gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Güzel toksin atacakmış

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

TOKSİNLERDEN KURTULMAK İSTİYOR [​IMG] EBRU GÜZEL, VÜCUDUNDAKİ TOKSİNLERDEN KURTULMAK İÇİN BİR HAFTALIK DETOKS KAMPINA GİRDİ.

Güzellik uğruna sıkı diyetler yapmayı anlamsız bulduğunu, onun yerine detoks kamplarını tercih ettiğini belirten Ebru Güzel, Bodrum'a gitti. Orada bir sağlık merkezine giden ve bir hafta sürecek bir detoks kampına katılan manken, böylece hem vücudunu hem de zihnini rahatlatacağını söyledi.

Ebru Güzel toksin atacakmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru gündeşin en güzel şarkıları

Ebru gündeşin en güzel şarkıları

ben sana böylesi taptım inan ben anlamam hocadan anlamam kocadan seninki bal gibi işkence böylesi aşka yasak tanımam seni öylesi sevdim inan aşka yasak tanımam SEVDİM İNKAR ETMEDİM Gönlümün bir ucundan neler geçiyor Benim aklım arada gidip geliyor Masallarda arıyor aşkı Bulamazsa geri dönüyor Hep şikayet ederim şu halimden Yaralanmak isterim derin yerimden Kimseye derdimi anlatamam Çıkamadım...
  2. Botulinum Toksini

Botulinum Toksini

İnsan için bilinen en zehirli madde olan botulinum toksininin, kilogram başına 0.001 mikrogram (0.000000001 gram) uygulanması öldürücü olabilmektedir. Botulinum toksini, en çok bilinen zehirlerden olan VX maddesinden 15.000 kez ve sarin gazından 100.000 kez daha güçlü bir zehirdir. Bu niteliklerinden dolayı boltulinum toksini biyolojik silahlar arasında en gözde olanlardan birisidir. Saldırı...
  3. kahkaha atacaksınız

kahkaha atacaksınız

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Güzel Assolist Ebru Gündeş Resimleri

Güzel Assolist Ebru Gündeş Resimleri

ebrugundes ebru gündeş resımlerı ebru gündeşresimleri gündeş hamile görüntüsü
  5. Ebru güzel isyan etti

Ebru güzel isyan etti

EBRU GÜZEL, 'MARKA KIYAFETLER, ONLARI SATIN ALAN BİÇİMSİZ KADINLARA DEĞİL, GÜZEL BİR VÜCUDA YAKIŞIYOR' DİYOR. Yeditepe Üniversitesi'nde bir yandan doktora yapıp diğer yandan iletişim dersi veren model Ebru Güzel, 'Marka kıyafetler, onları satın alan biçimsiz kadınlara değil, güzel bir vücuda yakışıyor' diyor. Ebru Güzel, evlilik için ise şunları söyledi: 'Beyaz atlı prens yok, güven...

Sayfayı Paylaş