gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Gündeş Yeni Albümünü Çıkarmayı Erteledi

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş, ebru gündeş haberleri, ebru gündeş yeni albümü 2014
    Sevgili melekler, eşi Reza Zerrab'ın hapse girmesiyle birlikte zor günler geçirmeye başlayan Ebru Gündeş, yeni albümünü çıkarmayı da ileri bir tarihe erteledi. Eşi Reza Zarrab'ın hapse girmesi nedeniyle morali bozuk olan sanatçı, iki yıldır üzerinde çalıştığı ve bu ay piyasaya çıkarmayı planladığı yeni albümle birlikte tüm konser çalışmalarını da askıya aldı.

ebru-gündeş.jpg

Ebru Gündeş Yeni Albümünü Çıkarmayı Erteledi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş Yeni Albümü Evet

Ebru Gündeş Yeni Albümü Evet

ebru gündeş son albüm ebru gündeş gundes gundeş gündes Dinle, dinlet bu albümü melek gerçektende dinlediğimiz kadarı ile harika ötesi bir albüm. Ebru Gündeş - “Evet” Yeni Albüm Ebru Gündeş “Evet” isimli yeni albümüyle 8 Ekim’de müzik marketlerde. Emre Müzik etiketiyle sunulacak albümde toplam 10 şarkı yer alıyor. Orhan Gencebay’ın “Dünya Dönüyor” ve Sezen Aksu’nun “Tükeneceğiz” isimli...
  2. Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Fotoğrafları

Ebru Gündeş Biyografisi Ebru Gündeş Kimdir Fotoğrafları Azeri işadamı Reza Zarrabla evliliğinin ardından dünyaya getirdiği bebeğiyle şu sıralar hayli mutlu olan Ebru Gündeş'in hayatı ile ilgili bilgilerimiz ve en güzel resimlerinden derlediklerimiz şöyle melekler :) Ebru Gündeş, 12 Ekim 1974 tarihinde İstanbul´da doğdu.Konfeksiyon işçisi olarak çalıştığı yıllarda sesinin güzelliğini duyan...
  3. Ebru gündeşin 2012 albümünden Seni istiyorum şarkısının sözleri

Ebru gündeşin 2012 albümünden Seni istiyorum şarkısının sözleri

Ebru gündeşin 2012 albümünden Seni istiyorum şarkısının sözleri için yazıyorum size lütfen bana Ebru Gündeş Seni istiyorum Sözlerini yazın kızlar şimdiden iyi günler.
  4. O Ses Türkiye Yarışmasının Yeni Jürisi Ebru Gündeş

O Ses Türkiye Yarışmasının Yeni Jürisi Ebru Gündeş

o ses Türkiye yeni sezon o ses Türkiye Ebru Gündeş o ses Türkiye yeni jürisi O Ses Türkiye yarışmasın da yeni jüri değişikliği yapan Acun Ilıcalı, yeni jürinin yeni sezon da Ebru Gündeş Olacağını açıkladı. Haber ile ilgili detay bilgiler ise şöyle; Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı çok sevilen O Ses Türkiye programında yer alacak yeni juri üyesinin ismini açıkladı. O Ses Türkiye yeni...
  5. Ebru Gündeş "O Ses Türkiye"ye Çıkacak mı?

Ebru Gündeş "O Ses Türkiye"ye Çıkacak mı?

ebru gündeş, ebru gündeş haberleri, ebru gündeş o ses türkiye Sevgili melekler, rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında eşi Reza Zarrab gözaltına alınan Ebru Gündeş zor günler geçiriyor. Bu sıkıntılı süreçte merak edilen ise Gündeş'in jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye'nin Salı günü gerçekleştirilecek canlı yayınına katılıp katılmayacağı. Alınan bilgilere göre, bugün Acun Medya'da bir durum...

Sayfayı Paylaş