gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ebru Şallı'dan Kalın Kaş İçin Tavsiyeler

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kalın kaş kalın kaş modası kalın kaşlar kalın kaşlar için ebru şallı 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Bu sene bildiğiniz gibi kalın kaş modası var melekler :) Geçtiğimiz senelerde ince olan kaşlarımız bu sene kalınlaşacak. Kalın kaşlar için daha önce forumumuzda pek çok konu paylaşmıştık. Şimdi ise kalın kaşlarıyla ünlü Ebru Şallı dan kalın kaşlar için kalın kaş önerisi alıyoruz melekler. Bakın Ebru Şallının kalın kaşlarının sırrı neymiş :) [​IMG]

1 çay kaşığı çam balı, 1 diş sarımsak, 1 çay kaşığı badem yağı.

Şimdi de hazırlanışına geçelim : Önce sarımsağı dilimleyelim. Daha sonra badem yağı ve çam balını ekleyelim. Hazırladığımız bu karışımı bir gün bekletelim. Kulak çöpü yardımıyla kaşımıza sürelim. Kirpiklerinize de sürebilirsiniz ama az miktarda. Gözümüze kaçmamasına dikkat edelim. Çünkü gözlerimizi yakabilir. Bu karışımı günde iki kez ve istediğiniz süre boyunca sürebilirsiniz.

ŞIPIDIK, SadmiN ve elvin berfin bunu beğendi.
  2. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    cam bali nedirki bildigimiz balmi? bilgilendirirseniz sevinirim...

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çam balıyla kalın kaşın ne alakası var elvincim :D:D Hayır kalın kaşları çam balıyla almaya çalışacaksan o başka :D:D

4. ayla68

ayla68 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    susam yagı bırebırdır.seyrek kas ve kas dökulmelerının en uygun cözumu....

5. elvin berfin

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    titancim bu bir karisim bildigim kadariyla ve benim de merak ettim sey cam bali nedir benim bildigim normal ballar var. ne alaka diyorsun ama cam bali karisim icin soruyorum:D:D

6. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Elvin çok özür dilerim , aynı anda birden fazla konu açtığım için konuları karıştırdım benim hatam oldu, tekrar afedersin :D:D İnan şu anda kendime gülüyorum,dalgınlık işte :hihi:

Çam balı bir de çiçek balı vardır. Marketlerde zaten bal kavanozlarının üzerinde yazar ne çeşit bal olduğu. Ambalajından bile anlarsın :tik:

7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    kalın kaş herkese yakışmıyor arkadaş bazılarında acaip derecede çirkin duruyor :D:D o yüzden kalın kaşı tercih edecekseniz yüz tipinize uygun bir şekilde aldırın kaşınıızı. benimde kaşlarım seyrek iki hafta da bir çıkıyorlar oda tek tük zaten doğuştan tüysüzüm ben:hihi: o yüzdenn şu susam yağını bir deneyeyim :D:D

8. elvin berfin

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Önemli degil titancim sagol bilgin icin...

9. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    ebru salli ensesinden tüg aldirip eklemis diye okumustum biyerde yanlis hatirlamyiorsam:S

bende kipriklerim icin badem yagi kullaniyorum :D

10. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ciddi olamazsın :S

11. ŞIPIDIK

ŞIPIDIK Ayın En Güzel Ojeli Üyesi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.073
    Ödül Puanları:
    113
    Bu yöntem benim pek aklıma yatmadı. Birde günde iki kere diyor. Çalışan insan olunca sarımsağı filan sürmek zor olur şimdi kokarız heralde :( Benimde kaşlarım seyrek ve ince telli :( Başka yöntemler deneyip sonuç alan varmı acaba?

12. Başak_21

Başak_21 Forum Okuru

Arkadaşlar ben ünlülerin söylediği yaptığı uyguladığı hiçbir şeye inanmıyorum. Paraları bol. Böyle doğal yöntemlerle uğraşmakla ne işleri olabilir ki? Kilosuyla başı dertte olanı yağ aldırır, göğüsleri sarkan dikleştirir, göğüsleri küçük olan silikon taktırır. Sponsorluğunu yaptıkları her firmayı övmek için para kazanma uğruna sürekli halkı kandırmaca…:S:S

Ebru Şallı bir ara programında Harbalife’ın reklamını yapıyordu. Neymiş efendim her sabah bir ölçekle güne başlayabilirsiniz. Sorsan organik beslenmeye dikkat ediyor! Ben hiç inanmıyorum Ebru Şallı’nın ya da diğerlerinin bu yağları kaşlarına sürmekle uğraşacağına. Hepsinin kaşı dövme. Hepsi birer estetik delisi! Birçok bayan bu tür kadınları takip ederek onlar gibi fit onlar kadar kusursuz görünebilmenin derdinde. Medyanın zararları!:mad:

Ebru Şallı'dan Kalın Kaş İçin Tavsiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru şallı'dan doğal saç maskesi

Ebru şallı'dan doğal saç maskesi

ebru şallı saç bakım önerileri ebru şallı saç maskesi maskeleri kekik yağı kekik yağı maskesi Sağlıklı saçlara sahip olmak için Ebru Şallı'dan saç maskesi tarifini sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar buyrun Saç bakımı için maske: -1 yumurtanın sarısı -2 yemek kaşığı zeytinyağı -2 yemek kaşığı bademyağı -4 damla kekik yağı -1 yemek kaşığı sirke Uygulanışı: Malzemeleri karıştırın....
  2. Ebru şallı'dan greyfurt maskesi

Ebru şallı'dan greyfurt maskesi

ebru şallı esmer şekerli peeling tarifi esmer şeker peeling greyfurt maskesi şeker yumurta akı şekerle Ebru Şallı dan güzelliğine ve cilt bakımına önem veren tüm bayanlar için greyfur maskesi önerinisini siz sevgili meleklerimiz için paylaşıyorum Bir greyfurtun kabuğunu soyun. Dilimleyip rondodan geçirin. Rondodan geçirilen gereyfurta bir yemek kaşığı bal biraz avakado yağı koyarak...
  3. Ebru Şallı'dan şok itiraf!

Ebru Şallı'dan şok itiraf!

ebru şallı, itiraf, yemek kitabı, yeni kitabı, haberleri, Güzelliği ve yaptığı her işle beğeni kazanan Ebru Şallı şok bir itirafta bulundu Melek'ler. Yeni yemek kitabını piyasaya süren eski manken Ebru Şallı ilginç bir itirafta bulundu Plates DVD'lerinden sonra Ebru'nun Mutfağından isimli yemek kitabını Salı günü çıkartacak olan Ebru Şallı, “Yemek kitabım çıkıyor. Bugün'ün haberine...
  4. Ebru Şallı'dan Gebelik Çatlakları İçin Öneri!

Ebru Şallı'dan Gebelik Çatlakları İçin Öneri!

ebru şall ebru şallı gebelikte çatlak gebelik çatlakları Sevgili melekler, bebek bekleyen annelerin olmasını istemediği durumlardan birisi gebelik çatlakları. Özellikle doğum sonrası karında, kollarda ve bacaklarda görülebilen gebelik çatlakları çok kötü bir görüntü oluşturuyor. Bunun için pek çok kozmetik markasının ürünleri de mevcut. Ancak şunu iyi bilmek gerekir ki, çatlak oluşup...
  5. Gür Kaşlar İçin Harika Bitkisel Tavsiyeler

Gür Kaşlar İçin Harika Bitkisel Tavsiyeler

gür kaşlar için, gür kaşlar, gür kaşlar için öneriler Sevgili melekler, yüze ifade veren kaşlar ne yazıkki kimisinde son derece gürken, kimisinde de yok denecek kadar azdır. Bir bakmışsınız, bir tarafta kaşlarının azlığından hafif makyaj hileleriyle kaşlarını gür göstermeye çalışanlar, diğer bir tarafta da artık kaş aldırmaya gitmekten gına gelmiş bayanlar. Bir dönem ince kaşlar revaçtayken...

Sayfayı Paylaş