gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Şallı dan botox etkili güzellik maskesi tarifi

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ebru şallı maskeleri ebru şallı güzellik maskeleri maske tarifleri güzellik tarifleri şallıdan önerileri İşte Ebru Şallı dan botox etkili bomba gibi bir güzellik maskesi tarifi ..
    kızlar bu maskeyi yapıyoruz ve o kadar para verip botox yaptırmaya yada canımızı yaktırmaya gerek kalmıyor:D

Hemen tarifi veriyorum:D

Bu maske, ciltte, botoks etkisi yapıyor ve cildi canlandırarak, gergin bir hal almasını sağlıyor. İşte tarifimiz ;

GEREKLİ gerekli Malzemeler :
    * 1 yumurta sarısı,
    * 1 tatlı kaşığı limon suyu,
    * 1 tatlı kaşığı süt,
    * 1 tatlı kaşığı bal ,
    * 1 çimdik tuz,

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Tüm gerekli Malzemeleri karıştırın. Önceden temizlenmiş olan cildinize, hazırlamış olduğunuz karışımı, göz altlarınız hariç tüm yüzünüze 1 kat sürün. 10 dakika bekledikten sonra üstüne bir kat daha sürün. Toplamda, 3 kat maske sürdükten sonra, 30 dakika bekleyin. Cildinizde 30 dakika beklettikten sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın. Acil durumlar için, son derece faydalı bir maskedir.

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

güzellik maskesi botoks
    yeni uygulamaya başlayacağım eminim ii olacak :)

Ebru Şallı dan botox etkili güzellik maskesi tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Şallı bal ve muzlu enerji maskesi

Ebru Şallı bal ve muzlu enerji maskesi

ebru şallı bal maskesi bal muz maskesi ve muz ballı muzlu maske ve Ebru şallı dan sizlere özel çok faydalı geleceğine inandığım bir maske tarifini paylaşmak istiyorum maskenin tarifine gelince Malzemeler: Yarım muz 1 Çay kaşığı bal 1 Limonun kabuğu Hazırlanışı : Limon kabuğunu çok ince şekilde rendeledikten sonra muz ve Balla karıştırarak mama kıvamına getirin. Bu karışımı yüzünüze maske...
  2. Etkili sivilce maskesi tarifleri

Etkili sivilce maskesi tarifleri

etkili sivilce maskesi en etkili sivilce maskeleri maskeleri tarifi maskesi tarifi tarifleri Güzelliğinize gölge eden sivilcelerinizden ömür boyu kurtulmak ister misiniz Melek'ler? Eminiz ki, cevabınız "evet"dir. O halde, bu tarifleri not alın. Çünkü aşağıda önereceğimiz tarifler, sivilceler üzerinde olumlu ve de etkili sonuçlara neden oluyor Melek'ler:) Elma Maskesi Cilt...
  3. Ebru Şallı Yağlı Ciltler İçin Elma Maskesi

Ebru Şallı Yağlı Ciltler İçin Elma Maskesi

ebru şallı cilt bakımı önerileri ebru şallı yağlı ciltler için maske Yağlı ciltler için Ebru Şallı'nın tavsiye etmiş olduğu elma maskesi tarifini ve gereken malzemeleri sizler için paylaşıyorum. Özellikle T bölgesi, burun kenarları ve çene kenarlarında meydana gelen yağlanmalara karşı özellikle yağlı ciltler için haftada bir gün kullanılacak olan elma maskesi. Yağlı Ciltler İçin ELMA MASKESİ...
  4. Ebru Şallıdan Çilek Maskesi

Ebru Şallıdan Çilek Maskesi

çilek maskesi nasıl yapılır ebru şallı çilek maskesi, güzellik sırları, maskeler, kürler, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. EBRU ŞALLI ÇİLEKLİ LEKE MASKESİ TARİFİ Ebru Şallı hafta içi her sabah TV 8 ekranlarında yayınlanan “Ebruli” sabah programında çilek maskesi tarifi verdi. Ebru şallı cilt lekeleri için çok faydalı olacak bu maske ile yüz lekeleri açılır ve yok...
  5. Acil Maske tarifi  Ebru Şallı tarifiiydi heralde

Acil Maske tarifi Ebru Şallı tarifiiydi heralde

Arkadaşlarım ebru şallı nın acil maske tarifi var mı geçen bir arkada söylüyordu ama bu tarifi bulamadım. Yüzüm için bu maskeye ihtiyacım var ve denemek istiyorum bilenler paylaşsın nolur ?

Sayfayı Paylaş