gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Ece, 4 kişiyi kovdu!

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Yahu ece erken insanların ekmek parasıyla niye oynuyorsun:dil: işte gözönünde bulunan insanlar böğle ekrana çıkınca kendilerini bişi sanıyolar:D

ECE ERKEN’İN PROGRAMINDA YAYIMLANAN KLİBE RTÜK’TEN UYARI GELİNCE, 4 KİŞİNİN İŞİNE SON VERİLDİ. ERKEN, ‘PROGRAMI ÇOCUKLAR DA İZLİYOR, TEPKİLER HAKLI’ DEDİ

[SIZE=+0][/SIZE]Ece Erken’in sunuculuğunu yaptığı ve atv’de ekrana gelen “Mavi Şeker”e RTÜK, müstehcen klip yayımlandığı için uyarı cezası verdi.

RTÜK’ün klipte kullanılan Trabzonlu bir şarkıcının “Yerim senin memelerini, kahve fincanı gibi, ıh ıh, ooh... Nasıl dayanacaksın bu geceki...” sözlerini oybirliğiyle genel ahlaka aykırı buldu.

RTÜK üyesi Mehmet Dadak ise kanala aynı zamanda gençlerin ve çocukların zihinsel gelişimini etkilemekten de ikinci bir ceza verilmesini istedi ve “Verilen ceza eksiktir. Programda yayımlanan şarkının sözleri müstehcen unsurlar içermesinin yanı sıra, argo sözcüklerle de dolu olup ahlaka aykırı unsurlar vardır. Klibin yayını canlı yayın kazası olduğu savunulsa da programın içeriğinin önceden hazırlandığı dikkate alındığında, böylesine bir klibin canlı yayında gösterilmesi, kaza olamaz” açıklamasını yaptı.

Sunucu Ece Erken şunları söyledi:

“Bu video internette en çok tıklananlar arasında. Normalde videoları izliyorum ama bunu izlememiştim. Yayın devam etsin diye yayımlanan bir video, yayın akışında yoktu. Ve bu konuya dikkat etmesi gereken 4 kişinin görevine son verildi. Bundan sonra daha dikkatli olacağız ve bu gibi bir durumun tekrarı yaşanmayacak. Klipte argo kelimeler geçiyor, aslında günlük hayatta var olan laflar ama programımızı çocuklar da izlediği için ben de tepkileri haklı buluyorum.”

2. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sonuna kadar haklı bence

Ece, 4 kişiyi kovdu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ece Ayhan

Ece Ayhan

1931 yılında Muğla’nın Datça ilçesinde doğdu.İstanbul’da Atatürk Erkek Lisesi’ni, Ankara’da Siyasal Bilgiler Fakültesi’ni (1959) bitirdi. Kaymakamlık, yayınevlerinde redaktörlük yaptı.İlk şiiri Türk Dili dergisinde çıkmıştı (Şubat 1954). Yeni motifler, karanlık çağrışım atkılarıyla ördüğü şiirleri; onu, şiirimizde 1956/57 yıllarında başlayan İkinci Yeni Akımının en çok sözü edilen şairlerden...
  2. kova

kova

Kova .Boş kova görmek, para kaybetmek, dolu kova görmek, para kazanmak; yarı yarıya dolu kova görmek, beklenmedik bir habere yorumlanır. Boş kova görmek, para kaybetmek, dolu kova görmek, para kazanmak; yarı yarıya dolu kova görmek, beklenmedik bir habere yorumlanır. Hayal, umut, beklentidir. Kova temizse kişinin hayali gerçekleşecektir.Rüyada kova görmek, zahmetle kazanan adamla tabir...
  3. Metrobüs 1 ayda 4 milyon kişiyi taşıdı

Metrobüs 1 ayda 4 milyon kişiyi taşıdı

Açılışını Erdoğan'ın yaptığı Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme metrobüs hattını son 1 ayda 4 milyon kişi kullandı. Metrobüsü Anadolu Yakası'na taşıyan Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme etabının faaliyete geçtiği 3 Mart'tan bu yana İETT'nin kazancı da 3.5 milyon TL arttı.. Söğütlüçeşme etabının açılmasıyla Avcılar-Söğütlüçeşme metrobüs hattını tercih eden yolcu sayısı günde ortalama 150 bin artarak 700 bini...
  4. Ben Kova Sevgilim Kova

Ben Kova Sevgilim Kova

Kova ve Kova ikilisi oldukça iyi anlaşırlar ve yaşamlarında pek çok ortak amaç geliştirerek, bunlar için birlikte mücadele edebilirler. Her ikisinin de yeniliklere açık oluşu ve geleneksellikten hoşlanmamaları, sıradışı bir beraberliğin yaşanmasına neden olacaktır. Klasik çerçevenin çok dışında kalan bu çift, sosyal yaşamda da ideal bir ikili olarak tanınacaktır. Kova ikilisi birbirini mental...
  5. işkur'a başvurun...İstanbul'da 4 bin kişiye iş

işkur'a başvurun...İstanbul'da 4 bin kişiye iş

esenyurt işkur büyükçekmece işkur küçükçekmece küçükçekmece belediyesi iş başvurusu başakşehir başvuru Sevgili melekler, Yakınlarınız ya da sizin için bir fırsat olabilir Paylaşmak istedim CNN Türk'ün haberine göre, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ilk etapta bin kişiye iş verecek. Selin yolları kullanılamaz hale getirdiği Silivri'de 300, Çatalca'da 450 kişi ekmeğini, afet onarım...

Sayfayı Paylaş