gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Ebru Polat - Dinle (2011)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Ebru Polat - Dinle, albümü 2011 şarkıları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Ebru Polat'ın albümü sizlerle melekler. Keyifli dinlemeler.

Sanatçi: Ebru Polat
    Albüm Adi: Dinle
    Türü: Pop
    Yayin Tarihi: 10/01/2011
    Kalitesi: 128 kbps
    Dosya Boyutu: 52.35 MB

Albümdeki Eserler

1. Haydi Git
    2. Ben Keyfim Ve Kahyası
    3. Belamısın
    4. Sen Sağ Ben Selamet
    5. Senden Nefret Ediyorum
    6. Artık Sevmeyeceğim
    7. Yenik Düştüm
    8. Memnun Oldum (Şerefsiz)
    9. Mutlu Ol Yeter

Ebru Polat - Dinle (2011) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Polat - Kalp Ayazı ( 2009 )

Ebru Polat - Kalp Ayazı ( 2009 )

ebru polat albüm Karadenizli sempatik sanatçı Ebru Polat yepyeni albüm çıkaran kişiler arasında henüz çiçeği burnunda olan sanatçıya Meleklermekani.com olarak albümünde başarılar diliyor ve albüm tanıtımına geçiyorum 1.İnanamıyorum - 04:50 2.Seni Aldattım - 04:04 3.Kalp Ayazı - 04:19 4.Aşk Bitti - 04:18 5.Yılan - 04:43 6.Para - 03:55 7.Delikanlı Kız - 03:58 8.Kalp Ayazı - Club Mix - 04:34
  2. Ebru Gündeş- Ağlamayacağım (2011)

Ebru Gündeş- Ağlamayacağım (2011)

ebru gündeş 2011 ebru gündeş ağlamayacağm 2011 şarkı isimleri albüm şarkı isimleri şarkıları Git istersen bana ne, bunlar artık bahane Seninle her şey şahane olabilirdi Bir sorsana kalbine sevgi çok bol dese de Aynısından bir tane bulabildi mi? Bu yalan aşk oyununda doktorların yorumuyla Ben gözyaşı sorunuma son verdim Ağlamayacağım, ağlamayacağım Beklediğin bu, bunu yapmayacağım...
  3. Ebru Polat Olanlar Oldu single

Ebru Polat Olanlar Oldu single

ebru polat olanlar oldu single ebru polat 2011 şarkıları ebru polat olanlar oldu şarkısı ebru polat olanlar oldu şarkı sözleri burada arkadaşlar. Uzun bir aradan sonra yeni single'ını piyasaya süren Ebru Polat Olanlar Oldu şarkısı ile hayranlarını mest etmeye iddialı Melek'lerim. En güzel şarkılar arasına girmeye aday olan Ebru Polat Olanlar Oldu şarkı sözleri sizler için bu sayfamızda...
  4. Ebru Polat Kaçın Kurasıyım Şarkı Sözü

Ebru Polat Kaçın Kurasıyım Şarkı Sözü

Ebru Polat Kaçın Kurasıyım Şarkı Sözü istiyorum sizden kızlar yardımmm!
  5. Ebru Polat Kaçın Kurrasıyım Şarkısının Sözleri

Ebru Polat Kaçın Kurrasıyım Şarkısının Sözleri

Ebru Polat Kaçın kurasıyım sözleri Ebru Polat Kaçın Kurasıyım şarkısı sözleri Genç şarkıcı Ebru Polat'ın seslendirdiği Kaçın Kurrasıyım şarkısının sözlerini sizlelre paylaşıyoruz melekler :) Geldiğin gün kapıma bir değil bin bir yemin ettin Şimdi neden böyle oldu anlamsızmış senin sevgin Bunca yıl ah boşuna sevgi diye aşk diye kandım Anladım ki herşey yalan kandırıyorsun inanmam...

Sayfayı Paylaş