gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ebruli kolye

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ebruli kolye
    çok güzel emeğine sağlık.

Ebruli kolye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kolye

kolye

Kolye Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır. Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır. Güzel bir eviniz ve anlayışlı bir eşiniz olacak.Kolye görmek, kiz çocugu ile yorumlanir. Bir...
  2. Ebruli - Ebruli

Ebruli - Ebruli

ebruli dalga dalga Gözlerin yalansız Kaçamıyor yüzümden Bir kuş gibi uçta gel kon Yarala beni derinden Sen dalgalı hırçın deniz Kaçışların sebepsiz Suskun fırtınan yıkıp geçerken Kaderinim çaresiz Ebruli dalga dalga Karışırsın zamanlara Alacalı bulutlar gibi Yağmurlarım ol ağla Ebruli Ebruli...... Söz � Müzik : Özkan Turgay
  3. Ebruli - Dalgalar

Ebruli - Dalgalar

Ayrılık aramızda aşılmayan bir deniz Bir sahilde sen varsın Bir sahilde ben sensiz Umutsuzca bakarken uzaktan ben sana Dolu dolu olur göz pınarlarım Boşa kürek çekip te aşk sandalında Hem kendime hem sana ağlarım Uzun dalgalardan bir avuç su al Onlarda aşkımın göz yaşları var Al beni denizden al tenine çal Teninde kalayım sevgilim Söz : Gönül Şen Müzik : Özkan Turgay

Sayfayı Paylaş