Ebru Şallı dan Şeftali Ve Mısır Unlu Peeling

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

mısır unlu peeling mısır unu peeling unu ile unuyla hamilelikte şeftali yemek Ebru Şallı'nın tavsiye etmiş olduğu şeftali ve mısır unlu peeling formülünü ve malzemelerini sizler için veriyorum.Doğal yollardan cilt bakımını yapmak isteyen tüm hanımlar için işte formül ve malzemeler
    Cilt bakımına cildinizi temizleyerek başlayın. Yüz temizleme jeli ile yıkadıktan sonra mısır unlu peeling i hazırlayın.
    1/2 çay bardağı mısır unu, 1 yemek kaşığı soğuk süt, 1 yemek kaşığı jojobo yağı. Bunları karıştırın ve krem kıvamı yakalayın. Göz ve dudak çevresi hariç peeling yapın. Sonrasında yüzünü ılık suyla yüzünü temizleyin. Ardından şeftalili maskeyi uygulayın.Yarım şeftali, 1 tatlı kaşığı bal, 1 çay kaşığı kayısı yağı. Şeftaliyi rendeleyin üzerinde balı ve kayısı yağını ilave edin. Göz ve dudak çevresi dışında yüzünüze sürün ve 20 dk. bekletin. Ilık su ile yıkayın. Şeftali ve kayısı yağı cilde mineral takviyesi yapacak, balda nemlendirecek. Hafta iki kez uygulayabilirsiniz. Gece uygulamanız rahat bir uykuya geçiş için faydalı olacaktır.

2. dilegimm

dilegimm Yeni Üye

şeftali bulmak çok zor bu mevsimde

Ebru Şallı dan Şeftali Ve Mısır Unlu Peeling konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ebru Şallı

ebru şallı yemek tarifleri ebru şallının evi şallının evinin içi şallı bebek yemek tarifleri evi 1978 İstanbul doğumlu olan Ebru Şallı, eğitimini Nişantaşı Kız Lisesinde tamamladı. 1995 yılında katıldığı Türkiye Güzellik Yarışması'nda Türkiye Güzeli seçildi. Ozan Orhon ile evlenip olaylı bir şekilde boşandı. 1995 ile 2003 yılları arasındaki dönemde mankenlik, fotomodellik ve sunuculuk...
  2. ebru şallı ile keyifli bir sohbet

'SABAH UYANDIĞIMDA BENİ BEĞENİR' EBRU ŞALLI, DOĞALLINI KAYBETMEK İSTEMEDİĞİNİ, ÇÜNKÜ KENDİSİNE DOĞALLIĞIN DAHA ÇOK YAKIŞTIĞINI SÖYLEDİ: Podyumların en sportmen isimlerinden Ebru Şallı, doğallını kaybetmek istemediğini, çünkü kendisine doğallığın daha çok yakıştığını söyledi: Eşim ve arkadaşlarım beni makyajsız daha güzel bulduklarını, o halimle daha küçük göründüğümü söylerler. Ben de...
  3. Ebru Şallı Kaşlarına Saç Ektirdi

ebru şallı kaş ektirdi kaş ektirme ebru şallı ekletme ektiren ünlüler saç ektiren bayan ünlüler HOLLYWOOD'U ETKİSİ ALTINA ALAN 'KALIN KAŞ MODASI', TÜRKİYE'YE DE SIÇRADI... Angelina Jolie, Kate Winslet, Madonna ve Natalie Portman gibi ünlü oyuncuların 'trend'leştirdiği yeni akımın Türkiye'deki son temsilcisi ise Ebru Şallı oldu. İnce kaşlarından şikayetçi olan Şallı, 'FUE' adı verilen...
  4. Ebru Şallı Makyajı

ebru şallının saç rengi ebru şallı makyajsız hali şallı saç rengi şallının makyajsız hali makyajı Normal ve pürüzsüz bir cilde sahip olan Ebru Şallı Tan, Murad'ın C vitaminli ve narlı cilt bakım ürünlerini kullanıyor. Aşırı nem ve sıcaktan dolayı yazın ortaya çıkan ufak sivilcelere karşı da Murad'ın akne serisinden ürünleri tercih ediyor. Evde Clinique'in arındırıcı maskesini ve Murad'ın C...
  5. Amatör Ebru Şallı

ebru şallı gebelikte beslenme ebru şallı hamilelikte beslenme hamile kıyafetleri pilates deyince nedense aklıma ilk olarak manken Ebru Şallı gelir neden mi sunumunu kendisinin yaptığı programda pilates yaptığı için neden amatör dedim haberimizde.. EBRU ŞALLI,ELEŞTİRİLERE YANIT VERDİ TV8'DEKİ PROGRAMINDA PİLATES YAPAN EBRU ŞALLI, BU KONUDA KENDİNİ ELEŞTİRENLERE BAKIN NE YANIT VERDİ? Filiz...
  6. Ebru Şallı'dan şok itiraf!

ebru şallı, itiraf, yemek kitabı, yeni kitabı, haberleri, Güzelliği ve yaptığı her işle beğeni kazanan Ebru Şallı şok bir itirafta bulundu Melek'ler. Yeni yemek kitabını piyasaya süren eski manken Ebru Şallı ilginç bir itirafta bulundu Plates DVD'lerinden sonra Ebru'nun Mutfağından isimli yemek kitabını Salı günü çıkartacak olan Ebru Şallı, “Yemek kitabım çıkıyor. Bugün'ün haberine...
  7. Ebru Şallı Kimdir?

ebru şallı, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ekranların pilates güzeli ,neredeyse sıfır beden eski manken Ebru Şallı'nın hayatıyla ilgili ayrıntılar şöyle; 1978 yılında İstanbul´da doğdu Ebru Şallı, eğitimini Nişantaşı Kız Lisesin de tamamladı. 1995 yılında katıldığı Türkiye Güzellik Yarışması´nda Türkiye Güzeli seçildi....
  8. Ebru Şallı'nın Maskesi

Ebru Şallı maskesi, güzellik maskesi, bakım, maske tarifi, malzemeleri aradığınız herşey burda meleklerimm... cildinin güzelliğiyle bilinen ebru şallıdan yeni bir maske tarifi meleklerim için buyrun. Ebru Şallı, Ebruli isimli televizyon programında kuru ciltler için nemlendirici ve canlandırıcı cilt bakım maskesi tarifini paylaştı. Gündüz kuşağını izleyemeyenler için her an...
  9. Ebru Şallı'dan Ev Yapımı Doğal Peeling...

Doğal Peeling Ev Yapımı Peeling Yapımı Cilt kadınlar için önemlidir..Yüzümüze neler neler yaparız güzel görünmek için...Ne kürler ne peelingler..İşte bi tane daha Ebru Şallıdan...Ben bu kadına hayranım hem atletik vücudu hem cildi olsun birde 2 tane doğum yapmasına rağmen hala gencecik ve fit...Tabi bunda plates yapması da etkilidir diye düşünüyorum... Ama gercekten imrenilecek güzelliğe...
  10. Ebru Şallı Boşandı!

ebru şallı ebru şallı boşandı ebru şallı haberleri Sevgili melekler, magazin dünyasının en çok gıpta edilen çiftlerinden Ebru Şallı ve Harun Tan, sessizce boşandı. 11 yıllık bir evlilik ve iki evlat sahibi olan çift, önceki gün yapılan mahkemede birbirlerinden hiçbir istekte bulunmadı. Doğrusu ben çok şaşırdım melekle, o derece birbirlerini seven ve uyum içinde olan bir çift, kimbilir ne...

Sayfayı Paylaş