gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ebru Şallı, eşi Harun Tan’ı öve öve bitiremedi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

harun tan biyografi harun tan biyografisi kim kimdir doğum tarihi [​IMG]

Ünlü manken Ebru Şallı, eşi Harun Tan’ın işine ve giyimine hiçbir zaman karışmadığını belirterek şunları söyledi: “Harun beni hiç kıskanmıyor diye bir şey yok ama 10 yıldır beraberiz, karşılıklı güven söz konusu. Ben zaten çok fazla defileye çıkmıyorum. Harun, ’modern kadın, çalışan kadın, modellikten de geliyorsa arada bir böyle defileye çıkabilir’ diye düşünüyor. Diğer erkeklerin bana beğeniyle bakmaları Harun’u gururlandırıyor. Yanındaki bayanın beğenilmesi onu onore ediyor. Çünkü zaten kendine sonsuz özgüveni olan bir erkek.” Ebru Şallı, tokalarının çok ilgi çektiğini belirterek “Kadınlar yolda çevirip nereden aldığımı soruyor. Oysa onlar benim Ebruli adını verdiğim koleksiyonumdan. Yani kendi tasarımım” dedi.

Ebru Şallı, eşi Harun Tan’ı öve öve bitiremedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öv- Erkek İsimler

Öv- Erkek İsimler

Öveç: 2-3 yaşındaki erkek koyun Över: bir kimsenin ya da bir şeyin iyiliklerini söyleyebilerek onun değerini belirtir Övet: tanrıya minnet duygusunu sunma Övünç: övünmeye yolaçan ya da hak kazandıran şey, kıvanç, sevinç, öğünç
  2. Öv- Kız İsimleri

Öv- Kız İsimleri

Övgü: bir kimseyi övmek için söylenen söz ya da yazı Övgül: övülmeye değer Övgüm: övmeye değer Övgün: övülmüş, övülen kimse Övseme: hasret çekme Övül: kendini beğendir, övgü kazan medhedilme hali Övün: başarılarınla, niteliklerinle yücel
  3. 'Sıcak' adlı filmde başrolü Ebru Akel'le paylaşan Hazım Körmükçü, Ebru'yu övdü

'Sıcak' adlı filmde başrolü Ebru Akel'le paylaşan Hazım Körmükçü, Ebru'yu övdü

Ebru Akel'e övgü EBRU UMMADIĞIM KADAR BAŞARILI ÇIKTI Abdullah Oğuz'un yönettiği 'Sıcak' adlı filmde başrolü Ebru Akel'le paylaşan Hazım Körmükçü, rol arkadaşını övgüye boğdu. Tiyatro kökenli başarılı oyuncu Hazım Körmükçü, rol arkadaşı Ebru Akel' övgü dolu sözler yağdırdı. Günaydın'ın haberine göre Körmükçü: "Ebru ile ilk defa çalışıyorum ve ummadığım kadar başarılı çıktı. Kendini...
  4. Ebru Şallı Harun Tan'la Barışıyor mu?

Ebru Şallı Harun Tan'la Barışıyor mu?

ebru şallı harun tan, ebru şallı haberleri, harun tan haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde eşi Harun Tan'dan hızlı ve sessiz bir şekilde boşanan Ebru Tan'ın eşiyle barışabileceği mesajları vermesi, çiftin aralarındaki buzlar eriyor mu sorusunun sorulmasına yol açtı. Bayram tatilini çocuklarıyla birlikte eski eşinin Bodrum'daki evinde geçiren Ebru Şallı, Tan'a zeytin dalı uzattı....
  5. Sinan Akçıl Ebru Şallı ayrılığına en çok Harun Tan sevindi

Sinan Akçıl Ebru Şallı ayrılığına en çok Harun Tan sevindi

Güneş'in haberine göre önceki yaz ani bir kararla 2 oğlunun babası 11 yıllık eşi Harun Tan'ı tek celsede boşayan Ebru Şallı, bu kez hafta sonu 1,5 yıllık sevgilisi Sinan Akçıl'dan ayrıldı. İki hafta önce gözyaşları içinde Boğaz'a karşı ilişkisiyle ilgili arkadaşına dert yanarken objektiflere yakalanan Şallı, çok aşık olduğu halde işlerinin yoğunluğu ve hiperaktif kişiliği nedeniyle...

Sayfayı Paylaş