gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Kayhan - Ahu Gözlüm

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

ahu gözlüm sen bu elden Ahu gözlüm sen bu elden Nere gitsen ben gelirim
    Bağlarım yas karaları
    Ardın sıra ben ölürüm

Niye cefa verdin bana
    Garibim kurbanım sana
    Daha gitme dön sılana
    Ateşlerde ben kalırım

Gönlümü sana vermişim
    Bağından güller dermişim
    Başımı yola sermişim
    Dertlerinden ben alırım

Ben Mecnun'um sen Leylam'sın
    Yürekte kanar yaramsın
    Şu alemde tek çaremsin
    Sen olmazsan ben nolurum

Turab oldum yar yoluna
    Bülbülüm kondum dalına
    Sinemde yandım harına
    Gözyaşını ben silerim

Derdimend kulunda netsin
    Buralarda kime gitsin
    Tahtımda gizli servetsin
    Kullarından ben bilirim

Ebru Kayhan - Ahu Gözlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Kayhan - Bırakma Beni

Ebru Kayhan - Bırakma Beni

ceylan bırakma beni Bir ceylan su içer hasret gölünden Yaşın döker damla damla gözünden O da ayrı kalmış belli gülünden Türkü özlü yarim bırakma beni Bırakma beni bırakma beni Mevlayı seversen ağlatma beni Ağlar gezer oldum gurbet elleri Sevemedim senden başka birini Unutmadım senle geçen günleri Türkü özlü yarim bırakma beni Bırakma beni bırakma beni Mevlayı seversen ağlatma beni
  2. Ebru Kayhan - Leyli Leyli

Ebru Kayhan - Leyli Leyli

ebru kayhan leyli leyli Yar sılamın yolarına pusu kurmuş gözlerin Örselenmiş güller gibi ağlar durur ellerin Uykularımı yağmalar kaç gecedir hasretin Şu ömrümü yollarına yalmışım gülüm Leyli leyli sabahıma doğan gülsün sevdiğim Leyli leyli seher vakti solan gülsün sevdiğim Leyli leyli yağmurlarda sönmez yürek yangınım Leyli leyli ummanlarda bensiz çölsün sen Yavru şahin bulutlarda arar bulur...
  3. Yağmur gözlüm

Yağmur gözlüm

Yine yağmurlar yağmakta ülkeme. Yine fırtınalarımın sonrasında gözlerinin pınarlarında ıslanıyorum. Beni bu yerkürede tek anlayan sen, bir tek ağlatan sensin. Benim için döktüğün her gözyaşında hiddetimi dağlara, denizlere haykırmak geliyor içimden. Yolumu pırıl pırıl temizlerken yüreğinle, kusursuz kişiliğinle yeni bir dünya'ya konuk ettin şu benliğimi. Sensizliğin saatlerinde kabına sığmayan...
  4. Sağanak gözlüm

Sağanak gözlüm

SAĞANAK GÖZLÜM Deli dolu hayallere dalar da gün ortası Ay ışığında saklıdır bilemez misin Gel-gitlerin savurur seni kıyılarıma Sen benim mehtabımda yanamazsın DONARSIN Kararınca gün öğlen vakti Sitemler yağdırırsın yalnızlığına Cebinden çıkarır da kelimeleri Savurursun gün batımında kırlangıçlara Sen benim güneşlerimde gölgelenemezsin YANARSIN Can yakmaz sensizlik kadar hiç bir...

Sayfayı Paylaş