gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Gündeş'in Taptaze Resimleri

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş resimleri, ebru gündeş konser resimleri, ebru gündeş 2013 yaz konserleri Geçen hafta için de tatilimizi geçirmek için tavsiye üzerine Sueno Beach Side oteline gittik. Genel anlamda çok memnun kaldık. Ailece gidilebilecek sayılı oteller arasın da diyebilirim. Yeme içme, aktivitenin yanısıra Sueno oteline özel konserleri de oldukça meşhurdur. Yaz sezonun da her hafta belli günlerde Altay, Sibel Can ve Ebru Gündeş konserleri oluyor. Biz Ebru Gündeş'i en ön masadan izleme şansını elde ettik bu konuda çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum çünkü inanılmaz güzel bir konsere imza attı Gündeş...

Biraz canının sıkkın olduğunu düşünsemde ikinci bebeğini bekliyor şu sıralar ona yorumluyorum umarım başka bir sıkıntısı yoktur çünkü konser boyunca oldukça canı sıkkın ve efkarlı bir havası vardı. Hareket halinde çok net çıkmadığı için birçok resim çeksekte birkaç tanesini ancak nete yakın yakaladım ve bu görüntüleri sizler için paylaşıyorum.

ebru gundes (1).jpg ebru gundes (2).jpg ebru gundes (3).jpg ebru gundes (4).jpg ebru gundes (5).jpg

Birsel Asu bunu beğendi.
Ebru Gündeş'in Taptaze Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş'de Krizden Etkilendi

Ebru Gündeş'de Krizden Etkilendi

Kriz Ebru'nun dolabına da girdi Bir giydiğini bir daha giymeyen Ebru Gündeş de krizden etkilendi! Gündeş, bir gece önce Bostancı Gösteri Merkezi’nde giydiği kostümle ertesi gün Popstar Alaturka’da boy gösterdi. Gündeş’in yanı sıra pek çok sanatçı da ekonomik krizden nasibini aldı. İşleri azalan sanatçılar, sahne ücretlerinde indirim yaptı. Sezen Aksu 140 bin YTL aldığı ‘ekstralar’ için...
  2. Ebru gündeş'ten silahlanmaya "evet"

Ebru gündeş'ten silahlanmaya "evet"

bireysel silahlanmaya evet Allah akıl fikir versin alcak başka hediye bulamamışmı:D BİREYSEL SİLAHLANMAYA KARŞI KAMPANYALARIN DÜZENLENDİĞİ BİR DÖNEMDE EBRU GÜNDEŞ'İN SEVGİLİSİNE TABANCA HEDİYE ETMESİ TARTIŞMA KONUSU OLDU. Ebru Gündeş'in Azeri sevgilisi Reza Zarrab'a verdiği ilginç hediye, tartışma konusu oldu. Ünlü şarkıcının ilişkisini sır gibi sakladığı Azeri iş adamı...
  3. Ebru Gündeş'in Bebeğinin Cinsiyeti

Ebru Gündeş'in Bebeğinin Cinsiyeti

ebru gündeş ebru gündeş in hamile hali kaç aylık hamile bebeği kaç aylık gündeşin bebeğinin ismi Ebru gündeş,bebeği,hamilemi,kızmı erkekmi,bebeğinin cinsiyeti,kaç aylık hamile gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Şu anda 3,5 aylık hamile olan Ebru Gündeş'in bebeğinin cinsiyeti belli oldu arkadaşlar,38 yaşında olan güzel ve başarılı sanatçı bir kız bebek...
  4. Ebru Gündeş'ten sevenlerine sürpriz

Ebru Gündeş'ten sevenlerine sürpriz

Geçtiğimiz ay kızı Alara'yı kucağına alarak annelik heyecanı yaşayan Ebru Gündeş, sürpriz bir albümle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Yeni yılın ilk aylarında çıkaracağı albümü için hazırlıklarını tamamlamak üzere olan güzel sanatçı, bu özel projesi için ünlü müzisyen Ozan Doğulu ile çalışacak. Gündeş çıkaracağı albümde; Sezen Aksu, Kayahan, Onno Tunç, Mete Özgencil gibi...
  5. İşte Ebru Gündeş'in Kızı Alara'nın İlk Resimleri !

İşte Ebru Gündeş'in Kızı Alara'nın İlk Resimleri !

Bu konu; İşte Ebru Gündeş'in Kızı Alara'nın İlk Resimleri haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yıllardır gerek çıktığı konserlerde gerekse verdiği röportajlarda çocuk özlemini dile getiren ünlü şarkıcı Ebru Gündeş bildiğiniz gibi işadamı Reza Zarrab ile evlenip bir kız çocuğu sahibi olmuştu. İşte şimdiye kadar basına gösterilmeyen Alara bebek nihayet objektiflere...

Sayfayı Paylaş