gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Gündeşl Konserini Ertelemek Zorunda Kaldı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş ebru gündeş haberleri

Sevgili melekler, Ebru Gündeş bu akşam Kıbrıs'ta vereceği konserini iptal etti. Sebebi ise ani nükseden rahatsızlığı. Konserini iptal eden güzel sanatçı bakın nasıl bir açıklama yaptı..

18 Mayıs tarihinde Kıbrıs Savoy Otel de gerçekleştireceğim konserimi, yaşadığım rahatsızlıktan dolayı ertelemek zorunda kalmış bulunmaktayım..

Vestibüler Nörinit (vertigo) teşhisi konulan ve denge sinirinde meydana gelen viral enfeksiyon olarak açıklanan bu durumumdan dolayı doktorlarım, takribi bir haftalık süreçte uçağa binmemi ve sahne almamı maalesef uygun görmediler..

14 yıl sonra ilk defa bir konserimi ertelemek zorunda kalmış olmaktan dolayı duyduğum büyük üzüntü ile, bu enfeksiyonun dinlenerek ve verilen ilaç tedavisi ile geçecek , devası olan bir hastalık olmasının verdiği sevinci bir arada yaşamaktayım..

Başta Savoy Otel yetkililerine anlayış ve desteklerinden dolayı teşekkürü bir borç bilir, benim için oraya gelen değerli misafirlerinden özür diler, en kısa zamanda bunu fazlasıyla telafi edeceğimizi bilmelerini isterim... İlginize sonsuz teşekkürler

Ebru Gündeşl Konserini Ertelemek Zorunda Kaldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitmek Zorunda Kaldık ..

Bitmek Zorunda Kaldık ..

Toyluğumun Baharında Ustalığımın Maharetiyle Yüreğime İşlemiştim Onu.. Birimizi Sevmiştik Çok Sevmiştik.. Sonra Birbirimizi Geceye Emanet Edip Ayrıldık.. Acemice.. Kaçar Gibi Ayrıldık.. Sebepsiz Kopmaların Suçlu Tedirginliğini Yaşıyorduk.. Ve Sessizlik Sessizce Gelip Gecenin En Tatlı Anında Aramıza Girmişti.. Nasıl Oldu Bilmiyorum Apansız Sustuk.. Oysa Konuşacak Çok Şey...
  2. aşkı itmek zorunda kaldık

aşkı itmek zorunda kaldık

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Çok sustum.. Çok.. Öyle böyle değil.. Ne kadar yaşanmışlık yaşanamamışlık varsa o kadar. En çok da aşk kadar sustum! Biliyorum, Hiç yakışmayanı giydim üzerime, Biliyorum, Çok incittim kendimi hüzünlerime, Biliyorum, Ben sustukça çığlıklar yürüdü düşünceme.. Ama nasıl anlatılırdı ki, Yaşamın kıyısından bir misafir edasıyla bakmak, Bir yandan uçurumlara...
  3. Ebru Gündeş doğumuna sayılı günler kaldı

Ebru Gündeş doğumuna sayılı günler kaldı

ebru gündeş doğum yaptımı ebru gündeş doğum yaptı ebru gündeş kızı ebru gündeşin kızının adı bebeği bebeğinin adı haberleri burada arkadaşlar. Hamileliğinde 9. aya giren Ebru Gündeş doğum yaptı mı diyenler için, haber veriyoruz. Ebru Gündeş kızı için gün sayıyor. Eşi Reza Zarrap ile bir düğün davetine katılan Ebru Gündeş "doğum için iki hafta kaldı" dedi ve Ebru Gündeş bebeğinin adı...
  4. Ebru Şallı'dan Kalın Kaş İçin Tavsiyeler

Ebru Şallı'dan Kalın Kaş İçin Tavsiyeler

kalın kaş kalın kaş modası kalın kaşlar kalın kaşlar için ebru şallı 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Bu sene bildiğiniz gibi kalın kaş modası var melekler :) Geçtiğimiz senelerde ince olan kaşlarımız bu sene kalınlaşacak. Kalın kaşlar için daha önce forumumuzda pek çok konu paylaşmıştık. Şimdi ise kalın kaşlarıyla ünlü Ebru Şallı dan kalın kaşlar için kalın kaş önerisi alıyoruz...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ Dublör Kullanmak Zorunda Kaldı!

Kıvanç Tatlıtuğ Dublör Kullanmak Zorunda Kaldı!

kıvanç tatlıtuğ, kıvanç tatlıtuğ haberleri, kıvanç ttalıtuğ kurt seyt&shura Sevgili melekler, geçtiğimiz gün çekilmekte olan Kurt Seyt&Shura dizisinde attan düşeek kaburga kemiğini kıran Kıvanç Tatlıtuğ yerine bir dublör çekim yapmak zorunda kaldı. Rusya'dan özel olarak getirilen dublörle çekimlerine devam edilen dizinin Rusya'da geçen bölümleri Kartepe'de çekiliyor. Nermin...

Sayfayı Paylaş