gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ece erken "Babamın evine sığındım" dedi

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Tuncer Öztarhan’a boşanma davası açan Ece Erken: Yazılanların hepsi yalan. Moralim sıfır. Arkadaşıma değil, babama sığındım Bir yıl önce hayatını Vepa Holding’in veliahtı Tuncer Öztarhan’la birleştiren Ece Erken, sözlü ve fiziksel şiddet gördüğü gerekçesiyle geçen hafta eşine boşanma davası açmıştı. O günden beri hakkında pek çok iddia ortaya atılan ve hiç konuşmayan Erken suskunluğunu AKŞAM’a bozdu. Boşanma davası halen devam eden ünlü sunucu, “Herkes hakkımda bir şeyler söylüyor. Ama hiçbiri doğru değil” dedi. Kendisi hakkında çıkan haberleri görmemek için gazete okumadığını da anlatan Erken, “Moralim çok bozuk. Yazıldığı gibi kız arkadaşımla ev tutmuş ya da tatile gitmiş değilim. Babamın evine sığındım” diye konuştu. EŞİ BASKI YAPTI ECE İŞİNİ BIRAKTI
    Erken’in avukatı Aydın Kurban ise dün basın kuruluşlarına gönderdiği bir açıklamayla dava hakkındaki tüm iddiaları yanıtladı. Kurban, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
    -Ece Erken’in şiddet olaylarına yönelik açıklama yapmaması, gerçeği deşifre etmemesinin nedeni evliliğini devam ettirme ve kurtarmaya yönelik bir tutumdur.
    -Evlilik kararında Tuncer Öztarhan’ın ve ailesinin ekonomik ya da sosyal durumunun hiçbir etkisi olmamıştır. Aksine Ece Erken, Öztarhan’ın baskısıyla işini bırakmak zorunda kalmıştır.
    - Müvekkilim, evlilik ve öncesinde eşinden hiçbir nakit, menkul ya da gayrimankul kazanç ve mal almamıştır.
    - “Boşanma davasının geri çekilmesi için avukata talimat verildiği” yönündeki haber tamamen asılsızdır.

habertürk

Ece erken "Babamın evine sığındım" dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ece Erken Boşanamadı

Ece Erken Boşanamadı

'ÇARŞAMBA GÜNÜ ÖZGÜRÜM” DİYEREK BOŞANMA KARARININ ÇIKACAĞINI UMUT EDEN ECE ERKEN HÜSRANA UĞRADI. 2.5 MİLYON YTL TAZMİNAT İSTEDİĞİ İŞADAMI TUNCER ÖZTARHAN İLE BOŞANMA DAVASI SONUÇLANMADI. ERKEN, ÖZTARHAN İLE 7 YIL FLÖRT ETTİKTEN SONRA GEÇTİĞİMİZ YIL SWİSSOTEL'DE DÜZENLENEN TÖRENLE EVLENMİŞTİ. Davada 2.5 milyon YTL'lik duvarı aşamadı. Ancak kısa süren mutluluğun ardından Ece Erken,...
  2. Ece Erken özür diledi

Ece Erken özür diledi

şiddet yüzünden ayrıldığı eşinden şimdide özür dilemesi bana çok anlamsız geldi açıkcası..... KOCAMDAN ÖZÜR DİLİYORUM YEDİ YIL İLİŞKİ YAŞADIKTAN SONRA NİKÂH MASASINA OTURDUĞU TUNCER ÖZTARHAN’A ŞİDDET GÖRDÜĞÜ GEREKÇESİYLE BOŞANMA DAVASI AÇAN ECE ERKEN, EŞİNDEN ÖZÜR DİLEDİ; "Benim evlendiğim insan, son derece iyi, kültürlü ve nazik biriydi. Yakın çevresi de çok...
  3. Ece Erken Programından Ayrıldı!

Ece Erken Programından Ayrıldı!

ece erken programdan ayrıldımı ece erken neden programdan ayrıldı neden ayrıldı hayata gülerken ayrıldımı ece erken, hayata gülerken, programı bıraktı, ayrıldı, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, 2 gün içinde hem evlilik hem de ayrılık kararı alarak hızlı yaşamayı seçen Ece Erken,bugün de sunuculuğunu yaptığı programdan ayrıldığını duyurdu. Ece Erken'in twittera...
  4. Alişan-Ece Erken aşkı???

Alişan-Ece Erken aşkı???

Birlikteler mi Değiller mi? Bir süredir haklarında çıkan aşk dedikodularını yalanlayan Alişan ve Ece Erken; başbaşa yemek yedi. Bir süredir haklarında çıkan aşk dedikodularını yalanlayan Alişan ve Ece Erken; Etiler Yüzevler Kebapçısı'nda yemek yedi. Yemek sırasında Erken, Demet Akalın'la Twitter'da mesajlaştı. Akalın'ın Twitter'dan onlar için "Yılın aşk bombası! İnkar ederlerse kendi...
  5. Ece Erken Anne Oldu

Ece Erken Anne Oldu

Ece Erken ve Serkan Uçar çiftinin bebeği doğdu. Çift çocuklarına Eymen Tayyip ismini koydu. Geçtiğimiz Haziran ayında Serkan Uçar ile evlenen Ece Erken, sabah saatlerinde özel bir hastanede doğum yaptı. Oğlu Eymenin ve babasının fotoğrafını yayınlayan güzel sunucu Ece Erken Oğlu Eymenin yüzünü göstermediği de gözlerden kaçmadı. Serkan Uçar Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına...

Sayfayı Paylaş