gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ece Erken'in KARARSIZLIĞI AVUKATINI DA BIKTIRDI

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ece erkenin ayakları ece erken ayak erken ayakları facebook ayaklar Ece Erken... KARARSIZLIĞI AVUKATINI DA BIKTIRDI!

Eşinden dayak yediği için boşanma davası açan Ece Erken, avukatını bezdirdi. Avukat Aydın Kurban, Erken’in “Evli mi kalsam, boşansam mı” tavırlarından bıktığını bu yüzden de davayı bıraktığını açıkladı.

Tarkan, Sibel Can, Mustafa Sandal, Gülben Ergen, Bülent Ersoy gibi pek çok ünlünün avukatlığını yapan Kurban, Erken'in davasından çekildiğini açıklayarak şöyle konuştu: "1.5 ay evvel davadan kendi isteğimle çekildim. Ece ile Tuncer Bey'in araları bir bozulup, bir düzeliyordu. Tabii kararlarına her zaman saygım sonsuzdur ama dava uzadı. İşlerim de yoğundu. Çekilme kararı aldım."

Ece Erken'in KARARSIZLIĞI AVUKATINI DA BIKTIRDI konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ece Erken'in Başı Belada!

Ece Erken'in Başı Belada!

ece erkene şok, başı belada, hapis cezası, ece yargılanacak, kötü haber, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, ''İnsan ne çekerse dilinden çeker'' diye boşuna dememişler.Ece Erken'in başı sarfettiği bazı sözler yüzünden belada!.Haber şöyle; Sunucu Ece Erken hakkında, Mehmet Ali Erbil'e yolladığı cep telefonu mesajında, Demet Akalın ile Elif Güvendik için...
  2. Ece Erken'in panik dolu anları

Ece Erken'in panik dolu anları

ece erken yeni sevgilisi kim ece erken davut güloğlu haberleri burada arkadaşlar. Davut Güloğlu ile aşk yaşayan ve bu aşk haberiyle magazin gündemini bir süre meşgul eden güzel sunucu Erken Erken Davut Güloğlu aşkından sonra yeniden magazin dünyasında bomba etkisi yaptı. Ece Erken yeni sevgilisi herakde ki, erkek arkadaşıyla görüntülenince panik dolu anlar yaşadı. İşte o haber Melek'ler!...
  3. kararsızlık

kararsızlık

Nerden başlasam bilemiyorum 1 senelik bir ilişkin vardı ve uzun zaman önce bitti bende kendi okulumdan eğlenebildiğim arkadaş ortamımız iyi olan birisiyle devam ettim aylar sonra ama eski sevgilim gelip aklımı karıştırınca şuanki çocuğu bıraktım ama hoşlanıyorum hala ondan çünkü eski sevgilim her konuda sıkıcıdır ve eğlenemem onunla ama şuan ki çocuğa aklım karıştığı için bir kez daha aynı...
  4. Ece Erken'in Eşi İlk Kez Konuştu

Ece Erken'in Eşi İlk Kez Konuştu

Ece Erken'in kendinden 11 yaş küçük eşi Serkan Uçar haklarında çıkan boşanma haberlerinden ve Ece Erken'in boşanma haberlerini doğrulamasından sonra ilk kez konuştu. Serkan Uçar ,eşi Ece Erken'in benimle ve oğlu Eymen ile yeterince ilgilenmiyor açıklaması üzerine ,"Ben oğluma canımı veririm gördüğünüz gibi her yakaladığım fırsatta Çeşmeye onları görmeye geliyorum "dedi.
  5. Ece Erken'in Talebi Serkan Uçar'ı delirtecek

Ece Erken'in Talebi Serkan Uçar'ı delirtecek

Ece Erken Serkan Uçar cephesinden haberler gelmeye devam ediyor.Milliyet'in haberine göre geçen sene Çeşme'de ansızın evlenen Ece Erken Serkan Uçar çiftinin boşanma kararı magazin gündemine bomba gibi düştü. Ece Erken bu boşanma gerçekleştiğinde evlilik sözleşmesi imzaladığı için herhangi bir tazminat alamayacak. Davayı açan Erken'in talebi eşi Serkan Uçar tarafından nasıl karşılanacak merak...

Sayfayı Paylaş