gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Ece Erken'in Eşi İlk Kez Konuştu

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

240240_660_320.jpg Ece Erken'in kendinden 11 yaş küçük eşi Serkan Uçar haklarında çıkan boşanma haberlerinden ve Ece Erken'in boşanma haberlerini doğrulamasından sonra ilk kez konuştu.
    Serkan Uçar ,eşi Ece Erken'in benimle ve oğlu Eymen ile yeterince ilgilenmiyor açıklaması üzerine ,"Ben oğluma canımı veririm gördüğünüz gibi her yakaladığım fırsatta Çeşmeye onları görmeye geliyorum "dedi.

Ece Erken'in Eşi İlk Kez Konuştu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paris'in Benzeri İlk Kez Konuştu

Paris'in Benzeri İlk Kez Konuştu

Son birkaç aydır Paris Hilton�a olan benzerliği nedeniyle magazin gündeminden düşmeyen Ece Filiz, FHM Dergisi�ne konuştu. Ece Filiz, bugüne kadar tanıştığı hiçbir erkeğin kendisine asılmadığını söyledi. Paris Hilton'a olan benzerliğiyle gündeme gelen manken Ece Filiz, FHM Dergisi'ne verdiği röportajda, bugüne kadar tanıştığı hiçbir erkeğin kendisine asılmadığını söyledi: "Kız...
  2. Burcu esmersoy italyan eşinden boşandıktan sonra ilk kez konuştu: “

Burcu esmersoy italyan eşinden boşandıktan sonra ilk kez konuştu: “

burcu esmersoy ayak burcu esmersoy ayakları en çok boşanan burç esmersoyun ayakları P { margin: 0px; } Burcu Esmersoy, hakkında merak edilenleri All dergisine anlattı. Burcu Esmersoy'un hayatı, ekrana çıktığı ilk günden beri hızla değişiyor. İlk kadın spor spikeri oldu, Massimo Cusimano ile evlenip İtalya'ya gelin gitti, ruh eşini buldu sanılırken ansızın boşandı... Yine de o tüm bu...
  3. Ayşe Özyılmazel İlk Kez Konuştu!

Ayşe Özyılmazel İlk Kez Konuştu!

ayşe özyılmazel, düğünü, ilk kez konuştu, ali taran, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yılın olay düğünüyle evlenen Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran şu anda balayındalar. Yazılan ve çizilen pek çok yorumun ardından yeni gelin Ayşe Özyılmazel Vatan gazetesine ilk kez konuştu; O geceye dair herşey flu gibi ama çok güzeldi. Rüyada gibiyim hala kendime gelemedim....
  4. Diskalifiye Olan Berna İlk Kez Konuştu!

Diskalifiye Olan Berna İlk Kez Konuştu!

survivor berna, 2014 survivor berna, berna survivor Sevgili melekler, Survivor adasından 4. isim olarak elenen Berna konsey sonrası ilk kez konuştu. Berna, “Adaya ilk geldiğim günden itibaren Sahra ile aramızda antipatiklik vardı. İlk başta alttan aldık ama daha sonra o beni sevemedi ben onu sevemedim. İyi davranmaya çalıştım ama son noktada insanlara çok terbiyesizlik yapmaya başladı. Olay...
  5. Özgecan'ı katleden Suphi Altındöken'in eşi ilk kez konuştu

Özgecan'ı katleden Suphi Altındöken'in eşi ilk kez konuştu

Mersin’in Tarsus ilçesinde Özgecan Aslan’ı öldürüp yakan Suphi Altındöken’in eşi N.A.'nın Jandarma alınan ifadeleri gün yüzüne çıktı. N.A., cinayetten sonra eve gelen eşinin yüzünde, ellerinde, boynunda çırmık ve çizik izleri ve kan lekeleri olduğunu, gözünün altında morarma bulunduğunu söyledi. Eşinin Özgecan Aslan’ı öldürdüğünü jandarmada öğrenen N.A. “Bu konuyu ilk defa sizden duyuyorum....

Sayfayı Paylaş