gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ece Anlı - Bozuk Para

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Bozuk para gibi harcadın aşkımı! Elveda ile hoşçakal arası
    Bir yerdeyim
    Her şey bomboş
    Bir sen gitmişsin
    Kimse kalmamış bi bn kaldım
    Her yan bomboş
    Senle ben yine şansıma yanarım
    Aşkına kandım ben harcandım
    Söyle kim deli söyle serseri
    Durmadan kanadı açtığın yara

Bozuk para gibi harcadın aşkımı

Ben bu hikayeden bir bunu anladım
    Bozuk para gibi harcadın aşkımı

Ece Anlı - Bozuk Para konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zülfü Livaneli - Anlı Yemen

Zülfü Livaneli - Anlı Yemen

Anlı Yemen, şanlı Yemen Toprakları kanlı Yemen Ben Yemen�e dayanamam Nazlı yardan ayrılamam Gitme Yemen�e Yemen�e Yemen sıcak dayanaman Kalk borusu erken çalar Sen küçüksün uyanaman
  2. Ece Anlı Röpörtajı

Ece Anlı Röpörtajı

Ece Anlı İLK ALBÜMÜNÜZ “EL PENÇE” BİR SÜREDİR ÇIKIŞ ŞARKISI “BOZUK PARA” İLE GÜNDEMDEYDİ. ŞİMDİ BİZİM İÇİN BİRAZ ALBÜMDEN BAHSEDERMİSİNİZ. KİMLERİN EMEĞİ VAR KAYITLARDA ? “El Pençe” iki yıllık uzun bir süreç sonunda ortaya çıkan bir albüm oldu. Türkiye’nin en önemli müzisyenleri ile çalışttığıma inanıyorum bu albümde. Gerçekten çok emek vererek gece gündüz kesintisiz hatta...
  3. para!!!!!

para!!!!!

PARA PARA İLAÇTIR AMA SAĞLIK ALAMAZ... PARA YİYECEKLER ALIR AMA İŞTAH ALAMAZ... PARA YATAK ALIR AMA UYKU ALAMAZ... PARA BİR EV ALABİLİR AMA BİR YUVA ALAMAZ... PARA LÜKS ŞEYLER ALABİLİR AMA KÜLTÜR ALAMAZ... PARA EYLENCE ALIR AMA MUTLULUK ALAMAZ... HAYATTA EN İYİ ŞEYLER PARA İLE ALINAMAYANLARDIR... KEMAL UZUN (alıntı)
  4. Müge Anlı Kimdir...Müge Anlı Hayatı Ve Biyografisi

Müge Anlı Kimdir...Müge Anlı Hayatı Ve Biyografisi

Müge Anlı Hayatı Müge Anlı Biyografisi Müge Anlıyı çoğunuz sabah Atv de olan programından tanıyordur kesin...Hem sunucu hem gazeteci olan Müge Anlıyı merak edenler işte Müge Anlı kimdir...Bakalım kimmiş....Bir ara hapis cezası da söz konusu olmuştu...İşte haberi.. Müge Anlı... Doğum Tarihi : 19 Aralık 1973 Doğum Yeri : İstanbul Mesleği : Sunucu,Gazeteci Burcu : Yay Favori Sporları...
  5. Müge anlıda kan donduran itiraf !

Müge anlıda kan donduran itiraf !

Atv ekranların da yayınlanan Müge Anlı ile tatlı sert programın da , bir kaç gündür kaybolan minik ırmak aranıyordu. Tüm şüpheler hurdacılık yapan himmet aktürk üzerinde yoğunlaşmıştı. Ve acı itiraf reklam arasın da müge anlıya yapıldı ! Minik ırmağı öldürdüğünü reklam arasında itiraf eden Himmet aktürk polisler tarafından hemen emniyete götürüldü. Programı izledinizmi bilmem ama ,...

Sayfayı Paylaş