk yoluna
    Değer mi sebepsizken ayrılığa
    Baş koydum ben seninle mutlu aşk yoluna meşk yoluna
    Bulurum kaf dağına kaçsanda
    Aşıklar anlar beni her halimi sevdiğimi

Dünyada bensiz bırakmam seni
    Yalnızlar anlar beni her halimi sevdiğimi
    Hayatta terk etmem seni
    Yaparım Bilirsin
    Deliyim gözü kara deliyim yakarım Romayıda yakarım ben
    Bulurum seni yine bulurum olurum yine senin olurum

Ebru Gündeş Yaparım Bilirsin Şarkı Sözü yazar mısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş-Evet Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Evet Şarkı Sözleri

Aradım seni yıllarca, çok aradım Yağmur, çamur demedim çok yollar aştım Adını dağlara, taşlara yazdım Sen benim en büyük aşkımsın, aşkım Evet söylüyorum, evet istiyorum Evet seviyorum aşığım sana Evet söylüyorum, evet istiyorum Evet seviyorum aşığım sana
  2. Ebru Gündeş-Tükeneceğiz Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Tükeneceğiz Şarkı Sözleri

Ne böyle senle ne de sensiz Yazık yaşanmıyor çaresiz Ne bir arada ne de ayrı Olmak imkansız hiç sebepsiz Ne hayallerle ümitlerler Mutlu olmaktı dileğimiz Suçlu ne sensin ne de benim Şimdi sensizim sende bensiz Bir an gelipte küllenince Yüreklerimiz dinlenince Başka sevgilerde teselli bulunca İşte biz o gün düşüneceğiz Etrafımızı sarıverecek ;Bir boşlukki asla bitmeyecek Herşey biranda...
  3. Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözü var mı bu sitede

Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözü var mı bu sitede

Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözü için yazıyorum size eğer bilen varsa bana bir zahmet Ebru Gündeş Unut Şarkı Sözlerini yazın kızlar.
  4. Ebru Gündeşin Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözü

Ebru Gündeşin Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözü

Ebru Gündeş Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözü lazım bana lütfen biriniz paylaşın Ebru Gündeş Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözlerini lütfen!
  5. Kızlar Ebru Gündeş Kahpe Kader Şarkı Sözü var mı

Kızlar Ebru Gündeş Kahpe Kader Şarkı Sözü var mı

Ebru Gündeş Kahpe Kader Şarkı Sözü lazım bana bu siteye yazıyorum çünkü daha öncede bir ricamı yerine getirmişdiniz o yüzden şimdide Ebru Gündeş Kahpe Kader Şarkı Sözlerini rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş