gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Yaşar - Hasretin Vuruyor

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Sonu yok bilirim Anladım kaderim Alnıma yazılmış
    Neyleyim

Bir başına
    Gel de dayan yüreğim
    Derde dert eklenir
    Ben çekerim

Aşk;
    Tek kelime
    Yar;
    Binbir hece

Aşk bir anda bitse bile
    Yar bir ömür ah yüreğimde

Bu nasıl sevdaymış bitmedi
    Her gün öldürüyor
    Öyle çok sevdim seni
    Herkes biliyor

Yar bırakıp gidişin beni
    Öyle kahrediyor
    Her gece gönlüme yine
    Hasretin vuruyor

Ebru Yaşar - Hasretin Vuruyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Yaşar - Helalim

Ebru Yaşar - Helalim

Buralarda ben sensiz agliyorum diyorsun Bu günlerde bitecek aglama ne olursun 2x [Nakarat] Helalim bekleyecegim Seni hep sevecegim Bir ömür boyu sana Namusum diyecegim helalilim bekleyeceğim seni sep hep seveceğim seninle doğmuşum ben seninle öleceğim Yigit dönmez sözünden, ölürüm yar yüzünden Sen aklima gelince kan dökülür gözümden [Nakarat]
  2. Ebru Yaşar - Gel Neredeysen

Ebru Yaşar - Gel Neredeysen

yerimde olmak istemezdin düsün nasil üzüldügümü icim kan agliyorken herkeze güclü gibi göründügümü yerimde olmak istemezdin düsün nasil üzüldügümü icim kan agliyorken herkeze mutlu gibi göründügümü ben aglarken sen mutlu olabilecek misin uyuyabilecekmisin ellerin koynunda hicbir ser yok hicbir iz yok bizden unutabilecek misin gercekten gel neredeysen gel yapamiyorum gel aynada kendime...
  3. Ebru Yaşar - Değmez

Ebru Yaşar - Değmez

ebru yaşar değmez Sahte aşklar fayda etmez Ah derdin bitmez Hasretinle yaşanmıyor Deli gönlüm bilmez Her gün dünden beter oldum Aşkınla sararıpta soldum Son kez döneceksin sandım Yollara daldım Değmez değmez gönlüm Sahte aşklara değmez Sevmez sevmez gönlüm Bir daha sevmez
  4. Ebru Yaşar - Beklerim Seni

Ebru Yaşar - Beklerim Seni

ebru yaşar aman aman ebru yaşar gelsende gelmesende sevsende sevmesende Aman aman aman Aman dedirttin artık Sana sevdam çok yaman Tamam dedirttin artık Sensiz yaşayamam Geçte olsa anladım Yeri sen seç zamanı söyle Gelsende hatta gelmesende Sevsende sevmesende beklerim seni Gözlerimde iki damla yaş Kalbimde hoş bir telaş Beklerim seni
  5. ebru yaşar

ebru yaşar

Ebru Yaşar'ın merakla beklenen yeni albümü "SEVİYORUM SENİ" Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerdeki yerini aldı. 2 yıl aradan sonra müzik severlerle buluşmak için gün sayan Ebru Yaşar hem yeni şarkıları hem de yeni imajı ile sürprizlerle dolu bir albüm hazırladı. Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin tam halini görmek için buraya tıklayın. Asıl resim 600x595...

Sayfayı Paylaş