gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Şallı'dan selülit giderici formül

Konu, 'Selülit Nedenleri ve Tedavisi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

selülit giderici selülit giderici formül formüller doğal ebru şallı maskesi Ebru Şallı'dan selülit sorunu yaşayan tüm bayanlar için açıklamış olduğu selülit giderici formülü sizlerle paylaşıyorum Manken Ebru Şallı fazla kilolarından ve selülitlerinden kurtulmak isteyenler için detoks etkisi yapan mucize iksir 5 gün içinde etkisini göstermekte.
    Değişimi 5 günde farkedeceksiniz!

Ebru Şallı keşfettiği mucize iksirin sonuçları kanıtlanmış bir detoks içeceği olduğunu, Herkesin evinde hazırlayabileceği bu mucize iksiri her sabah kahvaltı yapmadan yarım saat önce 1 bardak içen kişinin, 5 gün içinde kendisindeki değişimi farkedeceğini söylüyor.

Ebru Şallı "Formülümü yıllardır yemekle, kaloriyle ve neyin zararlı, neyin faydalı olduğunu öğrendiğim için inceleyerek buldum. Bu mucize iksir vücuttaki toksinleri atarak, yağların hızlı bir şekilde yakılmasına yardımcı oluyor. 5 gün içinde farkı gördüm. Selülitli bölgeleri sıkılaştırıyor. Herkes bu içeceği evinde yapabilir.” dedi.

İşte Ebru Şallı’nın mucize iksiri

3 Kabak

2 Enginar

1 Avuç Brokoli

1 Avuç Maydanoz

1 Orta boy soğan

Yarım limon suyu

Hazırlanışı: Sebzeleri az su ile haşlayın. Ardından bu su ile beraber sebzeleri blendırdan geçirin. Üstüne limon suyunu da ilave edip tekrar blendırda karıştırın.

Bu içeceği soğuk ya da sıcak olarak içebilirsiniz. İçine başka hiç bir şey katmayın. Her gün sabah 1 bardak için

2. dtbajqfjep

dtbajqfjep Forum Okuru

3. lavinya07

lavinya07 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    deneyen varmı sonuç nasıl paylaşabilirmi

Ebru Şallı'dan selülit giderici formül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru şallı'dan greyfurt maskesi

Ebru şallı'dan greyfurt maskesi

ebru şallı esmer şekerli peeling tarifi esmer şeker peeling greyfurt maskesi şeker yumurta akı şekerle Ebru Şallı dan güzelliğine ve cilt bakımına önem veren tüm bayanlar için greyfur maskesi önerinisini siz sevgili meleklerimiz için paylaşıyorum Bir greyfurtun kabuğunu soyun. Dilimleyip rondodan geçirin. Rondodan geçirilen gereyfurta bir yemek kaşığı bal biraz avakado yağı koyarak...
  2. Ebru Salli´nin Selülit formülü

Ebru Salli´nin Selülit formülü

ebru şallının selülit formülü ebru şallı selülit kremi Kizlar demin Kuaförde elimde dergiyi gezinirken gözüme carpti, ilgimi cektigi icin hemen not etdim ve sizlerle paylasmak istedim....Ebru Salli 5 günde selülitleri yok eden ve cildi sıkılastıran bir formül aciklamis.Dergide denildigine göre bu formül vucudaki toksinleri atiyormus ve yaglarin hizli bir sekilde yanmasina yardimci oluyormus,...
  3. Selülit giderici hareketler

Selülit giderici hareketler

selülit hareketleri selülit giderici egzersizler giderici hareketler selülit giderici, selülit giderici egzersiz, selülit giderici egzersizler Kadınların korkulu rüyası, portakal kabuğu görünümlü selülitler, onlardan kurtulmak bir hayal mi? Yada çok mu zor? Tabi ki değil :) Sevgili Melek'ler, işte o kabusunuz oaln selülitleri gidermesi için önerilen egzersizler:A Dambıl Hareketleri...
  4. Ebru Şallı'dan Selülit Çayı Nasıl Yapılır..Tarifi..

Ebru Şallı'dan Selülit Çayı Nasıl Yapılır..Tarifi..

Ebru Şallı'dan Selülit Çayı Tarifi Ebru Şallı'dan Selülit Çayı Nasıl Yapılır Selülitle başı belada olmayan kadın varmıdır acaba ...İşte bu yüzden müzdarip olan bayanlar Ebru Şallının selülit çayını deneyin bakalım birde...İşte Ebru Şallı dan Selülit çayı tarifi...İşte bu da Ahmet Maranki den Selülit Tarifi... Ebru Salli 5 günde selülitleri yok eden ve cildi sıkılaştıran bir formül...
  5. Wrangler Selülit Giderici Pantolon

Wrangler Selülit Giderici Pantolon

Bu sayfa; Wrangler Selülit Giderici Pantolon hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, evet yanlış okumadınız, ünlü jean markası Wrangler kadınlara özel olmak üzere selülit giderici pantolon imal etti. İçeriğinde bulunan nemlendiriciler ve özel cilt bakım ürünleriyle cilde ve selülitli bölgelere nüfuz eden pantolonları giydikten 15 gün sonra etkisini görüyorsunuz. En ideal görünüşlü...

Sayfayı Paylaş