gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ebru Yaşarın yeni albümü

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ebru yaşar yeni albüm 2011 ebru yaşar 2011 albümü ne zaman çıkacak yaşarın son albümü yaklaş ne zaman çıkıyor ebru yaşar, yeni albüm, 2011, 2011 albümü, son albümü için imajınıda değişti güzel şarkıcı arkadaşlarım.

Ebru Yaşar yeni albümü için, kendini de yeniledi ve imajını değişmiş Melek'lerim:)

Ebru Yaşar, yeni çıkacak albümünün promosyonu için kesenin ağzını açtı.

Ebru Yaşar, yeni çıkacak albümünün promosyon çalışması için kesenin ağzını açtı! İstanbul'un 14 farklı yerine astırdığı dev afişlerde 'Yaklaş!' sloganına yer veren Yaşar, merak uyandırmaya çalışıyor.

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    hmmm hadi bakalim. emegine saglik.

Ebru Yaşarın yeni albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Yaşar - Yeminim Var

Ebru Yaşar - Yeminim Var

Senden önce boşa geçmiş hayatım Anladım ki sen baş tacım olacaksın Seni kader diye yazdım anlıma Bir ömür boyu koynumda uyuyacaksın Yeminim var ah yeminim var Benim sevdam sarana kadar değil Solana kadar değil, sonuna kadar Benim sevdam su damlası değil Yaz yağmuru değil, umman kadar Benim sevdam saman alevi değil Hercai aşk değil, ölene kadar
  2. Ebru Gündeş Yeni Albümü Evet

Ebru Gündeş Yeni Albümü Evet

ebru gündeş son albüm ebru gündeş gundes gundeş gündes Dinle, dinlet bu albümü melek gerçektende dinlediğimiz kadarı ile harika ötesi bir albüm. Ebru Gündeş - “Evet” Yeni Albüm Ebru Gündeş “Evet” isimli yeni albümüyle 8 Ekim’de müzik marketlerde. Emre Müzik etiketiyle sunulacak albümde toplam 10 şarkı yer alıyor. Orhan Gencebay’ın “Dünya Dönüyor” ve Sezen Aksu’nun “Tükeneceğiz” isimli...
  3. Ebru Yaşar Seviyorum Seni (2008) Albüm Tanıtımı

Ebru Yaşar Seviyorum Seni (2008) Albüm Tanıtımı

1 Seviyorum Seni Söz & Müzik: İsmail YK 2 Eğer Söz & Müzik: Ersay Üner 3 Yalan Söz & Müzik: Sinan Akçıl 4 Alkışlıyorum Söz & Müzik: Sinan Akçıl 5 Çok İyi Gördüm Söz & Müzik: Sinan Akçıl 6 Ateşim var Külüm Yok Söz & Müzik: Recep Suat Sayın 7 Kararsızım Söz & Müzik: Sinan Akçıl 8 İçime Çeke Çeke Söz & Müzik: Sinan Akçıl 9 Ölesim Geldi...
  4. Ebru Yaşar "Delidir" Kürtçe ve Arapça şarkılı yeni albüm

Ebru Yaşar "Delidir" Kürtçe ve Arapça şarkılı yeni albüm

ebru yaşar son albümü ebru yaşar, delidir, yeni albüm, son albümü, 2011, kürtçe, arapça, şarkıları, haberleri burada arkadaşlar Uzun bir aradan sonra sessizliğini "Delidir" adlı albümü ile bozan Ebru Yaşar, yeni albümünde, Kürtçe ve Arapça şarkılarıda seslendirmiş Melek'lerim. Üç yıl aradan sonra “Delidir” albümüyle sevenlerinin karşısına çıkan Ebru Yaşar, çalışmaya ismini...
  5. Ebru Yaşar "Sanat-ı Ebru" Albümü Tanıtımı 2013

Ebru Yaşar "Sanat-ı Ebru" Albümü Tanıtımı 2013

Bu sayfa; Ebru Yaşar "Sanat-ı Ebru" Albümü Tanıtımı 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şarkıcı Ebru Yaşar uzun bir aradan sonra yeni albümüyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. "Sanat-ı Ebru" adını verdiği yeni albümünde 11 şarkı bulunan Ebru Yaşar bu albümü için en mükemmel çalışmam diyor. Ebru Yaşar, uzun bir aradan sonra "SANAT-I...

Sayfayı Paylaş