gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ece gürsel “hıncal benimdir. Ona ulaşmak isteyen önce bana ulaşmalı' dedi

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Hıncal Uluç'la arkadaşlığı sayesinde kısa sürede ünlü olan Ece Gürsel, artık usta gazetecinin gönüllü basın danışmanı...

Önceki gün Kuruçeşme’deki bir mekan çıkışında objektife takılan manken, “Hıncal benimdir. Ona ulaşmak isteyen önce bana ulaşmalı. Ebru Destan bile bir proje için Hıncal’a ulaşmak istediğinde önce beni aradı. Ben de onları buluşturdum” dedi.

gecce

Ece gürsel “hıncal benimdir. Ona ulaşmak isteyen önce bana ulaşmalı' dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ece Gürsel Röpörtajı ( keşke yakalanmasaydım )

Ece Gürsel Röpörtajı ( keşke yakalanmasaydım )

ece gürsel röportaj 'YAKALANDIĞIM O AN TAM BİR KÂBUSTU' PODYUM DÜNYASININ EN BAŞARILI İSİMLERİNDEN ECE GÜRSEL, MÜZİK PİYASASINDA DA ADINDAN ÖVGÜYLE SÖZ ETTİRECEĞİNE İNANIYOR. Hüsnü Şenlendirici'nin adının duyulmasını ve magazin sayfalarını süslemesini sağlayan ilk isim Ece Gürsel'di. O gecceyi hatırlamak bile istemeyen güzel manken, yaşadıklarını şöyle anlattı: 'O dönem ne olup ne...
  2. Ece gürsel kadınlar benimle olmak istiyor dedi

Ece gürsel kadınlar benimle olmak istiyor dedi

ÜNLÜ MANKEN ECE GÜRSEL’DEN ÇARPICI AÇIKLAMA! Erkekler kadar kadınların da kendisine hayran olduğunu belirten Gürsel, kendi internet sitesine, çok ciddi ve değişik teklifler geldiğini söyledi. Bazı kadın hayranlarından ’yemeğe çıkma’ ve ’birlikte olma’ teklifleri aldığını öne süren seksi manken, 'Bazı e-mailleri okurken bile çok korkuyorum ve gelen o mailleri saklıyorum' dedi.
  3. Ece Gürsel ve Teoman

Ece Gürsel ve Teoman

bir süre önce hakkında olumlu konuşan Ece şimdi ise Teomanı yerden yere vurdu..... 'O ALKOLİKLE İŞİM OLMAZ!' ECE GÜRSEL, 'ÇOK BEĞENİYORUM' DEDİĞİ TEOMAN HAKKINDA BU KEZ SERT KONUŞTU: 'ONUNLA İŞİM OLMAZ ÇÜNKÜ ALKOLİK VE BENDEN KISA!..' Geçtiğimiz günlerde Teoman'ı beğendiğini söyleyen Ece Gürsel, ünlü şarkıcının 'Belasını arıyor' sözüyle neye uğradığını şaşırmıştı. Bu cümlenin altında...
  4. Ece Gürsel Derinim Şarkı Sözü

Ece Gürsel Derinim Şarkı Sözü

Ece Gürsel Derinim Şarkı Sözü ---------- Arkadaşalr merhaba sizden Ece Gürselin Derinim Şarkısının Sözlerini bekliyorum

Sayfayı Paylaş