gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Yaşar - Gidersen Yaşayamam

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

ebru yaşar yüreğimde yangınlar var dusunmek istemiyorum sevgiler saka olmaz gidiyorum deme bana buna yuregim dayanmaz gidiyorum deme sakinn buna yuregim dayanmazz yuregimde yanginlar var sira bana bana banami geldi yar daha dur seviyordum ne oldu sana neyin var yuregimde yanginlar var sira banami geldi yar daha dur seviyordum ne oldu sana neyin var
    gidersen yasayamam gidersen yasayamam gidersen yasayamam bu yuku tasiyamam

yuregimde yanginlar var sira banami geldi yar daha dur seviyordum ne oldu sana neyin var (2x)gidersen yasayamam gidersen yasayamam gidersen yasayamam bu yuku tasiyamam

Ebru Yaşar - Gidersen Yaşayamam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Yaşar - Atesten Gömlek

Ebru Yaşar - Atesten Gömlek

Yanmasini bildin narina Kül olmasini da bilirim Yar diye bastim bagrima Sikayetci de hic degilim Seviyorum seni Seni seviyorum İcim gidiyor sana Üstüne titriyorum Askin atesten gömlek olsa da Yine yine yine yine yine giyecegim Bedeli kara zindan deseler bile girecegim Can dedigin sey senden ibaret Yani kisaca sana emanet Leyla'yla Mecnun'dan daha da beterim Ölürsem hakkini bana helal et...
  2. Ebru Yaşar - Adamım

Ebru Yaşar - Adamım

iste benim ask kurallarim Yuregim korpecik uzme adamim İcimde hala o nun yangini var Bulutlar cagirir sondurme adamim Sen adamim bakma oyle Sileceksen beni bir kalemde Ellerin oksamasin Saclarima ak dusecekse Belki hala derinlerde Bir kor var yuregimde Yinede gozlerime bakma Yabana atma kanayan kalbimle Adamim Soylemedim ask kurallarim Gecici bir kanim acimasin adamim Yuregimde hem ates hem...
  3. ebru yaşar

ebru yaşar

Ebru Yaşar'ın merakla beklenen yeni albümü "SEVİYORUM SENİ" Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerdeki yerini aldı. 2 yıl aradan sonra müzik severlerle buluşmak için gün sayan Ebru Yaşar hem yeni şarkıları hem de yeni imajı ile sürprizlerle dolu bir albüm hazırladı. Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin tam halini görmek için buraya tıklayın. Asıl resim 600x595...
  4. Ebru Yaşar: Oyuncu Olabilirim

Ebru Yaşar: Oyuncu Olabilirim

ŞARKICI EBRU YAŞAR, BAZI DİZİ KARAKTERLERİNİ İYİ OYNAYABİLECEĞİNİ SÖYLEDİ. 'Seviyorum Seni' albümüyle üç yıldır uzak kaldığı müzik sektörüne hızlı bir giriş yapan Ebru Yaşar, albümü ile olduğu kadar farklı alanlardaki yetenkelri ile de iddialı. Günaydın, albümle aynı adı taşıyan parçada İsmail YK ile düet yapan Ebru Yaşar'la albümü ve özel hayatını konuştu. Ebru Yaşar, şarkıcılık...
  5. Ebru Yaşarın yeni albümü

Ebru Yaşarın yeni albümü

ebru yaşar yeni albüm 2011 ebru yaşar 2011 albümü ne zaman çıkacak yaşarın son albümü yaklaş ne zaman çıkıyor ebru yaşar, yeni albüm, 2011, 2011 albümü, son albümü için imajınıda değişti güzel şarkıcı arkadaşlarım. Ebru Yaşar yeni albümü için, kendini de yeniledi ve imajını değişmiş Melek'lerim:) Ebru Yaşar, yeni çıkacak albümünün promosyonu için kesenin ağzını açtı. Ebru Yaşar, yeni...

Sayfayı Paylaş