gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebruli - Seninle Bir Gece

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Razıyım cezanın en ağırına Seninle bir gece yaşasam yeter Razıyım çıkmasam bile yarına
    Seninle bir gece yaşasam yeter

Yüzlerce sevgili bulacağıma
    Dünyanın sahibi olacağıma
    Cennette bin sene kalacağıma
    Seninle bir akşam yaşasam yeter

Sürseler dünyanın öbür ucuna
    Assınlar isterse darağacına
    Feda olsun ömrüm bir tel saçına
    Seninle bir gece yaşasam yeter

Söz : Ekrem Erdinç
    Müzik : Suat Sayın

Ebruli - Seninle Bir Gece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ege - Bir Gece Vakti

Ege - Bir Gece Vakti

Bir korku sarar beni taa derinden Sevgiden korkarım korkarım yüreğimden Sesin getirir beni kendime Gözlerim seninle güler yeniden Dağıtırım kendimi senin yollarında Git deme bana mutluyum senin kollarında Bir gece vakti düşlerim bölünür aniden Ateş ile yanarım kaçarım hasretinden Öyle çok severim öyle çok özlerim Dokununca ellerine ağlarım sevincimden Söz: İnci Elif Onat Müzik: Ege
  2. Ebruli - Ebruli

Ebruli - Ebruli

ebruli dalga dalga Gözlerin yalansız Kaçamıyor yüzümden Bir kuş gibi uçta gel kon Yarala beni derinden Sen dalgalı hırçın deniz Kaçışların sebepsiz Suskun fırtınan yıkıp geçerken Kaderinim çaresiz Ebruli dalga dalga Karışırsın zamanlara Alacalı bulutlar gibi Yağmurlarım ol ağla Ebruli Ebruli...... Söz � Müzik : Özkan Turgay
  3. Ebruli ipten güzel bir hırka modeli yapılışıyla

Ebruli ipten güzel bir hırka modeli yapılışıyla

ebruli ipten kazak modelleri ebruli ipten hırka modelleri iple hırka iple kazak ip: 350 gr. Şiş: 6 numara Beden: 38 Önlere 60 ilmekle başlayın. 1 ilmek düz örün, 1 dolayın, 2 ilmeği toplayın, 1 dolayın, 1 düz örün, 1 dolayın, 2 ilmeği toplayın. Bu şekilde sıra başına gelin. Arka sırayı ters örün. 2. sırada bir sıra düz örün. 3. sırada birinci sıradaki örgüyü yapın. 4. sırayı bir sıra düz...

Sayfayı Paylaş