gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ebru şallı'dan doğal saç maskesi

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ebru şallı saç bakım önerileri ebru şallı saç maskesi maskeleri kekik yağı kekik yağı maskesi Sağlıklı saçlara sahip olmak için Ebru Şallı'dan saç maskesi tarifini sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar buyrun
    Saç bakımı için maske:

-1 yumurtanın sarısı

-2 yemek kaşığı zeytinyağı

-2 yemek kaşığı bademyağı

-4 damla kekik yağı

-1 yemek kaşığı sirke

Uygulanışı: Malzemeleri karıştırın. Önceden temizlelenmiş saçlarınıza diplerinden başlayarak uçlarına doğru masaj yaparak sürün ve bone ile sarın.
    Bir Saat etki etmesini bekledikten sonra saçlarınızı yıkayın. Haftada 1 ya da 15 Günde bir uygulayabilirsiniz.

2. anıçisil

anıçisil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 yumurtanın sarısı
    -2 yemek kaşığı zeytinyağı

-2 yemek kaşığı bademyağı

ben sadece bunları karıştırıyodum diğerlerinide katıp deniyim...

Ebru şallı'dan doğal saç maskesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru şallı'dan greyfurt maskesi

Ebru şallı'dan greyfurt maskesi

ebru şallı esmer şekerli peeling tarifi esmer şeker peeling greyfurt maskesi şeker yumurta akı şekerle Ebru Şallı dan güzelliğine ve cilt bakımına önem veren tüm bayanlar için greyfur maskesi önerinisini siz sevgili meleklerimiz için paylaşıyorum Bir greyfurtun kabuğunu soyun. Dilimleyip rondodan geçirin. Rondodan geçirilen gereyfurta bir yemek kaşığı bal biraz avakado yağı koyarak...
  2. Ebru Şallı'dan Elma Maskesi Tarifi

Ebru Şallı'dan Elma Maskesi Tarifi

elma maskesi nasıl yapılır Bu sıralar Ebr Şallının bakım önerilerin dikkate alıyorum melekler bakın kendi cildi için güzelliğine güzellik katmak amacı ile yaptığı bakım maskesi .. Güzel manken Ebru Şallı güzelliğin sırrı elmada saklıdır diyor. Elma maskesi yağlı ciltler için mükemmeldir. Elma içerisinde A vitamini buluyor ve lif oranı yüksek bir meyve olduğu için cildi dışarıdan besliyor....
  3. Ebru Şallı'dan Ev Yapımı Doğal Peeling...

Ebru Şallı'dan Ev Yapımı Doğal Peeling...

Doğal Peeling Ev Yapımı Peeling Yapımı Cilt kadınlar için önemlidir..Yüzümüze neler neler yaparız güzel görünmek için...Ne kürler ne peelingler..İşte bi tane daha Ebru Şallıdan...Ben bu kadına hayranım hem atletik vücudu hem cildi olsun birde 2 tane doğum yapmasına rağmen hala gencecik ve fit...Tabi bunda plates yapması da etkilidir diye düşünüyorum... Ama gercekten imrenilecek güzelliğe...
  4. Ebru Şallı'dan Besleyici Saç Losyonu Tarifi

Ebru Şallı'dan Besleyici Saç Losyonu Tarifi

besleyici saç maskesi, ebru şallıdan saç maskesi, ebru şallı saç maskesi Sevgili melekler, sağlıklı gür saçlar tüm kadınların isteği. Eğer gür ve parlak saçlara sahip olmak istiyorsanız Ebru Şallı'nın tavsiyelerine kulak verin. Aşağıda paylaşacağımız bu tavsiyeler içinde Ebru Şallı'dan saç kuvvetlendirici bir losyon yapımının da nasıl olacağını öğreneceksiniz... Saçlarınızın kırılmasını...
  5. Ebru Şallı'dan doğal saç bakım maskesi yapılışı

Ebru Şallı'dan doğal saç bakım maskesi yapılışı

Pilates denildiğinde akla gelen ilk isim olan Ebru Şallı, daha güzel saçlara sahip olmanız için maske tarifi sunuyor. Ekonomik bütçelerle hazırlanan saç maskesi, daha dolgun ve parlak saçlar sağlıyor. Güzellik ürünü satan Gratis, Watsons gibi mağazalardan veya aktarlardan, saç maskesi tarifinde yer alan yağları satın alabilirsiniz. Yumurta akını ise sakın atmayın, cildinizi sıkılaştırmak...

Sayfayı Paylaş