gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Yaşar - Beklerim Seni

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

ebru yaşar aman aman ebru yaşar gelsende gelmesende sevsende sevmesende Aman aman aman Aman dedirttin artık
    Sana sevdam çok yaman
    Tamam dedirttin artık
    Sensiz yaşayamam
    Geçte olsa anladım
    Yeri sen seç zamanı söyle

Gelsende hatta gelmesende
    Sevsende sevmesende beklerim seni
    Gözlerimde iki damla yaş
    Kalbimde hoş bir telaş
    Beklerim seni

Ebru Yaşar - Beklerim Seni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Yaşar - Seni Anan Benim İçin Doğurmuş

Ebru Yaşar - Seni Anan Benim İçin Doğurmuş

ebru yaşar aşka yardan başka ebru yaşar aşkın ateşine dağlar dayanmaz Aşkın ateşine dağlar dayanmaz Aşkı bilmeyenler gönülden yanmaz Aşk bir hastalıktır tabip anlamaz Aşka yardan başka Bana senden başka çare bulunmaz Seni anan benim için doğurmuş canım Hamurunu benim için yoğurmuş canım Geçen ömür geçip gitsin ne çıkar Aşk olmazsa insan hayattan bıkar Aşk insanı can evinden yakalar...
  2. Ebru Yaşar - Dağlar

Ebru Yaşar - Dağlar

gittin de ardindan cöktüm zannetme bedenim ayakta bak yine sensiz herzaman yeterim kendi kendime daglarda kimsesiz daglarda sessiz herzaman yeterim kendi kendime daglarda kimsesiz daglarda sessiz Refrain: yikilmam yok olmam sen yoksun diye aglamam hayalin karsimda diye egilmem önünde cok sevdim diye daglarda kimsesiz daglarda sessiz yasarim basim dik gönlüm yarali kalbim sendesede olmam...
  3. ebru yaşar

ebru yaşar

Ebru Yaşar'ın merakla beklenen yeni albümü "SEVİYORUM SENİ" Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerdeki yerini aldı. 2 yıl aradan sonra müzik severlerle buluşmak için gün sayan Ebru Yaşar hem yeni şarkıları hem de yeni imajı ile sürprizlerle dolu bir albüm hazırladı. Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin tam halini görmek için buraya tıklayın. Asıl resim 600x595...
  4. Ebru Yaşar Seviyorum Seni (2008) Albüm Tanıtımı

Ebru Yaşar Seviyorum Seni (2008) Albüm Tanıtımı

1 Seviyorum Seni Söz & Müzik: İsmail YK 2 Eğer Söz & Müzik: Ersay Üner 3 Yalan Söz & Müzik: Sinan Akçıl 4 Alkışlıyorum Söz & Müzik: Sinan Akçıl 5 Çok İyi Gördüm Söz & Müzik: Sinan Akçıl 6 Ateşim var Külüm Yok Söz & Müzik: Recep Suat Sayın 7 Kararsızım Söz & Müzik: Sinan Akçıl 8 İçime Çeke Çeke Söz & Müzik: Sinan Akçıl 9 Ölesim Geldi...
  5. Ebru Yaşardan kızdıracak açıklamalar

Ebru Yaşardan kızdıracak açıklamalar

ebru yaşar, mehmet'in gezegeni, civciv polemiği, sözde yorumcular, kızdıracak açıklamalar ve dahası burda arkadaşlar Ebru Yaşar, katıldığı bir programda, bir çok şarkıcı arkadaşını kızdıracak açıklamalar yaptı ve civciv polemiğini başlattı Melek'lerim:) Haklı mı; evet bencede haklı:D:D Bakalım kimler üzerine alınacak, Ebru Yaşar'a cevap verecek ve civciv olduklarını belli edecekler:)...

Sayfayı Paylaş