gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ebru Şallı'dan şok itiraf!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ebru şallı, itiraf, yemek kitabı, yeni kitabı, haberleri,
    Güzelliği ve yaptığı her işle beğeni kazanan Ebru Şallı şok bir itirafta bulundu Melek'ler.

Yeni yemek kitabını piyasaya süren eski manken Ebru Şallı ilginç bir itirafta bulundu

Plates DVD'lerinden sonra Ebru'nun Mutfağından isimli yemek kitabını Salı günü çıkartacak olan Ebru Şallı, “Yemek kitabım çıkıyor. Bugün'ün haberine göre, 30 dakikada pişen sağlıklı yemekler. İçinde 300'e yakın tarif var. Hem sağlık hem de lezzetten ödün vermedim" dedi.

"HARUN HER ZAMAN BENİM YEMEKLERİMİ YER"

Evde yemek yapmaktan keyif aldığını belirten Şallı sözlerine şöyle devam etti: "Evde yemekleri ben yapıyorum. Harun benden başkasının yemeğini yiyemiyor . 12 yıldır birlikteyiz ben yapmadığım zaman aç kalır yine de başkasının yaptığı yemeği yemez. En çok yeşil mercimek yemeğini çok sever. Yemeği yaktığımda olmadı değil. Biraz pratiğim yarım saat içinde üç çeşit yemeyi çıkartırım. Bazen de iki kere tuz koymuşluğum olmuştur."

"PARS HİÇ BÜYÜMESİN İSTİYORUM"

Beren'den sonra aileye katılan Pars'ı emzirmeye devam ettiğini belirten Şallı, “6,5 ayı doldurduk. Emzirmeye devam ediyorum ama yavaş yavaş ek gıdalara başladık. Parsı'da artık sofraya oturtuyorum. İlk 6 ay anne sütü verdim. Hiç büyümesini istemiyorum. O bebek kokusu çok güzel. Beren'in biraz kıskançlıkları olmaya başladı. İki çocuk yetti. Bebek konusu kapattık. “

Young bride bunu beğendi.
  2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok doğru demiş bizimkide hiç büyümese bebek kokusu büyüyünce gidiyor.

Ebru Şallı'dan şok itiraf! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru şallı'dan doğal saç maskesi

Ebru şallı'dan doğal saç maskesi

ebru şallı saç bakım önerileri ebru şallı saç maskesi maskeleri kekik yağı kekik yağı maskesi Sağlıklı saçlara sahip olmak için Ebru Şallı'dan saç maskesi tarifini sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar buyrun Saç bakımı için maske: -1 yumurtanın sarısı -2 yemek kaşığı zeytinyağı -2 yemek kaşığı bademyağı -4 damla kekik yağı -1 yemek kaşığı sirke Uygulanışı: Malzemeleri karıştırın....
  2. Ebru şallı'dan greyfurt maskesi

Ebru şallı'dan greyfurt maskesi

ebru şallı esmer şekerli peeling tarifi esmer şeker peeling greyfurt maskesi şeker yumurta akı şekerle Ebru Şallı dan güzelliğine ve cilt bakımına önem veren tüm bayanlar için greyfur maskesi önerinisini siz sevgili meleklerimiz için paylaşıyorum Bir greyfurtun kabuğunu soyun. Dilimleyip rondodan geçirin. Rondodan geçirilen gereyfurta bir yemek kaşığı bal biraz avakado yağı koyarak...
  3. Ebru Şallı'dan selülit giderici formül

Ebru Şallı'dan selülit giderici formül

selülit giderici selülit giderici formül formüller doğal ebru şallı maskesi Ebru Şallı'dan selülit sorunu yaşayan tüm bayanlar için açıklamış olduğu selülit giderici formülü sizlerle paylaşıyorum Manken Ebru Şallı fazla kilolarından ve selülitlerinden kurtulmak isteyenler için detoks etkisi yapan mucize iksir 5 gün içinde etkisini göstermekte. Değişimi 5 günde farkedeceksiniz! Ebru Şallı...
  4. Ebru Şallı'dan Elma Maskesi Tarifi

Ebru Şallı'dan Elma Maskesi Tarifi

elma maskesi nasıl yapılır Bu sıralar Ebr Şallının bakım önerilerin dikkate alıyorum melekler bakın kendi cildi için güzelliğine güzellik katmak amacı ile yaptığı bakım maskesi .. Güzel manken Ebru Şallı güzelliğin sırrı elmada saklıdır diyor. Elma maskesi yağlı ciltler için mükemmeldir. Elma içerisinde A vitamini buluyor ve lif oranı yüksek bir meyve olduğu için cildi dışarıdan besliyor....
  5. Ebru Şallı'dan Sinan Akçıl'ın Aşk İtirafına Yanıt!

Ebru Şallı'dan Sinan Akçıl'ın Aşk İtirafına Yanıt!

ebru şallı sinan akçıl, ebru şallı haberleri, sinan akçıl haberleri Sevgili melekler, Sinan Akçıl'ın Ebru Şallı ile ilgili itiraflarının ardından, Akçıl'ın nazik sözlerine Ebru Şallı'dan yanıt gecikmedi. "Ebru, bugüne kadar tanıdığım en kutsal ve saygıdeğer kadınların başında geliyor. İnsanlar biraz rahat bırakırsa birbirimizi tanımaya çalışıyoruz" diye konuştu. Sinan Akçıl'ın bu...

Sayfayı Paylaş