gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Ece Erkenle Tatlı Bir Sohbet

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ece erkenle sohbet AYAKÜSTÜ SORGU SUAL ECE ERKEN [​IMG]
    GÜNAYDIN KÖŞE YAZARI AYŞE ÖZYILMAZEL SON DÖNEMDE EVLİLİĞİNDEKİ ÇALKANTILAR SEBEBİYLE MAGAZİN GÜNDEMİNDEN DÜŞMEYEN ECE ERKEN'LE KISA BİR SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRDİ!

* Ece Hanım, atv'deki yeni programınız 'Mavi Şeker' hayırlı olsun. Fakat merak ettim şekerin mavisi nasıl oluyor? Niye mavi şeker?
    -Birincisi yapım şirketimizin adı maviyle başlıyor. İkincisi gözlerim mavi. Sarı şekerlerden sıkılanlara mavi şeker veriyoruz!

* Siz bu konulara pek girmek istemiyorsunuz ama soracağım. Her gün Tuncer Öztarhan'la evliliğinizle ilgili yeni bir haber çıkıyor. Son durum nedir?
    -Şu an bilmiyoruz, düşünme dönemindeyiz de diyebilirim. Bizimki sekiz yıllık bir beraberlik, dışarıdan yorum yapmak çok kolay... Ben bu ilişkiye çok emek verdim...

* Bu olaylarda bir pişmanlığınız var mı?
    -Keşke özel hayatımız basına yansımasaydı.

* Peki siz nasıl etkilendiniz? İyi misiniz?
    - Bu dönemde beş kilo verdim. Yemek yiyemiyorum.

* Ramazan pidesi ne kadar?
    -Bilmem! Çok zayıfladığım için oruç tutamıyorum. Aslında ekmeğin de ne kadar olduğunu bilmiyorum çünkü ekmek de almıyorum.

* Evlilikte bir eş olarak kendinize 10 üzerinden kaç puan verirsiniz?
    -Kendime de eşime de 5 veririm. Çünkü evlilikte hiç kimse 10 üzerinden 10 alamaz bence.

* Bir daha ilişkilerinizde ne yapmazsınız?
    -Olayları fazla büyütmem herhalde.

* Bugünlerde sizi en iyi anlatan şarkı hangisi?
    -Tarkan'dan 'Arada Bir'.

* Kuaföre ayda 3 bin YTL harcadığınız haberleri çıktı, aylık masrafınız ne kadar?
    -Bir kere kuaföre 3 bin YTL harcadığım yalan. Çünkü; kuaförüm sponsorum zaten. Yazılanların aksine de aylık masrafım çok az. Yemeklerimi annem yapıyor. Ben cimri değil, tutumlu bir insanım.

* Evinizi de böyle mi aldınız?
    -O konu da çok yazıldı... 12 yıldır çalışıyorum ve çalıştığım parayla 2002 yılında kendime bir ev aldım. Yazılanlar yine doğru değil, evimi kendi paramla aldım.

* Teşekkür ederim, programınızda başarılar dilerim...
    -Ben teşekkür ederim.

Ece Erkenle Tatlı Bir Sohbet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sohbeti tatlı müziği farkli RADYO

Sohbeti tatlı müziği farkli RADYO

---TIKLA--- eLaNuR-YuDuMFm Seviyeli güzel dostluklarin kurulduğu dj ile ayni ortamda müzik dinlemek sohbet etmek istiyorsan tikla :23::d045: Seviyeli güzel dostluklarin kurulduğu dj ile ayni ortamda müzik dinlemek sohbet etmek istiyorsan tikla SİZLERİDE ARAMIZDA GÖRMEK İSTERİZ
  2. BENNU YILDIRIMLAR ile tatlı bir sohbet

BENNU YILDIRIMLAR ile tatlı bir sohbet

'KÜLTÜR MERKEZLERİ ÇOĞALTILSIN!' YAPRAK DÖKÜMÜ’NDE ’FİKRET’İ OYNAYAN BENNU YILDIRIMLAR, 2010 YILINDA KÜLTÜR BAŞKENTİ OLACAK İSTANBUL’DA, AKM GİBİ MERKEZLERİN ÇOĞALTILMASINI İSTEYEREK 'BU KADAR CAMİ YAPILACAĞINA BÖYLE YERLER AÇILSIN' DEDİ. Bennu Yıldırımlar, Atatürk Kültür Merkezi’nin yeniden yapılandırılması için boşaltılmasına tepki verdi. Bir süredir kapalı olan AKM ile ilgili hiç bir...
  3. Davut Güloğlu Ece Erkene tokat attı!

Davut Güloğlu Ece Erkene tokat attı!

davut güloğlu ece erkene tokat attı davut güloğlunun ece erkene attığı tokat davut güloğlu ece erkene tokat attı, dövdümü, tokatladımı gibi merak ettiğiniz soruların yanıtı burada arkadaşlar. Birlikte program sunuculuğu yapan ikili hakkında aşk yaşıyorlar iddiası hala sürüyor. Bu iddianın üzerine birde Davut Güloğlu'nun ehliyetini kaptırınca, sinirden Ece Erken'i tokatladığı söylentisi...
  4. Ece Erkene hapis cezası

Ece Erkene hapis cezası

ece erken, dava, hapis, hapis cezası, hapise girdi, hapise girecekmi, hakaret davası, haberleri burada arkadaşlar. Ünlü sunucu Ece Erken'e hakaret suçundan ötürü, hapis cezası davası varmış Melek'lerim. Bu haberi okuyunca, hemen sizlerle paylaşmak istedim:) Erken‘in hakaret suçundan 2.5 yıla kadar hapsi istendi. İddianame, Akalın ve Güvendik’in şikâyeti üzerine açılan soruşturma sonucunda...
  5. Davut Güloğlundan Ece Erkene kurşun

Davut Güloğlundan Ece Erkene kurşun

davut güloğlu ece erken, kurşun, kurşun hediyesi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Aşk adamın gözünü kör eder. sevdiğinden aldığın hediye ne olursa olsun, anlamı ve değeri paha biçilemezdir. Tıpkı Davut Güloğlu'nun, Ece Erken'e hediye ettiği kurşun gibi... Buyrun habere Melek'ler! ECE Erken, Davut Güloğlu’nun nişandan sonra kendisine tek kurşun hediye ettiğini gururla anlatınca...

Sayfayı Paylaş