gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ebru'nun Düğünü Gelecek Aya

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ebru destan düğün fotoları ebru destan, evlendi, düğünü nezaman hakkında detaylı bilgiler

Ebru Destan sürpriz bir şekilde evlenmişti melekler gelecek ay düğün yapacak olan Ebru Destan bakalım neler söylemiş...

'Survıvor' yarışmacılarından, şarkıcı manken Ebru Destan, galerici Mete Okay İnan'la sürpriz şekilde evlendi.

"Acun Ilıcalı ile yaptığım sözleşme gereği program bitene kadar özel hayatımla ilgili açıklama yapamazdım" diyen Destan; sadece nikah kıydıklarını, düğünü ise önümüzdeki ay yapacaklarını söyledi. 16 Haziran Perşembe günü Bahçelievler'de nikah masasına oturduklarını belirten Ebru Destan, "Mete'yle Survivor'dan önce de birlikteydik. Adadan döndüğüm zaman bana evlenme teklif etti. Nikahlandık ama düğün için henüz hazırlıklara başlamadık" dedi.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hmm hayırlı olsun :D

Ebru'nun Düğünü Gelecek Aya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düğüm

Düğüm

Rüyada düğüm ya da düğümler görmek, hayalkırıklıklarına ve iş konusundaki değişimlere işaret eder. Can sıkıntısına işaret eder. Bir düğüm attığınızı gördüyseniz, hiçbir şekilde eşinizin veya sevgilinizin sizi ezmesine izin vermediğiniz anlamına gelir.Ani bir sorundur. Çözülürse işlerin yoluna gireceğine işaret eder.
  2. ebru'nun güzelligi

ebru'nun güzelligi

Birbiri içine geçmiş, ancak karışmamış, bakışla ayırdedilebilecek biçimde duran renk ve şekillere "EBRU" denir. Sanat olarak EBRU, su üzerine serpiştirilen sıvı boyanın rasgele bezendiği şekillerin ve bu şekillere müdahele edilmesiyle meydana gelen figürlerin kağıda aktarılarak sergilenmesidir. Ebru sanatının bir özelliği de geleneksel Türk el sanatlarından olmasıdır. tabi kendi...
  3. Ada: Zombilerin Düğünü

Ada: Zombilerin Düğünü

Korku filmi sevenler için çok yakında vizyona girecek olan yerli korku vizyon filmi olan Ada:zombilerin düğünü filmini kaçırmayın derim Bana kalırsa korku filmi olarak yerli filmleri yetersiz buluyorum filmin fragmanını ben seyrettim fena filme benzemiyor korku dedik ama arada ufak tefek espiriler bence filme renk katacak en azından koltuğa korkudan yapışıp kalmıyorsunuz film boyunca arada...
  4. Ata demirer düğün fotoları

Ata demirer düğün fotoları

Ata Demirer bugün evleniyormuş düğün resimleri var mı Özge borakla birlikte ?
  5. Ata Demirer Özge Borak Düğün Fotoğrafları

Ata Demirer Özge Borak Düğün Fotoğrafları

Ata Demirer Özge Borak Düğün Fotoğrafları istiyorum sizden lütfen fotolar elinize geçtiyse paylaşın.

Sayfayı Paylaş