gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ebru ile osmantan her an evlenebilirler

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

YAPIMCI-SUNUCU OSMANTAN ERKIR İLE İLİŞKİSİ EVLİLİK YOLUNDA İLERLEYEN EBRU GÜNDEŞ, BAYRAM TATİLİNİ OSMANTAN ERKIR'IN LONDRA'DAKİ EVİNDE NİŞANLISI VE AİLESİ İLE GEÇİRECEK. Gündeş'in aynı dönemde çıkaracağı ve dokuz aydır hazırlıklarını sürdürdüğü albümüne 'Evet' adını vermesi de akıllara, 'Gündeş acaba Londra'da sevgilisine 'Evet' mi diyecek?' sorusunu getirdi. İkilinin her an nikah masasına oturup sevenlerine bir sürpriz yapabileceği konuşuluyor.

Ebru ile osmantan her an evlenebilirler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ebru gündeş osmantan erkır evleniyormu?

ebru gündeş osmantan erkır evleniyormu?

Osmantan Erkır, bugün bazı internet sitelerinde yer alan “Çarşamba günü Ebru Gündeş’le aile arasında kıyılan gizli nikah töreniyle evlendiler” şeklindeki iddialarla ilgili Uçankuş’a yaptığı açıklama şunları söyledi: “Evlendiğimiz yolundaki iddialar asılsızdır. Evlilik ciddi bir kurumdur ama henüz biz böyle bir karar almadık. Nikah masasına oturmadık. Birbirimizi tanıma aşamasındayız. İlerde...
  2. Ebru Gündeş - Osmanın Çorabını yıkadım

Ebru Gündeş - Osmanın Çorabını yıkadım

KULİSTE PASTA KESTİLER EBRU GÜNDEŞ 34 YAŞINA BASTIĞI GECCE, SEVGİLİSİ OSMANTAN ERKIR TARAFINDAN HEDİYE YAĞMURUNA TUTULDU. Ebru Gündeş, 34'üncü yaşgününü 'Popstar Alaturka' yarışmasının canlı yayınında kutladı. Sevgilisi Osmantan Erkır'ın hediye yağmuruna tuttuğu Gündeş, sevincinden gözyaşlarına hakim olamadı. Erkır, sevgilisini hediye yağmuruna tutarken, onu ne kadar çok sevdiğini de sık sık...
  3. Ebru gündeş osmantan erkır aşkı sonunda bitti

Ebru gündeş osmantan erkır aşkı sonunda bitti

EBRU GÜNDEŞ, SEVGİLİSİ OSMANTAN ERKIR'LA AYRILDIĞINI BASINA GEÇTİĞİ FAKSLA DUYURDU. Ayrılığın nedeni ise Gündeş'in son albümü 'Evet'teki 'Sadece Sevdim' şarkısının söz ve müziğine imza atan Azerbaycanlı Reza Zarrab ismindeki işadamı. Ebru Gündeş ve ünlü yapımcı sevgilisi Osmantan Erkır, medya kuruluşlarına geçtikleri faksta ilişkilerini bitirdiklerini açıkladı. Duyuru metninde 'Takriben 1,5...
  4. Her an Seni Yaşıyorum

Her an Seni Yaşıyorum

Aşk mektupları, söylenemeyen sözler, karşılıksız sevgiler, aşk, tutku sizler için burda melekler... aşkı seviyorum,kalbimin çırpınırca atışlarını duymayı seviyorum,gözlerimin onu arayışını, sesini duymayı özlüyorum aşk seni seviyorum... Seviyorum seni...Canımdaki yasayan can..Her an seninle yasıyorum..karanlık gecemde gözlerin düsüyor bir yıldız gibi..Üsüyen günüme sevgin sıcaklıgıyla...

Sayfayı Paylaş