Ebru Şallı dan Şeftali Ve Mısır Unlu Peeling

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

mısır unlu peeling mısır unu peeling unu ile unuyla hamilelikte şeftali yemek Ebru Şallı'nın tavsiye etmiş olduğu şeftali ve mısır unlu peeling formülünü ve malzemelerini sizler için veriyorum.Doğal yollardan cilt bakımını yapmak isteyen tüm hanımlar için işte formül ve malzemeler
    Cilt bakımına cildinizi temizleyerek başlayın. Yüz temizleme jeli ile yıkadıktan sonra mısır unlu peeling i hazırlayın.
    1/2 çay bardağı mısır unu, 1 yemek kaşığı soğuk süt, 1 yemek kaşığı jojobo yağı. Bunları karıştırın ve krem kıvamı yakalayın. Göz ve dudak çevresi hariç peeling yapın. Sonrasında yüzünü ılık suyla yüzünü temizleyin. Ardından şeftalili maskeyi uygulayın.Yarım şeftali, 1 tatlı kaşığı bal, 1 çay kaşığı kayısı yağı. Şeftaliyi rendeleyin üzerinde balı ve kayısı yağını ilave edin. Göz ve dudak çevresi dışında yüzünüze sürün ve 20 dk. bekletin. Ilık su ile yıkayın. Şeftali ve kayısı yağı cilde mineral takviyesi yapacak, balda nemlendirecek. Hafta iki kez uygulayabilirsiniz. Gece uygulamanız rahat bir uykuya geçiş için faydalı olacaktır.

2. dilegimm

dilegimm Yeni Üye

şeftali bulmak çok zor bu mevsimde

Ebru Şallı dan Şeftali Ve Mısır Unlu Peeling konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ebru Şallı

ebru şallı yemek tarifleri ebru şallının evi şallının evinin içi şallı bebek yemek tarifleri evi 1978 İstanbul doğumlu olan Ebru Şallı, eğitimini Nişantaşı Kız Lisesinde tamamladı. 1995 yılında katıldığı Türkiye Güzellik Yarışması'nda Türkiye Güzeli seçildi. Ozan Orhon ile evlenip olaylı bir şekilde boşandı. 1995 ile 2003 yılları arasındaki dönemde mankenlik, fotomodellik ve sunuculuk...
  2. Mısır unlu Poğaça

mısır unlu poğaça mısır unlu poğaça tarifi unu ile yapılan hamur işleri unundan unu MISIR UNLU KOLAY POĞAÇA (12 ADET) Malzemeler 3/4 su bardağı mısır unu 3/4 su bardağı un Yarım su bardağı süt 1 fincan sıvıyağ Yarım paket kabartma tozu 100 gr beyazpeynir 2-3 yemek kaşığı doğranmış dereotu 1 yumurta sarısı Tuz Üzerine çörekotu Hazırlanışı İÇ MALZEME: Peynir rendelenir ve bir kâseye...
  3. Ebru Şallı dan botox etkili güzellik maskesi tarifi

ebru şallı maskeleri ebru şallı güzellik maskeleri maske tarifleri güzellik tarifleri şallıdan önerileri İşte Ebru Şallı dan botox etkili bomba gibi bir güzellik maskesi tarifi .. kızlar bu maskeyi yapıyoruz ve o kadar para verip botox yaptırmaya yada canımızı yaktırmaya gerek kalmıyor:D Hemen tarifi veriyorum:D Bu maske, ciltte, botoks etkisi yapıyor ve cildi canlandırarak, gergin bir hal...
  4. Tavada Mısır Unlu İstavrit

tavada mısır unlu istavrit mısır unlu istavrit tarifi evlenmeden önce pek balık sevmezdim ama evlendikten sonrada balık merakı geldi galiba bana.bu aralar sık sık balık yapıyorum yanınada en güzel giden en yakışan salata tabikide yeşillikli salatalar. geçen günde mısır unlu istavrit yaptım tavada yanınada mis gibi bol nar ekşili roka salatası.valla rokada da bol mineral ve vitamin olduğundan...
  5. İşte Ebru Şallı ve Sinan Akçıl'ın Fotoğrafları!

ebru şallı sinan akçıl, ebru şallı haberleri, sinan akçıl haberleri Sevgili melekler, bir süredir aşk dedikodularıyla magazin basınının gündeminde olan ancak şimdiye kadar fotoğrafla görüntülenemeyen Ebru Şallı ve Sinan Akçıl sonunda İtalya'da görüntülendiler. 3 aydır gizli saklı yaşadıkları aşklarıyla magazin basınına bomba gibi düşen çift tatil için gittikleri İtalya’da ilk kez...

Sayfayı Paylaş