gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Ece Ayhan Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ece Ayhan sözleri, ece ayhan şiirleri, kısa yazıları özlü sözleri... Bir önceki konumuzda http://www.meleklermekani.com/kim-k...dir-biyografisi-kisaca-hayati.html#post736829 hakkında sizlere bilgiler vermiştik meleklerim. Şimdi sizlere Ece Ayhan Sözlerini sunmak istiyoruz.

Ece Ayhan Sözleri

Yeter be ! Kimsenin kollαrındα ölmek istemiyorum artık, αnnemin αyαklαrının dibine gömün beni, o yeter.

Seni özlemek nasıl bir borçsa artık, özle özle bitmiyor.

Elimden gelen bir şey yoktu, kalbimden geleni yaptım ben de; Sevdim işte, o kadar.

Öyle insanlarla birlikte olacaksın ki; Onlar için "iyi mi ?" diye sormadan "iyi ki" var diyebilesin.

Merakımdan soruyorum…El ele tutuşan bir çift gördüğünüzde sizde benim gibi üşüyor musunuz?

Yüreğimi korkak büyütmedim. Kaybettiklerim; dağıttığım servetimdir .

İnsanlar fazla sevilmemeye programlı galiba. Ne zaman çok sevildiğimi hissetsem gidesim gelir. Ve ne zaman çok sevsem o gider.

Hayatın orta öğretmeni sustu, dondu gülmeleri çocukların. Bir cenaze töreninde daha ölümlü karşılamaya götürüleceğiz.

Hiç bir αşk bittiği gün bitmez aslındα. Giden için çok olmuştur biteli; ama kalan için belli değildir ne zαmαn biteceği!

Keşke bazı insanlar için imalat hatası var, geri topluyoruz deseler..

Aşk örgütlenmektir, bir düşünün abiler!

Birgün herkes gerçek sevdiğiyle buluşacak dense, eminim o kadar çift yer değiştirir ki .

Bir tırnağı kırıldı diye 9 tırnağına birden kıyabilen bir kızın, kalbi kırıldığında neler yapabileceğini siz düşünün.

Ece Ayhan Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ece Ayhan

Ece Ayhan

1931 yılında Muğla’nın Datça ilçesinde doğdu.İstanbul’da Atatürk Erkek Lisesi’ni, Ankara’da Siyasal Bilgiler Fakültesi’ni (1959) bitirdi. Kaymakamlık, yayınevlerinde redaktörlük yaptı.İlk şiiri Türk Dili dergisinde çıkmıştı (Şubat 1954). Yeni motifler, karanlık çağrışım atkılarıyla ördüğü şiirleri; onu, şiirimizde 1956/57 yıllarında başlayan İkinci Yeni Akımının en çok sözü edilen şairlerden...
  2. Ece Ayhan kimdir biyografisi kısaca hayatı

Ece Ayhan kimdir biyografisi kısaca hayatı

Sizler için daha önceden http://www.meleklermekani.com/guzel-sozler-and-mesajlar/200039-ece-ayhan-sozleri.html#post736830 konusunu açmıştık. İstedik ki Ece Ayhan hakkında bilgi edinin meleklerim. Bakalım kimmiş Ece Ayhan... İşte hayatı hakkında bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Ece Ayhan kimdir Tam adı Ece Ayhan Çağlar olan şair, 1931 yılında Muğla’nın Datça ilçesinde doğdu. Ailesinin asıl...
  3. Ece Gürsel Sensiz Masal Şarkı Sözleri

Ece Gürsel Sensiz Masal Şarkı Sözleri

Ece Gürsel Sensiz Masal Şarkı Sözleri istiyorum istiyorum arıyorum arıyorum bulamıyorum umarım burda bulurum:D
  4. Ece Gürsel Derinim Şarkı Sözü

Ece Gürsel Derinim Şarkı Sözü

Ece Gürsel Derinim Şarkı Sözü ---------- Arkadaşalr merhaba sizden Ece Gürselin Derinim Şarkısının Sözlerini bekliyorum
  5. Ece Gürsel'in Mayıs Akşamı Şarkı Sözleri

Ece Gürsel'in Mayıs Akşamı Şarkı Sözleri

Ece Gürsel Mayıs Akşamı Şarkısı Ece Gürsel Mayıs Akşamı Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda eski mankenlerden ve yeni şarkıcılardan biri olan Ece Gürsel'in Mayıs Akşamı Şarkısının Sözlerini sizlere paylaşıyoruz. Ece Gürsel Mayıs Akşamı Şarkı Sözleri Seni düşünmek seni hayal etmek Bir dua gibi her gece Kalbi dinlemek heyecanla attığını görmek Tekrar tekrar mucize Sözler...

Sayfayı Paylaş