gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Yaşar - Sağıma Soluma Bakamam

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

yalancı aşklarla avuttum her zaman kendimi kaç defa boş yere harcadım delice sevgimi inandım, aldandım, bir çapkına ben yandım
    zannettim uslandım bir zalime aldandım

sağıma soluma bakamam
    ne kapıya ne cama çıkamam
    yine de onsuz yapamam
    ah deli sevgilim (2) (nakarat)

kime ne sevdiysem verecek hesabım yok benim
    sevmek bir günahsa vallahi günahım çok benim
    inandım, bağalandım, bir zalime aldandım
    zannettim uslandım bir zalime ben yandım

(nakarat)

Ebru Yaşar - Sağıma Soluma Bakamam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Yaşar - Kara Vicdanli

Ebru Yaşar - Kara Vicdanli

Çok cektim elinden bitsin bu aci tukettin ömrumu daha ne kaldi Çok cektim elinden bitsin bu aci tukettin ömrumu daha ne kaldi Gönlumun tahtini sana vermistim neden zehir ettin bana sen askim Gönlumun tahtini sana vermistim neden zehir ettin bana sen askim Her zaman izdirap verdin beni birgun guldurmedin Her zaman izdirap verdin beni birgun guldurmedin Merhametin yokmu senin kara vicdanli...
  2. Ebru Yaşar - Gidersen Yaşayamam

Ebru Yaşar - Gidersen Yaşayamam

ebru yaşar yüreğimde yangınlar var dusunmek istemiyorum sevgiler saka olmaz gidiyorum deme bana buna yuregim dayanmaz gidiyorum deme sakinn buna yuregim dayanmazz yuregimde yanginlar var sira bana bana banami geldi yar daha dur seviyordum ne oldu sana neyin var yuregimde yanginlar var sira banami geldi yar daha dur seviyordum ne oldu sana neyin var gidersen yasayamam gidersen yasayamam...
  3. Ebru Yaşar - Bu Sahilde

Ebru Yaşar - Bu Sahilde

Yoksun sen yanımda Bu sahil bahçesinde Arıyorum her yerde Duvardaki resimlerde Sen kendi dünyanda Ah pembe düşlerinde Bense bu sahilin En ıssız köşesinde Bu sahilde bu sahilde Arıyorum bu sahilde Bu limanda, bu limanda Bekliyorum bu limanda Geçmiyor günler, bitmez geceler Gönlüm seni özler Dilim heceler Aşkının ateşi söndü kalbimde Solmuş bir yaprağım Şimdi bahçede...
  4. EBRU YAŞAR Evlenmek İStiyormuş

EBRU YAŞAR Evlenmek İStiyormuş

EBRU YAŞAR, YENİ ALBÜMÜ 'SENİ SEVİYORUM'U AVRUPA MÜZİK ETİKETİYLE PİYASAYA ÇIKARDI. Albümle birlikte imajını da yenileyen ünlü şarkıcı, ilginç bir de iddiada bulundu: 'Ben estetiği kadına yakıştırıyorum. Benden sonra da burun estetiğinin patladığına inanıyorum. Bir Deniz Akkaya, bir de benim için derler bunu.' Yeni albümünüz hayırlı olsun. Albüm, ismini İsmail YK ile düet...
  5. ebru yaşar

ebru yaşar

Ebru Yaşar'ın merakla beklenen yeni albümü "SEVİYORUM SENİ" Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerdeki yerini aldı. 2 yıl aradan sonra müzik severlerle buluşmak için gün sayan Ebru Yaşar hem yeni şarkıları hem de yeni imajı ile sürprizlerle dolu bir albüm hazırladı. Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin tam halini görmek için buraya tıklayın. Asıl resim 600x595...

Sayfayı Paylaş