gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Kayhan - Bir Gözleri Ahu

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Bir gözleri ahu yaktı sinemi Bundan sonra dağlar vatanım olsun İstemem sarmasın yar yar alem derdimi
    Verdiği sözleri tutanım olsun

Giderken gönlümü düşürdün dara
    İlahi sevdiğim yanasın nara
    Koynunda açılsın yar yar çaresiz yara
    Bu sözümde sana sitemim olsun

Yüreğimde narın sönmez yatıyor
    Esen poyraz derde bin dert katıyor
    Dost bildiğim her ne derse batıyor
    Çekerim bir zaman matemim olsun

Ebru Kayhan - Bir Gözleri Ahu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Turan - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber

Hüseyin Turan - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber

Ahu gözlerini sevdiğim dilber Ahu gözlerini sevdiğim dilber Sana bir sözüm var diyemiyorum Bilmem delimiyim mecnun gezerim Sırrımı ellere diyemiyorum Helal olsun al yanaktan aldığım El uzatıp gonca gülün derdiğim İnce belini tatlı dilini sevdiğim Kırılsın kollarım saramıyorum
  2. Ebru Kayhan - Bırakma Beni

Ebru Kayhan - Bırakma Beni

ceylan bırakma beni Bir ceylan su içer hasret gölünden Yaşın döker damla damla gözünden O da ayrı kalmış belli gülünden Türkü özlü yarim bırakma beni Bırakma beni bırakma beni Mevlayı seversen ağlatma beni Ağlar gezer oldum gurbet elleri Sevemedim senden başka birini Unutmadım senle geçen günleri Türkü özlü yarim bırakma beni Bırakma beni bırakma beni Mevlayı seversen ağlatma beni
  3. Ebru Kayhan - Ahu Gözlüm

Ebru Kayhan - Ahu Gözlüm

ahu gözlüm sen bu elden Ahu gözlüm sen bu elden Nere gitsen ben gelirim Bağlarım yas karaları Ardın sıra ben ölürüm Niye cefa verdin bana Garibim kurbanım sana Daha gitme dön sılana Ateşlerde ben kalırım Gönlümü sana vermişim Bağından güller dermişim Başımı yola sermişim Dertlerinden ben alırım Ben Mecnun'um sen Leylam'sın Yürekte kanar yaramsın Şu alemde tek çaremsin...
  4. Ebru Kayhan - Leyli Leyli

Ebru Kayhan - Leyli Leyli

ebru kayhan leyli leyli Yar sılamın yolarına pusu kurmuş gözlerin Örselenmiş güller gibi ağlar durur ellerin Uykularımı yağmalar kaç gecedir hasretin Şu ömrümü yollarına yalmışım gülüm Leyli leyli sabahıma doğan gülsün sevdiğim Leyli leyli seher vakti solan gülsün sevdiğim Leyli leyli yağmurlarda sönmez yürek yangınım Leyli leyli ummanlarda bensiz çölsün sen Yavru şahin bulutlarda arar bulur...
  5. Müslüm Gürses - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber

Müslüm Gürses - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber

Ahu gözlerini sevdiğim dilber Sana bir lafım var diyemiyorum. Bilmem delimiyim mecnun gezerim Sırrımı ellere diyemiyorum. Helal olsun al yanaktan aldığım, El uzatıp gonca gülünü derdiğim. İnce belini,tatlı dilini sevdiğim, Kırılsın kollarım saramıyorum. Al yanaktan aldıklarım azıktır, Tarama zülfünü gönlüm bozuktur, Öksüzem garibem bana yazıktır, Destursuz yanına varamıyorum....

Sayfayı Paylaş