gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

EbusSuud Efendi Halk Otobüsünde!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; EbusSuud Efendi Halk Otobüsünde haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin EbusSuud Efendisi halk otobüsdünde görüntülendi. Evet, yanlış okumadınız. EbusSuud Efendiyi canlandıran usta oyuncu Tuncel Kurtiz dün halk otobüsünde görüntülendi :)

Bebek’ten Taksim’e gitmek için bindiği otobüste gazetecilerle karşılaşan usta oyuncu, “Ben her gün otobüse binerim. Bu da benim özel arabam. Halkımızla birlikte kullanıyoruz. Maserati bu araba!” dedi.

Elindeki senaryoyu gösteren Kurtiz, fırsat bulduğu her an ezber yaptığını söyledi: “Vakit nakittir. Ben bugün boşum ama yarınki çekim için senaryoyu ezberliyorum.” Tuncel Kurtiz, alışverişe çıktığını söyledi: “Taksim’e gidiyorum, kitap ve CD alacağım, oradan da eve yine otobüsle döneceğim.”

EbusSuud Efendi Halk Otobüsünde! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efendim

Efendim

EFENDIM Bir gün bana seslenirsen Ya Rasulallah Çıkamam huzuruna utanırım Bir gün benim için üzülürsen Ya Rasulallah Bu azaba dayanamam yanarım Hali perişan bir kul yanı başına gelirse Ya Rasulallah Peygamberlerin yanında ümmetimdendir deyip utanma Sen sakın boynunu bükme Ben giderim Ya Rasulallah Mahşerde bu ümmetin cehennemlik denirse Sen üzülme!Ben cennete gitmesem de olur...
  2. Efendi

Efendi

Efendi -------------------------------------------------------------------------------- Osmanlı döneminde ağa, bey, paşa gibi devlet memurlarına verilen unvandır. Bu unvan, Bizanslılardan Selçuklu Türkleri'ne geçerek yerleşmiştir. Günümüzde de yeterli eğitim görmemiş, orta sınıf halkı için kullanılır. Bundan başka terbiyeli, saygılı anlamına da gelmektedir. XVIII. yüzyıldan sonra...
  3. Karadeniz Efem

Karadeniz Efem

karadenız efem karadeniz efem yakup tellioğlu karadenizefem karadeniz radyo Firma:Karadeniz Efem Firma Gerçek Adı:Karadeniz Efem Tur. Oto. Ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti. Yön. Kur. Başkanı / Sahibi:İlyas Çelik Genel Müdür:Yakup Tellioğlu Merkez Adresi:İsmetpaşa Mah. İsmetpaşa Cad. No:14 Bayrampaşa / İst. İletişim Bilgileri Tel 1:(212) 658 23 45 Tel 2:(212) 658 23 46 Faks:(212) 658 23 45...
  4. fenerbahçe otobüsüne saldırı

fenerbahçe otobüsüne saldırı

Fenerbahçe otobüsüne saldırı 17 Temmuz 2008 Perşembe 13:27 Avusturya kampında olay. Fenerbahçeli futbolcuları taşıyan otobüsü Galatasaraylı taraftarların taşladığı iddia edildi. Avusturya kampındaki ilk hazırlık maçından sonra Fenerbahçeli futbolcular taşlı saldırıya mağruz kaldılar. Fenerbahçe, resmi internet sitesinden yaşanan olayı şu şekilde duyurdu: "Wörgl'de...

Sayfayı Paylaş