gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Şallı bal ve muzlu enerji maskesi

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ebru şallı bal maskesi bal muz maskesi ve muz ballı muzlu maske ve Ebru şallı dan sizlere özel çok faydalı geleceğine inandığım bir maske tarifini paylaşmak istiyorum maskenin tarifine gelince [​IMG]
    Malzemeler:

Yarım muz
    1 Çay kaşığı bal
    1 Limonun kabuğu
    Hazırlanışı : Limon kabuğunu çok ince şekilde rendeledikten sonra muz ve Balla karıştırarak mama kıvamına getirin.
    Bu karışımı yüzünüze maske olarak uygulayın.Yüzünüzde 20 Dakika beklettikten sonra yüzünüzü ılık Su ile yıkayın.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    deneyecegim kolay bir tarif hemde tesekkürler adminim

3. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aa denemek istiyorum bu karışımı faydalı olabilir

4. dilegimm

dilegimm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bütün malzemeler mevcut denemek istiyorum

Ebru Şallı bal ve muzlu enerji maskesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Şallı

Ebru Şallı

ebru şallı yemek tarifleri ebru şallının evi şallının evinin içi şallı bebek yemek tarifleri evi 1978 İstanbul doğumlu olan Ebru Şallı, eğitimini Nişantaşı Kız Lisesinde tamamladı. 1995 yılında katıldığı Türkiye Güzellik Yarışması'nda Türkiye Güzeli seçildi. Ozan Orhon ile evlenip olaylı bir şekilde boşandı. 1995 ile 2003 yılları arasındaki dönemde mankenlik, fotomodellik ve sunuculuk...
  2. Ebru Şallı dan botox etkili güzellik maskesi tarifi

Ebru Şallı dan botox etkili güzellik maskesi tarifi

ebru şallı maskeleri ebru şallı güzellik maskeleri maske tarifleri güzellik tarifleri şallıdan önerileri İşte Ebru Şallı dan botox etkili bomba gibi bir güzellik maskesi tarifi .. kızlar bu maskeyi yapıyoruz ve o kadar para verip botox yaptırmaya yada canımızı yaktırmaya gerek kalmıyor:D Hemen tarifi veriyorum:D Bu maske, ciltte, botoks etkisi yapıyor ve cildi canlandırarak, gergin bir hal...
  3. Ebru Şallı Yağlı Ciltler İçin Elma Maskesi

Ebru Şallı Yağlı Ciltler İçin Elma Maskesi

ebru şallı cilt bakımı önerileri ebru şallı yağlı ciltler için maske Yağlı ciltler için Ebru Şallı'nın tavsiye etmiş olduğu elma maskesi tarifini ve gereken malzemeleri sizler için paylaşıyorum. Özellikle T bölgesi, burun kenarları ve çene kenarlarında meydana gelen yağlanmalara karşı özellikle yağlı ciltler için haftada bir gün kullanılacak olan elma maskesi. Yağlı Ciltler İçin ELMA MASKESİ...
  4. Ebru Şallıdan Çilek Maskesi

Ebru Şallıdan Çilek Maskesi

çilek maskesi nasıl yapılır ebru şallı çilek maskesi, güzellik sırları, maskeler, kürler, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. EBRU ŞALLI ÇİLEKLİ LEKE MASKESİ TARİFİ Ebru Şallı hafta içi her sabah TV 8 ekranlarında yayınlanan “Ebruli” sabah programında çilek maskesi tarifi verdi. Ebru şallı cilt lekeleri için çok faydalı olacak bu maske ile yüz lekeleri açılır ve yok...
  5. İşte Ebru Şallı ve Sinan Akçıl'ın Fotoğrafları!

İşte Ebru Şallı ve Sinan Akçıl'ın Fotoğrafları!

ebru şallı sinan akçıl, ebru şallı haberleri, sinan akçıl haberleri Sevgili melekler, bir süredir aşk dedikodularıyla magazin basınının gündeminde olan ancak şimdiye kadar fotoğrafla görüntülenemeyen Ebru Şallı ve Sinan Akçıl sonunda İtalya'da görüntülendiler. 3 aydır gizli saklı yaşadıkları aşklarıyla magazin basınına bomba gibi düşen çift tatil için gittikleri İtalya’da ilk kez...

Sayfayı Paylaş