gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ebru Polat Kaçın Kurasıyım Şarkı Sözü

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ebru Polat Kaçın Kurasıyım Şarkı Sözü istiyorum sizden kızlar yardımmm!

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ebru Polat Kaçın Kurasıyım Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Kaçın Kurası

Sezen Aksu - Kaçın Kurası

Gönül gözüm kapalı Bilerek sana yazılıyorum A penceresi aralı Her yerine bayılıyorum Yavrum baban nereli Nereden bu kaşın gözün temeli Sana neler demeli Ay seni çıtır çıtır yemeli Anam babam aman Kaçın kurası bu Ne baş belası bu Gönül kirası Anam babam aman Kaçın kurası bu Ne baş belası bu Gönül kirası ah... Aman bize nasip olur inşallah Boyuna da posuna da bin maşallah Senden gelecek...
  2. Ebru Gündeş-Evet Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Evet Şarkı Sözleri

Aradım seni yıllarca, çok aradım Yağmur, çamur demedim çok yollar aştım Adını dağlara, taşlara yazdım Sen benim en büyük aşkımsın, aşkım Evet söylüyorum, evet istiyorum Evet seviyorum aşığım sana Evet söylüyorum, evet istiyorum Evet seviyorum aşığım sana
  3. Ebru Gündeş-Tükeneceğiz Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Tükeneceğiz Şarkı Sözleri

Ne böyle senle ne de sensiz Yazık yaşanmıyor çaresiz Ne bir arada ne de ayrı Olmak imkansız hiç sebepsiz Ne hayallerle ümitlerler Mutlu olmaktı dileğimiz Suçlu ne sensin ne de benim Şimdi sensizim sende bensiz Bir an gelipte küllenince Yüreklerimiz dinlenince Başka sevgilerde teselli bulunca İşte biz o gün düşüneceğiz Etrafımızı sarıverecek ;Bir boşlukki asla bitmeyecek Herşey biranda...
  4. Ebru Polat Kaçın Kurrasıyım Şarkısının Sözleri

Ebru Polat Kaçın Kurrasıyım Şarkısının Sözleri

Ebru Polat Kaçın kurasıyım sözleri Ebru Polat Kaçın Kurasıyım şarkısı sözleri Genç şarkıcı Ebru Polat'ın seslendirdiği Kaçın Kurrasıyım şarkısının sözlerini sizlelre paylaşıyoruz melekler :) Geldiğin gün kapıma bir değil bin bir yemin ettin Şimdi neden böyle oldu anlamsızmış senin sevgin Bunca yıl ah boşuna sevgi diye aşk diye kandım Anladım ki herşey yalan kandırıyorsun inanmam...
  5. Ebru Gündeşin Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözü

Ebru Gündeşin Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözü

Ebru Gündeş Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözü lazım bana lütfen biriniz paylaşın Ebru Gündeş Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözlerini lütfen!

Sayfayı Paylaş