gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Şallı&Harun Tan Çiftinin Boşanmasına Ünlüler Ne Dedi?

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ebru şallı boşandı ebru şallı harun tan boşandı ebru şallının boşanma haberi

Eski mankenlerimizden Ebru Şallı uzun bir süredir Harun Tan ile evli ve bu evlilikten iki erkek çocuk sahibiydi. Geçtiğimiz günlerde birçok kişinin imrenerek baktığı bu evliliğe sanki nazar dedi ve çift boşanma kararı aldı. Harun Tan ve Ebru Şallı'nın boşanma haberi ünlüler arasın da şaşkınlık yarattı. Bazı ünlüler Twitter hesapları üzerinden ünlü çiftin boşanma haberine bakın ne gibi yorumlar da bulundular;

Cem Ceminay @ceminaycem Ebru Şallı "Evliliğimiz ikinci kişiler yüzünden bitmedi" demiş. 2.kişiler 3.lerden bir öncekiler mi oluyor???
    Lube Ayar @lubeayar boşanma ihtimali olmasa kim evlenir açık mert korkusuz! ;)

Atilla Taş @AtillaTasNet Ebru Şallı, Harun Tan çifti ayrılmış, Aralarına "Karakedi" değil "Plates topu" Girmiştir.

Ömür Özdemir @ceriLevis ebru şallı ile harun tan'ın boşanmasına şaşırmadım.. o kadar brokoli yemeye yine iyi dayandılar yine 11 yıl.. brokoli = mutsuzluk

Seren Serengil @SRNGLofficial Ebru nun ve Harun un nikah sahidiydim..cok ama cok Üzgünüm. ..gercekten cok Üzgünüm. ..

Pink Freud @pinkfreud Ebru Şallı boşanınca Demet Akalın "Ay hadi insallah sıra Demet Şener'e de geliyor" diye sevinmiş midir acaba? Bence sevinmiştir.

PuCCa @PuCCaa Ebru Salli ove ove bitiremedigi kocasiyla ayrildigina gore uzun omurlu ask ruyasina inanmamaya baslamak gerek ya da pilatese bilemedim...

Nilgün Belgün @nildaybelday Ebru ve Harun'un ayrılmasına üzüldüm..Emek verilen her ilişkinin bitmesi üzer beni..Ayrıca ikisini de çok severim.Hayırlısı olsun haklarında

Demet Akalın Kurt @DemetAkalin Bazen sen hicbisey yapmazsin kader senin intikamini sesssizce alir ☺

Ebru Şallı&Harun Tan Çiftinin Boşanmasına Ünlüler Ne Dedi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru şallı harun Tan çifti yüz bakımlarını birlikte yapıyorlarmış

Ebru şallı harun Tan çifti yüz bakımlarını birlikte yapıyorlarmış

HARUN’LA MASKELERİ SÜRÜP OTURUYORUZ GÜZELLİK, BAKIM VE SPOR DENİLİNCE AKLA GELEN İLK İSİMLERDEN BİRİ EBRU ŞALLI’DAN İLGİNÇ AÇIKLAMA! Bu konuda eşi Harun Tan’ın da kendisinden pek farklı olmadığını belirten Şallı, 'Harun da sporcu. O da yüzüne maske sürüyor. İkimiz de maskelerimizi sürüp karşılıklı oturuyoruz. İlk zamanlar oğlumuz Bero, bizi öyle gördüğünde korkuyordu. Ama arıtk o da...
  2. Ebru Şallı, eşi Harun Tan’ı öve öve bitiremedi

Ebru Şallı, eşi Harun Tan’ı öve öve bitiremedi

harun tan biyografi harun tan biyografisi kim kimdir doğum tarihi Ünlü manken Ebru Şallı, eşi Harun Tan’ın işine ve giyimine hiçbir zaman karışmadığını belirterek şunları söyledi: “Harun beni hiç kıskanmıyor diye bir şey yok ama 10 yıldır beraberiz, karşılıklı güven söz konusu. Ben zaten çok fazla defileye çıkmıyorum. Harun, ’modern kadın, çalışan kadın, modellikten de geliyorsa...
  3. Ebru Şallı Boşanmasıyla İlgili İlk Kez Konuştu!

Ebru Şallı Boşanmasıyla İlgili İlk Kez Konuştu!

ebru şallı ebru şallı haberleri Sevgili melekler, Ebru Şallı boşanmasının ardından ilk kez HT Magazin muhabiri Esin Övet'e bir röportaj verdi. Aynen yayınlıyoruz... 1-Kesin aldatma var. Ebru biriyle aşk yaşıyor, o yüzden hiç para istemeden boşanmıştır. 2-Çocukları bölüşmek ne demek? Olacak iş değil! Kesin bu işte bir iş var. 3-Kadın sıkıldı belli ama onlar 10 yıl geçse de yine...
  4. Ebru Şallı Harun Tan'la Barışıyor mu?

Ebru Şallı Harun Tan'la Barışıyor mu?

ebru şallı harun tan, ebru şallı haberleri, harun tan haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde eşi Harun Tan'dan hızlı ve sessiz bir şekilde boşanan Ebru Tan'ın eşiyle barışabileceği mesajları vermesi, çiftin aralarındaki buzlar eriyor mu sorusunun sorulmasına yol açtı. Bayram tatilini çocuklarıyla birlikte eski eşinin Bodrum'daki evinde geçiren Ebru Şallı, Tan'a zeytin dalı uzattı....
  5. Sinan Akçıl Ebru Şallı ayrılığına en çok Harun Tan sevindi

Sinan Akçıl Ebru Şallı ayrılığına en çok Harun Tan sevindi

Güneş'in haberine göre önceki yaz ani bir kararla 2 oğlunun babası 11 yıllık eşi Harun Tan'ı tek celsede boşayan Ebru Şallı, bu kez hafta sonu 1,5 yıllık sevgilisi Sinan Akçıl'dan ayrıldı. İki hafta önce gözyaşları içinde Boğaz'a karşı ilişkisiyle ilgili arkadaşına dert yanarken objektiflere yakalanan Şallı, çok aşık olduğu halde işlerinin yoğunluğu ve hiperaktif kişiliği nedeniyle...

Sayfayı Paylaş