gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Gündeş'e Bir Kamyon Dolusu Gül Jesti!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş ebru gündeş haberleri

Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Ebru Gündeş'in eşinin kendisine yaptığı jestler meşhurdur. Aldığı lüks hediyeler ve yaptığı sürprizlerle magazin basınına haber olan Reza Zarrab, bu kez eşinin yürüdüğü yola bir kamyon dolusu gül yaprağı döktürdü. İşte detaylar...

Evliliklerinin başından bu üst üste aldığı hediyeler ile durmak bilmeyen romantik eş, bu kez paha biçilemez bir jest yaptı. Doğum hediyesi olarak 26 milyon TL'ye aldığı Kanlıca'daki yalıya ilk adımını atan Ebru Gündeş'e sürpriz yapan romantik eş, evin kapısına bir kamyon dolusu gül yaprağı döktürdü.

15 BİN TL'LİK JEST
    Kapıda şoka giren Gündeş'in üzerine evin hizmetkarları da pencerelerden başından aşağı gül yapraklarını serpiştirdi. Bu güne kadar en aşağısı yüz bin dolar değerindeki hediyeleriyle bilinen Reza Zarrab'ın bu jesti sadece 15 bin TL'ye mal olsa da, Gündeş'i en çok duygulandıran hediye oldu.

bugün

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Cook cook guzel bi jest ama 15 bin tl verilirmi yaa yazik. Su devirde acliktan ölen insanlar varken biz neler israf ediyoruz. Allah bizleri islah eylesin.

TİTAN bunu beğendi.
  3. rosalindaa

rosalindaa Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    vay be guzell ama ebruunu bır kızı var masallah allah bagıslasın yanı cok buyuk paralı hedıyelerını gerek yoktu tam 15 bın ylt az degıl yanı barı hayır işlerı yanı fakır aılerı ve cocukalrı vs bagıslasa daha ıyı olur ..

Ebru Gündeş'e Bir Kamyon Dolusu Gül Jesti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Şimdi Git Güle Güle

Ebru Gündeş - Şimdi Git Güle Güle

ebru gündeş şimdi git güle güle ara sıra gel bana ebru gündeş git eburu gundes ara sıra gel bana simdi git gule gule simdi git hic dusunme birak herseyi boylece sanki hic tanimadin belkide hic sevmedin derin bir sanci yuregimde bir yagmur damlasinda bir hazan yapraginda asilip kalmis yuregim gecenin cigliginda kavrulunca bedenim beni hatirla gel sevgilim arasira gel bana ara sira sev beni...
  2. Ebru Gündeş - Güller Arasında

Ebru Gündeş - Güller Arasında

guller arasinda seni bensiz goren olmus goren olmus ah ah goren olmus gonlum yuzunun rengine dusmuste ah ah ben olmus duydumki guzel gozlerini cok seven olmus ah ah duydumki guzel gozlerini gonlum yuzunun rengine dusmuste ah ah bende olmus
  3. Ebru Gündeş'e Eşinden 10 Milyon Dolarlık Yalı!

Ebru Gündeş'e Eşinden 10 Milyon Dolarlık Yalı!

ebru gündeş, eşi villa aldı, fiyatı, yeri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, 6 aylık hamile olan Ebru Gündeş'e eşi bir yalı aldı!.Yani demeden duramayacağım melekler,Ebru durdu durdu,turnayı gözünden vurdu!Umarım mutluluğu da daim olur,nazar değmez... Villanın içini baştan sonra yıktıran Zarrab, sıfırdan yaptırdığı odaların dekorasyonuyla yakından...
  4. Ebru Gündeş'e Bebek Hediyesi

Ebru Gündeş'e Bebek Hediyesi

ebru gündeş bebeği ebru gündeş resimleri ebru gündeş doğum yaptımı ebru gündeş haberleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Ünlü Sanatçı Ebru Gündeş Şusıralar doğum yaptımı haberleri ile gündemde yer almıştı melekler.Türk Sanat Müziği'nin sevilen ismi Ebru Gündeş ve Azeri eşine ait 2 at, Adana'da ilk kez yapılacak olan "Cumhurbaşkanlığı Kupası Engel Atlama Binicilik...
  5. Ebru Gündeş'e Tarkan'dan Şarkı!

Ebru Gündeş'e Tarkan'dan Şarkı!

ebru gündeş haberleri tarkan haberleri Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Ebru Gündeş yeni albümü için hazrılıklarına devam ederken, popçu Tarkan'dan Gündeş'e büyük bir jest geldi. Tarkan yeni albümü için Gündeş'e bir şarkı verecek. Önceki albümünde Tarkan'ın çok sevilen "İkimizin Yerine" isimli şarkısını yeniden yorumlayan ünlü şarkıcı, yeni albümü için Tarkan'dan bir şarkı...

Sayfayı Paylaş