gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ebru Yaşar Seviyorum Seni (2008) Albüm Tanıtımı

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

1[​IMG] Seviyorum Seni
    Söz & Müzik: İsmail YK

2[​IMG] Eğer
    Söz & Müzik: Ersay Üner

3[​IMG] Yalan
    Söz & Müzik: Sinan Akçıl

4[​IMG] Alkışlıyorum

5[​IMG] Çok İyi Gördüm

6[​IMG] Ateşim var Külüm Yok
    Söz & Müzik: Recep Suat Sayın

7[​IMG] Kararsızım

8[​IMG] İçime Çeke Çeke

9[​IMG] Ölesim Geldi (Evlendi)
    Söz: Ali Tekin Türe Beste: Yavuz Taner Durmuş

10[​IMG] Seviyorum Seni (Karaoke)
    Söz & Müzik: İsmail YK

Ebru Yaşar Seviyorum Seni (2008) Albüm Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Yaşar - Beklerim Seni

Ebru Yaşar - Beklerim Seni

ebru yaşar aman aman ebru yaşar gelsende gelmesende sevsende sevmesende Aman aman aman Aman dedirttin artık Sana sevdam çok yaman Tamam dedirttin artık Sensiz yaşayamam Geçte olsa anladım Yeri sen seç zamanı söyle Gelsende hatta gelmesende Sevsende sevmesende beklerim seni Gözlerimde iki damla yaş Kalbimde hoş bir telaş Beklerim seni
  2. Ayben - Sensin O (2008) Albüm Tanıtım

Ayben - Sensin O (2008) Albüm Tanıtım

01. Benim O (3:22) 02. Ruhun Gemisi (ft.Ceza) (3:22) 03. Rap rap (3:21) 04. Varsa Gelsin (3:47) 05. Cikmaz Sokak (3:46) 06. Bende Kalmadi Kal (4:22) 07. Red Kit (3:15) 08. Ruzgar Olmak (3:15) 09. Bu Boyle Olmaz (ft.Fuchs) (2:53) 10. Kismet (3:49) 11. Disi Kopek (3:18) 12. Kork Bizden (ft.Ceza) (5:01) 13. Will We Ever Learn (ft. Ursula Rucker)...
  3. Yaşar İpek " Arada Bir " 2008 Albüm Tanıtımı

Yaşar İpek " Arada Bir " 2008 Albüm Tanıtımı

ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Bi Tanısan 02- Başbaşa 03- Şölen 04- Arada Bir 05- Yaşar Gibiyim 06- Seyyah 07- Ağır Yaralı 08- Amman 09- Arpa Ortağa Geldi 10- Vallahi O Yardır
  4. Ebru Yaşarın yeni albümü

Ebru Yaşarın yeni albümü

ebru yaşar yeni albüm 2011 ebru yaşar 2011 albümü ne zaman çıkacak yaşarın son albümü yaklaş ne zaman çıkıyor ebru yaşar, yeni albüm, 2011, 2011 albümü, son albümü için imajınıda değişti güzel şarkıcı arkadaşlarım. Ebru Yaşar yeni albümü için, kendini de yeniledi ve imajını değişmiş Melek'lerim:) Ebru Yaşar, yeni çıkacak albümünün promosyonu için kesenin ağzını açtı. Ebru Yaşar, yeni...
  5. Ebru Yaşar "Sanat-ı Ebru" Albümü Tanıtımı 2013

Ebru Yaşar "Sanat-ı Ebru" Albümü Tanıtımı 2013

Bu sayfa; Ebru Yaşar "Sanat-ı Ebru" Albümü Tanıtımı 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şarkıcı Ebru Yaşar uzun bir aradan sonra yeni albümüyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. "Sanat-ı Ebru" adını verdiği yeni albümünde 11 şarkı bulunan Ebru Yaşar bu albümü için en mükemmel çalışmam diyor. Ebru Yaşar, uzun bir aradan sonra "SANAT-I...

Sayfayı Paylaş