gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Şam resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ebru şam ayak ebru şam fotoğrafları fotoları boy 2009 Türkiye güzeli Ebru şam hayranları için birbirinden güzel resimleri sizlerle paylaşıyorum bu arada sizlere güzelin aşk hayatıyla ilgili bazı bilgileri geçmek istiyorum Ebru Şam Kıvanç Tatlıtuğ ile şu sıralar flört ediyor onu bunu bilmem ama şu kıvanç aşk hayatındaki kişileri Türkiye güzellerinden seçiyor ne hikmetse...:)

Ebru Şam kimdir?

Ebru Şam dan sizlere kısacık bahsetmek istiyorum az öncede belirttiğim gibi kendisi 2009 Miss Türkey güzeli

Doğum Tarihi: 1990
    Öğrenim Durumu: Üniversite öğrencisi
    Boy: 175 cm | Kilo: 52 kg |
    Göğüs: 87 cm | Bel: 61 cm | Basen: 92 cm
    Saç rengi: Kahverengi | Göz rengi: Kahverengi

Resimler, mailimize gelen bilgi gereği kaldırılmıştır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Ocak 2015
Ebru Şam resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şam Kebabı

Şam Kebabı

MALZEMELER 1/2 kg kabak 2 adet yumurta 1 çay kaşığı kabartma tozu 1 çay kaşığı tuz 1 çay kaşığı karabiber 5-6 yemek kaşığı un 1 su bardağı kızartma yağı HAZIRLANIŞI Kabağı yıkayın, soyun ve geniş bir kaba rendeleyin. İçerisine yumurta, un, tuz, karabiber ve kabartma tozu ilave ederek iyice karıştırın. Isınan yağın içerisine karışımdan bir kaşık koyarak kızartın ve yayılmış bir tepsiye...
  2. Ebru Gündeş Resimleri

Ebru Gündeş Resimleri

ebru gündeşin ayakları ebru gündeş ayak gündeş ayakları resimleri in
  3. Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri

Ebru Gündeş Kimdir, Resimleri var mı sizin sitenizde yoksa lütfen paylaşın ve bana da linkini atın.
  4. Ebru Gündeş'in Taptaze Resimleri

Ebru Gündeş'in Taptaze Resimleri

ebru gündeş resimleri, ebru gündeş konser resimleri, ebru gündeş 2013 yaz konserleri Geçen hafta için de tatilimizi geçirmek için tavsiye üzerine Sueno Beach Side oteline gittik. Genel anlamda çok memnun kaldık. Ailece gidilebilecek sayılı oteller arasın da diyebilirim. Yeme içme, aktivitenin yanısıra Sueno oteline özel konserleri de oldukça meşhurdur. Yaz sezonun da her hafta belli günlerde...

Sayfayı Paylaş