gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Ece Erken Evinin Kapılarını Instyle'a Açtı!

Konu, 'Magazin' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

ece erkenin evi
    Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan ünlü sunucu Ece Erken, iki ay önce taşındığı dairesinin kapısını Instyle Home’un Ağustos sayısına açtı...

Erken evi ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu;

-Burası benim kalem. Keyfini de maalesef daha süremedim. Devamlı tadilat vardı evin içinde. Her şey rayına yeni oturdu.

Şıklıktan çok, rahatlık veren kıyafet ararım. Bu dekorasyonda da böyledir. Rahat kanepe, rahat iskemleler isterim evimde. Ama azıcık şatafata da hayır diyemem. O yüzden burası tam beni yansıtıyor

[​IMG] [​IMG]

Polat Tower henüz yapım aşamasındayken mal sahibi Adnan Polat bana, ‘Buradan bir daire al, yatırım olsun’ demişti. 12 yıl önce 10. katta o zaman oynadığım diziden gelen parayla bir daire satın almıştım. Bir süre de içinde yaşadİm. Sonra satıp yine buradan bir daire almak istedim. Buranın güven veren hissi hoşuma gidiyordu Geçenlerde 24 saat hizmet veren yemek servisini keşfettim. Bazen konforlu bir oteldeymişim duygusu yaşatıyor burası bana.

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadını hiç sevmem ama evi güzelmiş

3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Evi güzelmiş gözüm kaldı koltuklarında hahaha

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Hiç unutmuyorum benim büyük oğlum daha minicik bebekti yani aylıktı.O zamanlar Ece Erken sabahları bir müzik programı yapıyordu.Birgün oğlumun kahkaha sesleriyle odaya girdiğimde ekrana pür dikkat baktığını gördüm güldüğü kişi Ece Erken'di .Yani benim oğluş ilk kez Ece'ye gülmüştü:D

Ece Erken Evinin Kapılarını Instyle'a Açtı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ece erken "Babamın evine sığındım" dedi

Ece erken "Babamın evine sığındım" dedi

Tuncer Öztarhan’a boşanma davası açan Ece Erken: Yazılanların hepsi yalan. Moralim sıfır. Arkadaşıma değil, babama sığındım Bir yıl önce hayatını Vepa Holding’in veliahtı Tuncer Öztarhan’la birleştiren Ece Erken, sözlü ve fiziksel şiddet gördüğü gerekçesiyle geçen hafta eşine boşanma davası açmıştı. O günden beri hakkında pek çok iddia ortaya atılan ve hiç konuşmayan Erken suskunluğunu...
  2. Ece Erken özür diledi

Ece Erken özür diledi

şiddet yüzünden ayrıldığı eşinden şimdide özür dilemesi bana çok anlamsız geldi açıkcası..... KOCAMDAN ÖZÜR DİLİYORUM YEDİ YIL İLİŞKİ YAŞADIKTAN SONRA NİKÂH MASASINA OTURDUĞU TUNCER ÖZTARHAN’A ŞİDDET GÖRDÜĞÜ GEREKÇESİYLE BOŞANMA DAVASI AÇAN ECE ERKEN, EŞİNDEN ÖZÜR DİLEDİ; "Benim evlendiğim insan, son derece iyi, kültürlü ve nazik biriydi. Yakın çevresi de çok...
  3. Ece Erken Programından Ayrıldı!

Ece Erken Programından Ayrıldı!

ece erken programdan ayrıldımı ece erken neden programdan ayrıldı neden ayrıldı hayata gülerken ayrıldımı ece erken, hayata gülerken, programı bıraktı, ayrıldı, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, 2 gün içinde hem evlilik hem de ayrılık kararı alarak hızlı yaşamayı seçen Ece Erken,bugün de sunuculuğunu yaptığı programdan ayrıldığını duyurdu. Ece Erken'in twittera...
  4. Ünlü Ayakkabı Tasarımcısı Christian Louboutin Evinin Kapılarını Açtı....

Ünlü Ayakkabı Tasarımcısı Christian Louboutin Evinin Kapılarını Açtı....

Christian Louboutin Evinin Kapılarını Açtı Christian Louboutin Evi Kadınları tasarladığı ayakkabılarla çıldırtan ünlü ayakkabı tasarımcısı Christian Louboutin evinin kapılarını bizlere açtı....Christian Louboutinin evi tam bir ayakkabı müzesi halini almış..Fakat bahçesi ve içindeki eşyalarla muhteşem görünüyor...Tam bir saray yavrusu...İşte Christian Louboutinin tasarladığı gelin ayakkabı...
  5. Ece Erken Anne Oldu

Ece Erken Anne Oldu

Ece Erken ve Serkan Uçar çiftinin bebeği doğdu. Çift çocuklarına Eymen Tayyip ismini koydu. Geçtiğimiz Haziran ayında Serkan Uçar ile evlenen Ece Erken, sabah saatlerinde özel bir hastanede doğum yaptı. Oğlu Eymenin ve babasının fotoğrafını yayınlayan güzel sunucu Ece Erken Oğlu Eymenin yüzünü göstermediği de gözlerden kaçmadı. Serkan Uçar Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına...

Sayfayı Paylaş